DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Włosy się na głowie jeżą.
Autor Wiadomość
Jarek 

Imię: jarek
Wiek: 56
Dołączył: 05 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: turek
Wysłany: 2013-04-26, 08:16   

może po części i były to wygłupy ale patrząc na to co dzieje się na ulicach to daje dużo do myślenia, sorki za mój pogląd ale naprawdę brakuje (przynajmniej w pewnych kwestiach) milicji, po 22 na ulicach był spokój, a teraz? strach wyjść
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2013-04-26, 09:23   

Łukasz napisał/a:


P.S.
Sorry Kaśka, ale Twoje "piszesz głupoty" na wejściu utwierdza mnie niejako w przekonaniu, że nie masz pojęcia o czym w ogóle piszesz. Często gęsto ludzie, którzy mają bardzo mało do powiedzenia na temat lubią zaakcentować to jakimś mocnym wejściem w stylu "piszesz głupoty/bzdury", a potem wyjechać z jakimiś pierdołami pozbawionymi sensu. Także no sorry, no, ale...


Nie gniewaj się, ale skoro nie zrozumiałeś, co chciałam Ci przekazać, to napiszę to prościej.
I żeby bardziej to zobrazować, posłużę się porównaniem.
Ja próbowałam spojrzeć na problem szerzej, jak na bardzo skomplikowaną maszynę.
Może masz rację, że to nie do końca mi się to udało, trudno próbowałam a wyszło jak wyszło, przecież to się pisze nieomal na kolanie.
Ty patrzysz na to jak na cepy.
Jeśli spojrzeć w sposób, jaki zaprezentowałeś, to kierowca będzie winny za dziurawe drogi, handlowiec za likwidacje sklepików osiedlowych, bankowiec za brak kasy w moim portfelu, itd.
I proszę Cię o spokój, wolno Ci mieś inne zadnie i chociaż byłbyś jedynym który w ten sposób spostrzega problem to go uszanuję.

PS. Jam mam już MAJÓWKĘ więc mi jej nie zepsuj. :-D
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-04-26, 11:05   

Łukasz napisał/a:
A!icja napisał/a:
Łukasz napisał/a:
stąd społeczeństwo coraz...a później nie wie co to żółty kożuch na kałuży.

Z tym nawiązałeś do tego co wcześniej pisałam.


ŁaŁ! Brawo!!

Młoda skończ o pyłku, bo już mi dawni ręce opadły.

A!icja napisał/a:

A pisząc to mnie postawiłeś jako część społeczeństwa która jest coraz bardziej ...

- dzięki


I znowu łał. Bo Tyś taka ważna.

Zapomniałem :mrgreen:


To co ja napisałem wyżej, to święta prawda,a że Ty w wieku 18lat nie wiesz jak wygląda pyłek na kałuży, to wstyd przez duże W. Nie bój się, jest Was takich więcej (patrz film z pierwszego posta).

P.S.
Zluzuj łydy, nie jesteś pępkiem świata.


Nie wiem Łukasz jaki masz problem, że tak się zachowujesz.
Znowu głupoty piszesz, jakieś własne teorie wymyślasz.. gdzie stwierdziłam, że jestem pępkiem świata ?
To wręcz idiotyczne jest.
Nieważne ....

Sam jęczałeś, żeby nie prowokować, chcesz pisać o rybach, a przepraszam co Ty teraz zrobiłeś ?
Wyraziłeś swoje zdanie, do tego masz pełne prawo.
Ale skoro taki z Ciebie inteligentny facet, to doskonale wiedziałeś, że pisząc możesz kogoś urazić, baa zrobisz to.
I nie, nie chodzi o to czy ktoś jest wrażliwy czy nie- ten argument sobie daruj.
Nieważne czy ktoś faktycznie został urażony, czy nie to nie zasłania faktu że chamsko postąpiłeś, inaczej tego nie nazwiesz.
Zanim wystrzelisz z kolejnym komentarzem tego typu, postaw się na chwilę na miejscu tego do kogo skaczesz i pomyśl jak on może to odebrać.
Dopiero potem klikaj WYŚLIJ

A prawda jest taka, że całego kraju nie zwiedziłeś, każdej szkoły nie widziałeś.
Akurat ja jestem teraz tym uczniem ( jak już się dowiedziałam gorszym pokoleniem )
Z mojego punktu widzenia jest inaczej, bo bądź co bądź to teraz jest mój świat.
Nie będę tłumaczyć, bo Ty i tak wiesz lepiej... W Twoim mniemaniu.

Może i masz jakieś wyższe wykształcenie, jak tak piszesz to widzę, że podstawowego Ci brak.
Nie bój się takich jak Ty jest więcej, sam nie zostajesz.

P.S.
Popatrz w lustro bo nosek Ci się zadziera do góry.
 
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 11:57   

Rafal napisał/a:


Łukasz napisał/a:
Moje wykształcenie i odbyty staż pracy mnie do tego obliguje.

To pochwal się tym wykształceniem i stażem pracy, ocenimy czy Cię to do czegokolwiek co napisałeś obliguje i czy faktycznie wiesz o czym piszesz czy po prostu piszesz aby pisać.


:mrgreen: :mrgreen: chyba Ci się coś pomieszało Rafałek. Kto jak kto, ale Ty mnie oceniał nie będziesz :mrgreen:


ratafia napisał/a:



Nie gniewaj się, ale skoro nie zrozumiałeś, co chciałam Ci przekazać, to napiszę to prościej.
I żeby bardziej to zobrazować, posłużę się porównaniem.
Ja próbowałam spojrzeć na problem szerzej, jak na bardzo skomplikowaną maszynę.
Może masz rację, że to nie do końca mi się to udało, trudno próbowałam a wyszło jak wyszło, przecież to się pisze nieomal na kolanie.
Ty patrzysz na to jak na cepy.
Jeśli spojrzeć w sposób, jaki zaprezentowałeś, to kierowca będzie winny za dziurawe drogi, handlowiec za likwidacje sklepików osiedlowych, bankowiec za brak kasy w moim portfelu, itd.
I proszę Cię o spokój, wolno Ci mieś inne zadnie i chociaż byłbyś jedynym który w ten sposób spostrzega problem to go uszanuję.

PS. Jam mam już MAJÓWKĘ więc mi jej nie zepsuj. :-D


Nie gniewam się, nie wiesz o czym piszesz, więc pretensje za swoje słowa możesz mieć wyłącznie do samej siebie.

P.S.
Przyjemnej majówki.



A!icja napisał/a:


Nie wiem Łukasz jaki masz problem, że tak się zachowujesz.
Znowu głupoty piszesz, jakieś własne teorie wymyślasz.. gdzie stwierdziłam, że jestem pępkiem świata ?
To wręcz idiotyczne jest.
Nieważne ....

Sam jęczałeś, żeby nie prowokować, chcesz pisać o rybach, a przepraszam co Ty teraz zrobiłeś ?
Wyraziłeś swoje zdanie, do tego masz pełne prawo.
Ale skoro taki z Ciebie inteligentny facet, to doskonale wiedziałeś, że pisząc możesz kogoś urazić, baa zrobisz to.
I nie, nie chodzi o to czy ktoś jest wrażliwy czy nie- ten argument sobie daruj.
Nieważne czy ktoś faktycznie został urażony, czy nie to nie zasłania faktu że chamsko postąpiłeś, inaczej tego nie nazwiesz.
Zanim wystrzelisz z kolejnym komentarzem tego typu, postaw się na chwilę na miejscu tego do kogo skaczesz i pomyśl jak on może to odebrać.
Dopiero potem klikaj WYŚLIJ

A prawda jest taka, że całego kraju nie zwiedziłeś, każdej szkoły nie widziałeś.
Akurat ja jestem teraz tym uczniem ( jak już się dowiedziałam gorszym pokoleniem )
Z mojego punktu widzenia jest inaczej, bo bądź co bądź to teraz jest mój świat.
Nie będę tłumaczyć, bo Ty i tak wiesz lepiej... W Twoim mniemaniu.

Może i masz jakieś wyższe wykształcenie, jak tak piszesz to widzę, że podstawowego Ci brak.
Nie bój się takich jak Ty jest więcej, sam nie zostajesz.

P.S.
Popatrz w lustro bo nosek Ci się zadziera do góry.


Tobie młoda, to widzę już całkiem sodówa odbiła :mrgreen:

Napisałaś posta na agresji i same pierdoły jak zwykle. Masz najwięcej do gadania, szkoda, że nie na temat. Z Tobą, to mi się już nawet polemizować nie chce. Szkoda czasu.





Podsumowując cały temat o gimnazjalistach można napisać tylko jedno.
Społeczeństwo nam głupieje.
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-04-26, 12:24   

Łukasz napisał/a:
Napisałaś posta na agresji same pierdoły jak zwykle.

Tiaa po czy tom stwierdziłeś ciekaw jestem, bo to jest błędne ;-)
Dla mnie to nawet zabawne jest :->
To, że nie daje co raz uśmieszków wcale nie oznacza, że jestem zła... phii mam ważniejsze rzeczy na głowie, niż przejmowanie się Twoją paplaniną która jest pusta.
Pierdoły ? - Tu Cie boli
Prawda jest taka, że wymyślasz jakieś teorie i oceniasz, boś taki mądry to i Ci wolno.
Pochwal się doświadczeniem jakie masz.. co obok szkoły przechodziłeś coś widziałeś i rozumy pozjadałeś ?

Wiem jak jest z mojego punku widzenia, jaka ja jestem, a to, że Ty tak stwierdzisz to można to włożyć do działu: bajki i wcale nie oznacza, że tak jest.
Poprzyj słowa dowodami, wtedy będą cokolwiek znaczyć.

Widzę jak jest to fakt, bo jestem uczniem- mój świat.
Ale nie cały, co kraj to obyczaj, nie można wrzucać wszystkich do jednego worka.
Ty też z cała pewnością nie masz takiego doświadczenia, żeby całego kraju do jednego worka wrzucać, i gratuluje, że uwierzysz, że ktoś jest na tylko mądry, żeby na pytanie którą od słońca planetą jest Ziemia, padnie odpowiedź ,, yyy Mars.... " Tak nawet przedszkolak nie odpowie. A Ty w to wierzysz....
brawo

Z mojej strony to koniec w tym temacie
 
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 12:26   

Teraz, to mnie nawet rozbawiłaś :mrgreen:
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-04-26, 12:45   

Twierdzisz, że przyszłość tego kraju leży w rękach coraz to głupszych ludzi- między innymi mnie.
A Ty jako inne starsze pokolenie jesteś lepszy, mądrzejszy.
To w takim razie przeanalizuj sobie słowo zawarte w tytule programu - SATYRA
 
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 12:52   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
Trev 


Imię: Jurek
Wiek: 48
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 120
Skąd: Kraków
Wysłany: 2013-04-26, 13:35   

Dziewczyny dajcie spokój, Łukasz prezentuje stanowisko mistrza wszechwiedzy i nikt jak widać po dyskusji nie zmieni jego zdania - niektórzy są po prostu niereformowalni, więc szkoda czasu na kontynuację tematu.
Łukasz ma już aż 28 lat, doświadczeniem przewyższa wszystkich razem wziętych użytkowników forum i chwała mu za to, a nas nikt na szczęście nie zmusza do podzielania jego zdania wyrażanego zresztą w sposób mający mało wspólnego z kulturą osobistą.
Temat miał być zabawny, ale chyba niektórym nadal podoba się atmosfera ostatniego skandalu, więc proponuję, żebyśmy odpuścili sobie dalszą dyskusję, a temat umrze śmiercią naturalną.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 13:38   

Łukasz napisał/a:
:mrgreen: :mrgreen: chyba Ci się coś pomieszało Rafałek. Kto jak kto, ale Ty mnie oceniał nie będziesz :mrgreen:

No dobrze, skoro nie chcesz napisać to ja napiszę. Nie wydaje mi się, żeby ukończona szkoła podstawowa i zawodówka w klasie o profilu operator maszyn i pojazdów rolniczych (jaka by to szkoła nie była) nie upoważnia Cię do takich stwierdzeń.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 13:43   

Już Ty najwięcej wiesz jakie ja szkoły skończyłem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

I pomyśleć, że nauczyciel, człek światły etc. Powinien się bardziej przyłożyć zanim coś do kogoś napisze, bo raz, że może się zdziwić, dwa dla jego własnego szeroko pojętego dobra lepiej będzie jak się publicznie nie będzie ośmieszał ;-)
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 13:46   

Te informacje są dostępne w internecie. Sprawdziłem, było jeszcze technikum mechaniczne i być może studia zaoczne, przepraszam, że nie sprawdziłem dokładnie za pierwszym razem. Pochodzisz z niewielkiej miejscowości więc nie trudno Cię jest zidentyfikować Łukaszu A. Nie mniej patrząc na kierunki szkół, nie wydaje mi się, abyś był uprawniony do takich stwierdzeń i uogólnień. Pomimo, że twierdzisz co innego:
Łukasz napisał/a:
Wniosek.
Wy nauczyciele w XXI wieku jesteście beznadziejni.

A teraz zanim się mnie czepisz i powiesz, że ja nie mam pojęcia o czym mówię, to uprzedzę Cię, i ja wiem doskonale o czym mówię
Moje wykształcenie i odbyty staż pracy mnie do tego obliguje.

Zawód nauczyciel w tych czasach nic nie znaczy. Nic kompletnie. Nie potrafią nic przekazać, stąd społeczeństwo coraz...a później nie wie co to żółty kożuch na kałuży.

No chyba, że to doświadczenia z lat szkolnych a nie późniejsze zawodowe. Ale o przyczynach napisałem wcześniej, może tam ich powinieneś szukać...


Wątek czasowo zamykam, RADA FORUM (na prośbę użytkowników forum) przeanalizuje jego treść i podejmie decyzje w sprawie ewentualnych ostrzeżeń.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10