DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
mario1528 


Imię: Mariusz
Wiek: 46
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 31
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2012-12-02, 16:15   

Również wszystkich witam.Mieszkam w Wodzisławiu Śląskim i paletkami zajmuje się od 5 lat.Rybki pływają sobie w 450L i mam jeszcze dwa akwa tarliskowe.
_________________
Mariusz
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-02, 20:36   

Witam. Mam na imię Piotrek i jestem początkującym paletkomaniakiem. Rybki te trzymam u siebie od 3 lat. Aktualnie jest to moja 3-cia obsada. Nie uważam się za znawcę, fachowca czy innych takich. Jeszcze się uczę ;-)
Pozdrawiam wszystkich pozytywnie zakręconych.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-03, 10:14   

Michurb napisał/a:
Ale zaniżona samoocena - może jakiegoś psychiatrę powinieneś odwiedzić :mrgreen: :-P

jak wszyscy zauważyli jest to jest wątek, gdzie każdy może się PRZYWITAĆ i o sobie odpowiedzieć. Można pisać TYLKO RAZ chyba, że ktoś ma rozdwojenie jaźni. Wątki o zdrowiu psychicznym na innych forach. Tu takowe nigdy nie będą miały miejsca. Ponieważ dziecka co miesiąca nie ma od swego urodzenia się nie karci przeto czyn ten w mej pamięci pozostaną na przyszłość. A jak się nie wie o czy pisać to czytać i uczyć się na pamięć tego
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
maqp 


Imię: Marcin
Wiek: 47
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 42
Skąd: Uniejów
Wysłany: 2012-12-03, 10:53   

Witam wszystkich. Jestem Marcin, mieszkam w Uniejowie, akwarystyką zajmuję się od dawna z różnymi przerwami. Paletki są u mnie od 2 lat, udało mi je nawet rozmnożyć kilkakrotnie :-) . Korcą mnie dzikusy ale to jeszcze troche wody musze napodmieniać aby do tego doszło.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2012-12-09, 15:40   

Witam mam na imię Marek ,zamierzam wkrótce zacząć przygodę z dyskami i myślę że na tym forum uzyskam najlepsze wskazówki co do prowadzenia akwarium z paletkami.Akwarystyka zajmuje się nie od dziś ,miałem różne ryby a teraz postanowiłem postawić na dyski.
 
 
mario939
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-09, 15:50   

Witam.Mam na imię Mariusz ,akwarystyką interesuje się od dziecka ( z przerwami).Dyskami około 3 lat,obecnie pływają w 540l +_tarliska.
Pozdrawiam. :-)
 
 
Dzwieku
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-09, 16:33   

Witam kolegów,

na poprzednim forum 1qwerty :D nick zmieniony przez błąd rejestracji :).
Jestem z okolic Krakowa placki mam 2 lata obecnie 11 szt młodych z mojego wylęgu reszta poszła w świat. Dopiero się uczę :).
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2012-12-09, 21:00   

Witam.
Na razie nie mam akwarium z Dyskowcami postanowiłam jednak bywać to tu to tam żeby nie odstawać zbytnio od aktualnego trendy.
Na razie opiekuję się akwarium w pracy: takie tam 250 litrowe maleństwo z skalarami, neonami i jednym 30 cm. smokiem.
 
 
Damian_K 


Imię: Damian
Wiek: 39
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 4
Skąd: Gostyń WLKP
  Wysłany: 2012-12-09, 21:51   

Witam.Mam na imię Damian.Jestem z Gostynia w Wielkopolsce
_________________
Pozdrawiam Damian
 
 
Deszczowatwarz 


Imię: Rafał
Wiek: 45
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 17
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: 2012-12-11, 23:30   

Witam wszystkich serdecznie. Z tej strony Rafał, mieszkam sobie w Ostrołęce. Akwarystyką zaraził mnie Tata ponieważ akwaria w domu były od zawsze. Był czas dorastania i rybki poszły w kąt. Po powrocie do akwarystyki kilka lat temu zafascynowałem się dyskowcami. Rok temu zacząłem się bawić rybami z odłowu S.A. nie tylko dyskowcami. Jakie ryby będę hodował za rok, dwa 5 lat czas pokaże.
_________________
Wprzyrodzie nic nie pozostaje bez echa.
 
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2012-12-13, 23:59   

Przyszedł i czas na mnie aby się przywitać a więc:
Urodziłem się bo musiałem, urodziła mnie ciotka bo matka miała akurat pranie, urodziłem się w Warszawie a wpisali mi że w Aleksandrowie Kujawskim, pytam dlaczego...??? Ojciec na uniwersytecie wykłada... płytki. Siostra studiowała prawo a z nieznanych mi przyczyn zeszła na lewo...

A teraz na poważnie mam na imię Tomek. Akwarystyką bawię się od ok 8 roku życia, wtedy miałem 25L później 40L w wieku 16lat dostałem gigantyczne jak dla mnie akwa które miało 120L z którym byłem jeszcze przez ok 4 lata. Później zaczęły się wyjazdy w delegację, wojsko i nastała rozłąka z akwarystyką.
3 Lata temu dostałem od szwagra szkło 500L i tak znowu bawię się rybkami :)
Plany na przyszłość?? Zakup akwa ok 1500L ale to dopiero po przeprowadzce do nowego domku co mam nadzieję że nastąpi w 2013r max 2014r :)
Ot tak wygląda mój życiorys w skrócie :)
 
 
grigor 


Imię: Grzegorz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 89
Skąd: Wola Radziszowska
Wysłany: 2012-12-14, 20:40   

Witam wszystkich na forum. Mam na imię Grzesiek mam 23 lata, mieszkam w okolicach Krakowa tj. Wola Radziszowska, a Akwarastyką interesuję się chyba od 5 lub 6 roku życia kiedy to dostałem na urodziny pierwsze ryby i akwarium 40 L :) pierwsze dyskowce kupiłem jakieś 8 lat temu, i na początku nie potrafiłem sobie z nimi poradzić, ale teraz już wygląda to o wiele lepiej:) i nie wyobrażam sobie żeby w moich akwariach pływały jakieś inne ryby:)
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-16, 16:23   

Witam wszystkich :mrgreen:

Mam na imię Bartek, mieszkam w Gdańsku. Akwarystyką zajmuje się od szkoły podstawowej, moje pierwsze akwarium miało 5 l, obecnie mam dwa funkcjonujące zbiorniki 240l i 350l i 96l kwarantanna. Na hodowlę dyskowców odważyłem się dopiero cztery lata temu, po długim i wnikliwym studiowaniu teorii na ich temat. Przez pierwszy rok bywało różnie, ale udało mi się odchować od 6-7 cm, stadko może nie championów, którym możecie wiele zarzucić, ale dla mnie ładnych rybek. Niestety w tym roku zostałem skarcony i straciłem najładniejsze dla mnie ryby. Liczę na wyrozumiałość, pomoc, nie boje się krytyki, jeśli potrafię to pomogę.

Pozdrawiam
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-16, 16:42   

alegumis napisał/a:
Mam na imię Bartek, mieszkam w Gdańsku.

Witam DWUSETNEGO forumowicza.
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2012-12-16, 20:58   

Powitać
I ja się pokażę
Jestem Alicja Mieszkam na Lubelszczyźnie, w okolicach Chełma.
Mam 17 lat, akwarystyką zajmuję się od ponad trzech.
Zaczęło się od molinezji w słoiku od przyjaciółki...
Potem ś.p. tato zrobił mi 5l akwa, ale to było za małe, pożyczyłam 40l.
Następnie z czeluści piwnicy wygrzebałam stare ramowe 75l
teraz będzie zapasowym, na kwarantannę baniakiem.
Funkcjonowało kiedy miałam z 4 lata :-) Potem 175 i 200l z plackami, ale to jeszcze ma nastąpić.
W lutym na swoje urodziny, mam zamiar kupić, moje pierwsze dyskowce.
Będą to 3/4 dorosłe sztuki,

Staram się barć czynny udział w życiu forum i zbytnio nie doprowadzać Was do szału, ale czasem samo wychodzi :-P
Więcej nauki mam przed sobą niż za. Więc, liczę na Waszą pomoc w tym.
Mój świat kręci się wokół szkoły i akwarium.
Ale nie tylko tym człowiek żyje, rysuję, maluję szkicuję, swego czasu dumnie stałam na bramce w piłce ręcznej z sukcesami.
3 x pod rząd najlepsza bramkarka turnieju. Ale było minęło....
Pozdrawiam
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9