DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Przywitalnia
Autor Wiadomość
GrzesBaj 

Imię: GRZEGORZ
Wiek: 57
Dołączył: 31 Lip 2013
Posty: 1
Skąd: KOŚCIAN
Wysłany: 2013-08-01, 11:13   

Witam
Mam na imię Grzegorz mieszkam w Kościanie.Jestem tu nowy i zaczynam swoją przygodę z paletkami.
Bardzo liczę na waszą pomoc. :-)
 
 
kubamytab 


Imię: kuba
Wiek: 39
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 66
Skąd: Grodzisk Mazowiecki
Wysłany: 2013-08-09, 00:33   

Czesc. Jestem tu, bo chce poglebiac swoja wiedze w temacie akwarystyki. Pozdrawiam
 
 
PI@TREK 

Imię: Piotrek
Wiek: 42
Dołączył: 08 Sie 2013
Posty: 2
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-08-12, 21:35   

Witajcie :)

Początki początków czas zacząć

Pozdrawiam

Pi@trek
 
 
knoda 

Imię: Danka
Wiek: 54
Dołączyła: 18 Sie 2013
Posty: 1
Skąd: Ostrzeszów
Wysłany: 2013-08-18, 16:08   

Witam:) Mam na imię Danka. Mieszkam na południu Wielkopolski. Do tej pory nie udzielałam się na żadnym forum, mimo posiadania akwarium. Moja obecność na forach to jedynie wiele godzin czytania tego, co piszą pasjonaci dyskowców.
 
 
 
rob 

Imię: Robert
Wiek: 41
Dołączył: 22 Sie 2013
Posty: 11
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2013-08-22, 08:25   

Witam, mam na imię Robert. Akwarium z paletkami mam od paru lat. Obecnie jest to 450-ka z piaskiem i korzeniami bez roślin - takie trochę czarne wody. Pozdrawiam wszystkich uczestników Forum.
 
 
krystian666 
krystian666

Imię: Krystian
Wiek: 47
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 10
Skąd: Pamiątkowo
Wysłany: 2013-08-22, 08:58   

witam jestem krystian zarejestrowany od dość dawana ale kompletny brak czasu by tu wcześniej zajrzeć kiedyś miałem palety ,teraz skalary i ziemiojady ale do palet na pewno wrócę :-)
 
 
Juliusz 

Imię: Juliusz
Wiek: 50
Dołączył: 21 Sie 2013
Posty: 23
Skąd: Loughton
Wysłany: 2013-08-23, 01:10   

Witam z Wielkiej Brytanii. Akwarium od czterech lat.
 
 
tomi1985 

Imię: Tomasz
Wiek: 39
Dołączył: 23 Sie 2013
Posty: 14
Skąd: Mścice
Wysłany: 2013-08-23, 23:32   

Witam z Polski Akwa hmmm nie pamiętam odkąd :D :roll:
 
 
GeGo 

Imię: Grześ
Wiek: 35
Dołączył: 01 Wrz 2013
Posty: 27
Skąd: Stadtallendorf
Wysłany: 2013-09-01, 20:40   

Witam,
Już myślałem że nie ma tematu do przywitania a jednak znalazłem...
a więc jestem Grześ mieszkam w niemczech akwarystyką interesuje się od lat jak to każdy z nas zaczynał pewnie od gupików i innych łatwych ryb,,,
kiedyś miałem akwarium i nie zwracałem na różne pierdoła itd i miałem paletki tak se o bo mi się podobały poźniej zacząłem się tym bardziej interesować i czytałe wszystko o paletkach i ich środowisku... więc i teraz mam paletki w akwarium prawie 400l robię a przynajmniej próbuje robić wszystko dla ich dobra ;)
 
 
steelman 

Imię: Grzesiek
Wiek: 38
Dołączył: 14 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-09-14, 17:35   

witam wszystkich. Na poczatku wyjasnie ze nie posiadam w akwarium dyskowcow lecz pozostaje wiele innych wspolnych cech. na ten portal sprowadzila mnie wizyta na targach Zoo-botanika i prosba o podzielenie sie z wami moim projektem pokrywy oswietleniowej wlasnego pomyslu
 
 
Fajer 

Imię: Mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 26 Sie 2013
Posty: 5
Skąd: Mikołów
Wysłany: 2013-09-15, 19:14   

Witam wszystkich.
Mariusz z Mikołowa.
Akwarystyka to hobby moje z młodych lat.
Teraz wróciło i za jakiś czas mam zamiar posiadać paletki w swoim akwa.
Jestem na etapie nauki bo teraz to wszystko stało się jakieś bardziej skomplikowane niż kiedyś :)
_________________
http://angelsms.pl/piwo/402321.html
 
 
lukasz84 

Imię: Łukasz
Wiek: 40
Dołączył: 19 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Piekary Śląskie
Wysłany: 2013-09-19, 09:08   

Witam,

Mam na imię Łukasz i od 3 lat w moim życiu jest akwarium. Pierwsze to było 200l z neonkami czerwonymi i miałem je ponad 2 lata. Zmieniłem 200 na 360l i uruchomione jest od 3 miesięcy. Obecnie pływa w nim 10 paletek, 7 kirysków panda. Czytałem o tych rybkach dosyć sporo zanim je kupiłem ale pewnie nie raz będę potrzebował pomocy na tym forum więc z góry dziękuję za pomoc :).

Pozdrawiam
 
 
sum 


Imię: Krzysztof
Wiek: 53
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 17
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2013-09-20, 09:01   

Witam
Podstawowe informacje obok po lewej :-)
Akwarystyka to hobby(żona twierdzi,że ciężka choroba :-D )które jest ze mną w zasadzie od dzieciństwa.Miałem baaardzo długą przerwę która jakieś cztery lata temu zakończyła się obdarowaniem córki akwarium.Niestety dziecię dość szybko stwierdziło,że to nie dla niej(nie można pogłaskać itp)a tatuś przypomniał sobie młodzieńcze lata i coponiedziałkowe zrywki z lekcji na giełdę pod Poniatoszczakiem. I tak to się zaczęło.Było 54l,126l,potem 240l i teraz jest 300l.akwarium roślinne.
Czemu tu jestem?a temu,że lubię oglądać fotki pięknych ryb a kto wie co przyniesie przyszłość.Może kiedyś i u mnie zagoszczą te śliczne ryby.
Pozdrawiam
 
 
Glodny 


Imię: Rafał
Wiek: 48
Dołączył: 24 Wrz 2013
Posty: 9
Skąd: Piotrków Trybunalski
Wysłany: 2013-09-24, 12:41   

Dzień dobry szanownym forumowiczom.
Jako totalny laik zawitałem tutaj w celu poszerzenia swojej skromnej wiedzy na temat jakże uroczych stworzonek Dyskowcami nazywanych.
Akwarystyką bawię się (tylko i wyłącznie amatorsko i dla przyjemności) od dzieciństwa (z większymi lub mniejszymi przerwami). Ale dopiero stabilizacja życiowa (czytaj rodzina) pozwoliła mi na rozwinięcie tej pasji do zbiorników większych niż dotychczasowe 100 litrów.

Mam nadzieję że moja obecność tutaj choć trochę przyczyni się do rozwoju tego forum.

Pozdrawiam
Rafał K.
 
 
kaczagugu 

Imię: marcin
Wiek: 47
Dołączył: 23 Wrz 2013
Posty: 1
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-02, 14:28   przywitanie

Witam.
Nazywam sie Marcin i pochodze z Wrocka. akwarystyka interesuje sie od 15 lat. obecnie posiadam 500 l zbiornik z paletami ( i nie tylko). poznanie adama ( targi zoobotanica 2013 ) nakłoniło mnie do odwiedzenia tego forum. chetnie podziele sie uwagami na temat mojej hodowli oraz sam skorzystam z porad innych hodowców.
Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 9