DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Ograniczony dostęp
Autor Wiadomość
janusz25 


Imię: Janusz
Wiek: 49
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-11-27, 21:35   Ograniczony dostęp

Pierwszy raz się spotkałem z forum które tak ogranicza dostęp forum dlatego że masz zamało postów porarzka.
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-11-27, 21:43   

Chyba nie problem napisać kilka postów .. przy czym proponuje zainstalować przeglądarkę która podkreśla byki
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-11-27, 21:46   

michal.l napisał/a:
przy czym proponuje zainstalować przeglądarkę która podkreśla byki


To nie było miłe , ja robię i co z tego u mnie to norma

pS . bez spinki kolo nie chce niech nie pisze jak był by zorjentowany to by wiedział a tak :-/ ....
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-11-27, 21:49   

Co nie było miłe ? to była tylko propozycja ..
ja też robię ale staram się pilnować
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2013-11-27, 22:06   

Michal , daj spokuj , walkowalisimy ten temat z blendami wiele razy :mrgreen: ;-)
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-11-27, 22:11   

Ja jestem spokojny jak nigdy .. proszę się nie nakręcać :mrgreen:
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-27, 23:39   

Chrome się doskonale sprawdza ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-28, 11:23   

janusz25 napisał/a:
Pierwszy raz się spotkałem z forum które tak ogranicza dostęp forum dlatego że masz zamało postów porarzka.

:-/
ciekawe dlaczego teraz o tym piszesz i to w swym pierwszym poście. Zarejestrowałeś się przecież

2013-02-03, 21:12


po tym czasie na FORUM prawie przez pół roku nie było NIC ciekawego wartego uwagi a FORUM jakoś działało. Nie było NIC co by je odróżniało od innych znanych mi o podobnej tematyce. NO ale jeśli już piszesz w swym pierwszym poście o porażkach to owszem. Dla mnie porażką jest jak ktoś taki jak TY niezadowolony z życia p[isze w swym pierwszym poście dopiero po 9 miesiącach i to nie tam gdzie kieruje go link z REJESTRACJI lub z przewodnika po FORUM Nawet go nei doczytałeś i masz pretensje?
Link jest taki

http://discusforum.adamn....p?p=24023#24023

opisane tu jest co i dlaczego jest tak a nie inaczej dostępne na FORUM. Pierwszy post trza było napisać tu

http://discusforum.adamn....p?p=24677#24677

kolejny gdzie chcesz i problem znika. No ale jeśli już twierdzisz, że nie ma nigdzie for, gdzie jest ograniczony dostęp to mijasz się z FAKTAMI a to chyba czemuś na tym FORUM przeczy. No ale Cię oświecę!
Jedno z for o takiej tematyce jak to ma też działy dostępne po zalogowaniu czy też po napisaniu iluś postów ... przykładowo 100. Ja wymagam tylko dziesięciu i to tam, gdzie owe działy tworzę:
- Mikroskop adamn
- Choroby adamn.
Pomijam, że forum wspomniane nie ma w działach o ograniczonym dostępie nic co by zaciekawiło czytającego ale to nie mój problem.

Drugie forum .. ale co ja tam będę pisał o innych.

Gdy FORUM to będzie już bezobsługowe (takie co nie będzie wymagało mojej ingerencji) jak też przy wejściu każdego na stronę FORUM nie będzie z prawej strony czerwonego koloru lub będzie go 1/4 to znak, że wtedy całe FORUM jest WASZE i wszystko może być na widoku dla każdego. Dopóki tak nie będzie i ktoś taki jak Ty będzie niezadowolony po 9 miesiącach ciszy i w taki sposób będzie wyrażał to w swym pierwszym poście to nie ma takiej możliwości by coś się zmieniło. A jak może być inaczej to dziś się możecie przekonać. Będzie jak dawniej.

Teraz taka UWAGA
by sprawdzać błędy wystarczy odpowiednia przeglądarka i nie trzeba nic do FORUM dodawać oprócz tego co już jest. Przeglądarki Chrome czy FF doskonale się sprawdzają. A jak ktoś nie wie co i jak to:
- prawy klawisz myszy
- nacisnąć i najechać na "sprawdź pisownię" aż zapali się ptaszek.
- cieszyć się pisaniem.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
szmigial 

Imię: Adrian
Wiek: 37
Dołączył: 10 Kwi 2013
Posty: 56
Skąd: Czechowice-Dziedzice
Wysłany: 2013-11-28, 15:10   Re: Ograniczony dostęp

janusz25 napisał/a:
Pierwszy raz się spotkałem z forum które tak ogranicza dostęp forum dlatego że masz zamało postów porarzka.


Wg mnie bezcelowe jest nawet komentowanie i odnoszenie się do takich wypowiedzi.
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2013-11-28, 17:02   

„Parówkowym skrytożercom mówimy nasze stanowcze –NIE”
Rany koguta !!! Dwadzieścia pięć lat upłynęło od premiery pamiętnego „Misia” a my dalej w tym samym miejscu. :oops:

PS. Nie chciałam zaśmiecać całkiem przyzwoicie wyglądającego do wczoraj wątku „Przewodnik po forum” -byłoby to z mojej strony profanacją - więc wklejam to tutaj. Dotyczy to tylko ostatniego wpisu Adama w wspomnianym temacie. :-)
Ostatnio zmieniony przez ratafia 2013-11-28, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-28, 19:23   

Kaśka dla ZALOGOWANYCH NIC się nie zmieni. To w czym problem? Mnie tam parówki nawet jak mają 82% mięsa nie pociągają. A to po to by niezadowoleni co tylko czytają i NIC z siebie nie dają w końcu się zreflektowali a nie tylko gderanie i gderania.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
janusz25 


Imię: Janusz
Wiek: 49
Dołączył: 03 Lut 2013
Posty: 7
Skąd: Radom
Wysłany: 2013-12-01, 12:47   

adamn napisał/a:
Dla mnie porażką jest jak ktoś taki jak TY niezadowolony z życia p[isze w swym pierwszym poście

Mnie nie chodziło że forum to porażka tylko o to ograniczenie i nie podoba mi się to jak traktujesz mnie obrażając od razu z marszu ja Tobie nie ubliżam chciałem tylko poczytać wiadomości na temat Dyskowców bo twoja wiedza mnie zainteresowała choć trochę ekstremalna. Wiem że byłeś kiedyś na innym forum i czytałem twoje posty , teraz masz swoje forum i TY tu rządzisz.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-01, 21:08   

janusz25 napisał/a:
Mnie nie chodziło że forum to porażka tylko o to ograniczenie i nie podoba mi się to jak traktujesz mnie obrażając od razu z marszu ja Tobie nie ubliżam chciałem tylko poczytać wiadomości na temat Dyskowców bo twoja wiedza mnie zainteresowała choć trochę ekstremalna. Wiem że byłeś kiedyś na innym forum i czytałem twoje posty , teraz masz swoje forum i TY tu rządzisz.


Nie miałeś dostępu bo miałeś zero postów lub do dzisiaj jeden a ten nie kwalifikuje do czytania treści tego FORUM i tak stoi w tym przewodniku. Jak się wypowiada to się wyraźnie pisze co i jak a nie na skróty. A potem korekta, że "mnie nie chodziło..."

Nie trza było pisać tak:

janusz25 napisał/a:
Pierwszy raz się spotkałem z forum które tak ogranicza dostęp forum dlatego że masz zamało postów porarzka.


No i pokaż mi stwierdzenie i słowa dla Ciebie OBRAĹšLIWE jakie niby ja wypowiedziałem pod Twoim adresem. A, że TY nazwałeś to FORUM porażką to już mamy załatwione i jest to FAKT. No i szczytem jest włazić komuś do domu i zaraz naskakiwać na niego jak się z siebie jeszcze NIC nie dało.
Masz 24 godziny na przedstawienie FAKTÓW o Twym obrażeniu Ciebie!


Jutro FORUM zostanie odblokowane zgodnie z tym co zawarte w przewodniku. Tak gdzieś pod wieczór jak się Rafał wyrobi.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ryszard 

Imię: Ryszard
Wiek: 59
Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 58
Skąd: Frankfurt Oder
Wysłany: 2013-12-01, 23:29   

Janusz25 , dopiero co wrocilem na to forum z wielkim pragnieniem by nie bylo tak jak wczesniej , a ty zaczynasz . Czytaj , a dowiesz sie czego ci trza . Jak napiszesz pare postow to ci sie wszelakie podwoja na tym forum otworza. :-P
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Ryszard 2013-12-01, 23:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 11