DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
krzysztof 


Imię: krzysztof
Wiek: 61
Dołączył: 27 Lis 2013
Posty: 64
Skąd: Ostrołęka
Wysłany: 2013-11-30, 19:36   

Witam wszystkich :-) Mam na imię Krzysztof :-D Akwarystyką zajmuję się od wielu lat. paletkami od 10-ciu :-> Po ostatnim wybuchu bomby w moim zbiorniku i stracie całej obsady ok. 18-dorosłych :cry: gdzie zgubiła mnie rutyna i rozrywki :shock: zaczełem zabawę z pielęgnicami,ale niestety stwierdziłem że to nie ten klimat :-/
Paletki mają w sobie to COŚ :-D Jak każda kobieta :-P
 
 
sQun49 

Imię: Rafał
Wiek: 40
Dołączył: 01 Gru 2013
Posty: 26
Skąd: Szewce k/Kielc
Wysłany: 2013-12-01, 17:23   

Witam wszystkich bardzo serdecznie!
Mam na imię Rafał, mam 30 lat i od roku interesuję się akwarystyką w szczególności paletkami oraz krewetkami.
Na co dzień pracuję w Fabryce Kotłów SEFAKO w Sędziszowie oraz wyczynowo strzelam z łuku.
 
 
 
iwowie 

Imię: Wiesław
Wiek: 53
Dołączył: 23 Lis 2013
Posty: 10
Skąd: Nowa Dęba
Wysłany: 2013-12-02, 18:58   

Witam, mam na imię Wiesiek lat 43. Akwarystyka to moje hobby od 9 roku życia. Pierwsze paletki kupiłem w 2008 roku, obecnie po roku przerwy myślę zakupić nowe stadko dysków.
 
 
krzysiek5g 
krzysiek5g

Imię: krzysiek
Wiek: 41
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 7
Skąd: stronie slaskie
Wysłany: 2013-12-03, 09:50   przywitalny

witam wszystkich i pozdrawiam mama na imie krzysiek lat 31 jestem ze stronia slaskiego akwarystyka interesuje sie juz ponad 13lat a paletkami niespelna od trzech lat na co dzien pracuje w budowlance
 
 
alda1910 

Imię: Adrian
Wiek: 36
Dołączył: 03 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Zgierz
Wysłany: 2013-12-03, 11:29   

Witam.. Mam na imie Adrian lat 26. Zamiłowanie do akwarystyki od dziecka. 2 podejscie do paletek:)
 
 
Bartek 

Imię: Bartek
Wiek: 47
Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 1
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-12-03, 19:49   

Witam wszystkich. Akwarystyką pasjonuje się od ponad 20 lat, paletkami dużo krócej;)
 
 
Bogdan 


Imię: Bogdan
Wiek: 75
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 55
Skąd: Jaroszowiec
Wysłany: 2013-12-05, 15:32   

Witam pięknie wszystkie panie piszące na tym forum i......panów też.
Urodziłem się bardzo dawno temu prawdopodobnie tylko po to by zostać akwarystą.
Po drodze były ptaki,myszy i inne stworzonka a także żona jednak często wracałem do rybek i tak rybki zostały do dzisiaj z reszta żona też.
Z czasem gdy pogarszał się wzrok ryby kupowałem większe aż w końcu trafiłem na paletki i altumy.
_________________
Szczęśliwi ci, których nie uczę.
Pozdrawiam Bogdan M
Ostatnio zmieniony przez Bogdan 2013-12-05, 15:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
guru 

Imię: Wojtek
Wiek: 45
Dołączył: 23 Mar 2013
Posty: 1
Skąd: Chojnice
Wysłany: 2013-12-05, 21:26   

Witam Wszystkich :-) Od zawsze chciałem mieć rybki i akwa ale jakoś się nie udawało pewnego razu dowiedziałem się że siostra chce oddać swoje rybki do sklepu zoologicznego bo pękł jej baniak i od tej chwili się zaczęło. Wziąłem jej rybki i pierwsze akwa po dwóch miesiącach wymieniłem baniak na trzy razy większy i tak działam.
Pozdrawiam wszystkich i życzę owocnych hodowli. :->
 
 
MiroR 
MiroR

Imię: Mirosław
Wiek: 52
Dołączył: 05 Gru 2013
Posty: 397
Skąd: Władysławowo
Wysłany: 2013-12-06, 16:02   

Witam wszystkich!
Akwarystyką bawiłem się już od dziecka jednak dopiero przed rokiem powróciłem do tego pięknego hobby. Od czerwca próbuję swoich sił z paletkami i nie ukrywam, że hodowla tych ryb jest mi zupełnie obca, przynajmniej jeśli chodzi o wiedzę praktyczną :lol:
Pozdrawiam wszystkich akwarystów!
Mirek
_________________
www.pokoje-taras.pl
 
 
marcinmarg 

Imię: Marcin
Wiek: 43
Dołączył: 08 Gru 2013
Posty: 1
Skąd: Margonin
Wysłany: 2013-12-09, 15:23   

Witam wszystkich, wracam do dyskowców po kilku latach, między czasie była tanganika.
 
 
tomaj999 

Imię: Tomasz
Wiek: 39
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 7
Skąd: Szreniawa/Wlkp
Wysłany: 2013-12-10, 21:29   

Cześć wszystkim!

Na imię mam Tomek mieszkam w Szreniawie niedaleko Poznania, akwarystyką zajmuję się od niedawna, akwarium 200l założyłem 2 miesiące temu, cały czas coś zmieniam.Pozdrawiam i mam nadzieję zaczerpnąć tu sporo wiedzy.
Ostatnio zmieniony przez tomaj999 2013-12-10, 21:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bartt85 


Imię: Bartosz
Wiek: 39
Dołączył: 10 Gru 2013
Posty: 103
Skąd: Wałbrzych
Wysłany: 2013-12-11, 15:21   

Cześć wszystkim,

Nazywam się Bartek pochodzę z Wałbrzycha aktualnie mieszkam w Holandii. Paletki hodowałem kilkanaście lat temu ale przy okazji przeprowadzki powstał nowy baniak w których chciałbym trzymać te piękne ryby :)
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2013-12-22, 21:19   

Witam wszystkich zapaleńców

Mam na imię Michał pochodzę z Lubania właśnie zacząłem zabawę z dyskami :-) a akwarystyka zajmuje się czwarty rok
_________________
Pozdrawiam Michał
 
 
WojtekKrk 

Imię: Wojtek
Wiek: 54
Dołączył: 29 Gru 2013
Posty: 19
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-01-01, 13:27   

Witam wszystkich pasjonatów
Mam na imię Wojtek i jestem z Krakowa.
Tutaj pierwszym postem powinienem zaczynać obecność na forum, no tak się nie stało, ale już to nadrabiam.
Moja przygoda z akwarystyką zaczęła się już w dzieciństwie, pierwsze akwarium w "pięknej" stalowej ramie z osadzonymi na kicie szybami było u mnie w pokoju gdy miałem chyba 3-4 lata. Oświetlenie było zarazem grzałką, tzn. zwykła żarówka była umieszczona w szklanym flakonie włożonym do akwarium. Od tego czasu z różnymi przerwami zawsze miałem akwarium. Mieszkańcami z reguły były: mieczyki, molinezje, guraminy, prętniki, welonki,pielęgnice. Na dzień dzisiejszy posiadam akwarium z pielęgnicami (flowerhorn) i z nienacka stałem się posiadaczem małych dyskowców.
Przy okazji życzę wszystkim wszystkiego najlepszego w Nowym Roku
 
 
dominik 

Imię: Dominik
Wiek: 46
Dołączył: 21 Sty 2014
Posty: 8
Skąd: Tumba
Wysłany: 2014-01-21, 16:33   

Witam.
Mam na Imie Dominik mieszkam w niewielkiej wiosce koło Sztokcholmu.
Akwarystyką zainteresowałem się około 6-m-cy,kiedy zobaczyłem akwarium u swojego kolegi Petera i postanowiłem zakupic akwarium.
Akwarium ma 720 litrów,pływaja w nim już przepiękne rybki które kupiłem na pierwszej wizycie w sklepie zoologicznym są to:
--Paletki 16 szt--wielkość 6-7 cm
--Welony 4szt --wielkość 10 cm (przepiękne)
--Niezłe stadko gupików -około 28szt
--skalary 6 szt --wielkość 5 cm
--kirysy 10 szt
--glonojady 10szt
--Mieczyki i molinezje--Bardzo podobają się mojej żonie

Narazie w akwarium jest pusto bo szystkie rybki są małe.
Może macie jeszcze jakieś pomył--co mógłbym jeszcze wpuścić.
Ostatnio zmieniony przez dominik 2014-01-21, 18:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,1 sekundy. Zapytań do SQL: 12