DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
opinia
Autor Wiadomość
Andrzej66 

Imię: Andrzej
Wiek: 57
Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2016-09-02, 16:42   

I temat w tym miejscu powinen być zamknięty , sprawa załatwiona .
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-09-02, 18:02   

Adam nie podam Ci nr konta bo nie chodziło mi o pieniądze.Temat zamknięty.
 
 
darcook 

Imię: Darek
Wiek: 52
Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-02, 19:58   

Paweł1978 napisał/a:
Adam nie podam Ci nr konta bo nie chodziło mi o pieniądze.Temat zamknięty.

Paweł,
z całym szacunkiem po co to wszystko pisałeś i robiłeś larum jak się teraz wycofujesz?
Co takim pisaniem chciałeś osiągnąć?!Ĺťe tak brzydko napisze: rzuciłeś gównem w wiatrak i jak się rozbryzgło to teraz kończysz temat?
Adam zachował się w porządku i podszedł do sprawy tak jak powinien to zrobić każdy uczciwy sprzedawca a ty namieszałeś na dwóch forach i oczerniłeś jego hodowle.Jak się poczułeś oszukany to bierz kasę i nie udawaj teraz honorowego bo już za późno na to.Tak dla lepszej pamięci wstawię Ci kilka Twoich Wpisów:
Paweł1978 napisał/a:
...Ten steryd padł.Koszt steryda 40 zł... ,... Stawiam że jeszcze dwie padną no ale dostanę 3 nowe w gratisie tak było napisane. Ciekawe co będxie jak wszystkie padną.... Mea culpa pewnie...
Paweł1978 napisał/a:
...Kolejny raz wg. mnie nie do końca z mojej winy ktoś mnie odstrasza od paletek. Szkoda.

Paweł1978 napisał/a:
... Zaufałem i się sparzyłem. Niestety.

Nie wiem co te ryby robią z tymi ludźmi ale to niepojęte dla mnie...
Ostatnio zmieniony przez darcook 2016-09-02, 20:00, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-09-03, 07:06   

Darek mi chodzi tylko o to żeby każdy następny który będzie kupował ryby dostał takie jakie chce, jakie być powinny. Poza tym ten przelicznik cm co do ilości nijak ma się do tego co ja otrzymałem ale fakt jest taki że się na taki ZGODZIŁEM.
Faktycznie z perspektywy czasu na pewno ja też dałem ciała z karmieniem. Teraz odchody są całkiem inne niż były(kolorystycznie). Ryb nie badałam także na temat pasożytów, grzybów, bakterii wypowiadał się nie będę. I tutaj mogę się zgodzić że pospieszyłem się z reakcją i osądem. Za to Adama przepraszam.
Ostatnio zmieniony przez Paweł1978 2016-09-03, 08:00, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-03, 16:30   

Paweł1978 napisał/a:

Faktycznie z perspektywy czasu na pewno ja też dałem ciała z karmieniem. Teraz odchody są całkiem inne niż były(kolorystycznie). Ryb nie badałam także na temat pasożytów, grzybów, bakterii wypowiadał się nie będę. I tutaj mogę się zgodzić że pospieszyłem się z reakcją i osądem. Za to Adama przepraszam.

no i fajnie. Przecie pisałem jak będzie i co masz i będziesz miał. Trza było spokojnie poczekać i maila doczytać com pisał. Przyjmuję przeprosiny a co do badania to dla mnie i całego FORUM się odbyło a, że nie podjęliście rękawicy to pretensje nie pod mój adres. Jakie ryby ma każdy wie każdy już teraz. Gdzie leży wina też wie każdy już teraz.
No ale jeszcze jest to co niżej:


darcook napisał/a:
... ty namieszałeś na dwóch forach i oczerniłeś jego hodowle....


jedno mamy a teraz kolej na to drugie i tekst wiadomy wstawiony.
Nie to by mi zależało ale inni to czytają i mam niesmak w ustach jak pozostali.
Zanim zacząłem pisać na forach wciskano każdą rybą i na każdym forum ją chwalono pod niebiosa jaka to pikna i ładna. A jak pierwszy tez skrytykowałem, że jest fee to jakie były podchody, ze się nie znam i ten teges. Nawet nie pisałem skąd kto ma ryby. Z czasem poszło to we właściwą stronę i wzrosła świadomość posiadania. Ale tu jest pies pogrzebany w niektórych przypadkach. To, ze ktoś ma kilka dysków co żyją a ich nikt na oczy nie widział a gość nie uchował nawet 2 dyskowców jak niektórzy znawcy w temacie lata temu, nie znaczy, że wie On co w trawie piszczy. Słuchanie takich osądów graniczy z trzymaniem granatu między pośladkami, gdzie zawleczka jest wyciągnięta i strach się ruszyć bo nam coś rozerwie.
No ale dość wspomnień bo znawców tematu i pisma przeżyłem już na kilku forach dziesiątki. Ba niektórzy nawet hodowle i dilerkę się zajmowali a jak skończyli to pomijam milczeniem. NO ale jak dostanę wiadomość w tym wątku od Pawła, że dokonał korekty osądu na drugim forum i pokażę teraz jak ryby wyglądają i jak żrą to mi może ulży. Stary jestem i sentymenty mam dla dobra ogółu.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
darcook 

Imię: Darek
Wiek: 52
Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-03, 18:26   

Paweł1978 napisał/a:
... I tutaj mogę się zgodzić że pospieszyłem się z reakcją i osądem. Za to Adama przepraszam.

Ładnie to przyjąłeś na klatę i brawo dla Ciebie :mrgreen: Czasami działamy pod wpływem emocji i niestety robi nam się gorąca głowa.Oczywiście trzeba o swoje walczyć i osobiście Adamowej "reklamacji" bym nie odpuścił :-P Ĺťyczę Ci aby te ryby wyrosły na piękne i zdrowe okazy.Wstaw za jakiś czas zdjęcia,pozdro.
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-09-03, 19:30   

Na drugim forum przeprosiny za osąd co do pasożytów umieszczone. Zostałem tak wychowany przez rodziców że nawet do najgorszej prawdy trzeba się przyznać. Może to naiwne w dzisiejszych czasach ale tego się ZAWSZE trzymam. Może trudno w to uwierzyćale tak jest choć mam już od jutra 38 lat :mrgreen:
Co do reklamacji to też bym nie odpuścił ale jechać 400 km to mi się nie chce... No chyba że wysyłka np. PKp wchodzi w rachubę :-)
Ostatnio zmieniony przez Paweł1978 2016-09-03, 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2016-09-06, 17:16   

Paweł się nie łam ja też dostałem swego czasu rarytasy, o cenie pisał nie będę szkoda gadać włos się jeży, oczywiście że nie rosły to moja wina he he
wielkość 5-6 cm
_________________
Pozdrawiam Michał
 
 
darcook 

Imię: Darek
Wiek: 52
Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-09-06, 20:19   

MICHALEK123 napisał/a:
Paweł się nie łam ja też dostałem swego czasu rarytasy, o cenie pisał nie będę szkoda gadać włos się jeży, oczywiście że nie rosły to moja wina he he
wielkość 5-6 cm

Na tym zdjęciu to tak wyglądały jak je kupiłeś czy teraz tak wyglądają ?Poza tym ile one są u Ciebie?
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-07, 10:55   

MICHALEK123 napisał/a:
Paweł się nie łam ja też dostałem swego czasu rarytasy, o cenie pisał nie będę szkoda gadać włos się jeży, oczywiście że nie rosły to moja wina he he
wielkość 5-6 cm

Skoro zabierasz głos w materii to Cię rozpatrzę w pierwszej kolejności. U mnie jest prosto sam przyjechałeś i sam brałeś ryby i sam łapałeś jak inni. No ale skoro Ci nie pasowały to czemu dopiero teraz po latach siejesz popelinę?

A prawda wcześniej nie było słowa, że coś nie tak bo wątek z moimi rybami miałeś

2014-05-25, 14:49 narożne 350
http://www.discusforum.ad...der=asc&start=0

i tu moje padła
http://www.discusforum.ad...er=asc&start=75

i tu

http://www.discusforum.ad...er=asc&start=90

a o niebieskich pisane było rok temu tu (te coś wstawił wyżej i jakoś dały radę na dole)

http://www.discusforum.ad...r=asc&start=105

I Ty masz do mnie pretensje o ryby co ci się mnożyły ileś razy coś je sprzedał i co Ci nie popadały jak inne?

http://www.discusforum.ad...r=asc&start=120

a jak wyglądały po kilku miesiącach to tu

http://www.discusforum.ad...r=asc&start=270

No jak z tego widać

http://www.discusforum.ad...r=asc&start=270

No jak z tego widać nie było źle z moimi rybami. Kupiłeś nic nie zdechło bo być napisał i kłopotów z moimi nie było a z tym barachłem co miałeś. Ba nawet miałeś kilka płodnych par i małe co je pewnie za grubą kasę sprzedałeś na ...

ale teraz rozliczanie:
- za recydywę boś wczoraj pozbył się ostrzeżeń i bana a dziś już zapracowałeś na kolejne w potrójnym wydaniu masz 3 ostrzeżenia z paragrafu

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.


jak nie masz NIC do podzielenia się co oparte jest na FAKTACH to trza było się wypisać a nie łamać REGULAMIN i podważać w w/w wątku mą rzetelność co jak zostało udowodnione było Twym wymysłem i próbą zadymy zresztą już nie pierwszy raz.

No i ciekawostka. Jeszcze wczoraj miałeś w profilu napisane
Bogatynia

a dziś już xx

a to się kwalifikuje do
§2. Profil użytkownika.
1.
2.
za co masz dwa ostrzeżenia
no a skoro zrobiłeś to celowo
to jeszcze masz po przyjacielsku jedno z w/w paragrafu
3.

Czyli łącznie masz BANA
Michale do odwołania. BO byt na tym FORUM to nie próba zadym czy opluwania i mijania się z FAKTAMI a ciężka tyrada. Teraz Michale musisz się sprężyć i być w gotowości do tego com Ci dawno temu w sms-ie napisałem. To takie proste.

I najważniejsze to że masz dwa KONTA to już pomijam bo nie mam Ci już za co dowalić bo masz po brzegi.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-09-07, 12:02   

Brak słów aby określić o co człowiekowi chodziło chyba tylko i wyłącznie aby siać zamęt
te ostatnie dwa zdjęcia same mówią za siebie
_________________
Duduś
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-10-27, 16:39   opinia

Znalazłem chwilę czasu. Zrobiłem kilka zdjęć. Szałowe nie są ale coś dodaję.Tak wyglądają po 10 tygodniach u mnie.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-28, 09:13   

No a miały kibel zaliczyć a jest jak widać nieźle oprócz tej ze skrzelem na ostatnim miejscu. Wszystkie rosną i jest ... zmień światło na ciepłe. I czemu dno ma takie matowe podłoże.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-10-28, 10:04   opinia

Ja o kiblu nic nie pisałem z tego co pamiętam. Pisałem tylko o tym że jedna jeszcze padnie. To akwarium jest tylko przejściowe także oświetlenia zmieniał raczej nie będę. A dno czemu takie matowe to sam nie wiem. Może przez podkład pod dnem akwarium, może przez oświetlenie, może tak na zdjęciu wyszło.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-28, 14:39   

Nie do Ciebie a znawców w materii co szukali w mych rybach wszystkiego. To ile urosły w tym czasie. Jak taki wzrost wszystkich mają moje chore padła to co by było jak by były zdrowe. Dodaj do wody garbniki. Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12