DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
opinia
Autor Wiadomość
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-08-26, 20:29   

adamn napisał/a:
Kto każe zbierać żarcie co dnia? Ja tego nie robiłem i nie robię. Jak od razu n ie zjedzą to przez noc zniknie i rano po kłopocie. Serce od razu nie kwasi wody.
A co do mixa to pod IKEĄ mówiłem, że taki jak w moim przepisie.
Adam

NIC TAKIEGO NIE MÓWIŁEŚ ŻE MIX MA BYĆ JAK W TWOIM PRZEPISIE!!!!
Co do zbierania pokarmu to fakt nie piszesz nigdzie ale o dbaniu o wodę już tak. Dla mnie to równoznaczne. Jak chcę mieć porządek to sprzątam.
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-08-26, 21:24   

Wedle życzenia załączam zdjęcie steryda... Być może trochę przesadziłem z tymi 2cm ale chyba nie wiele. odstawał od grupy i to dużo. Wg. mnie to działanie nie było przypadkowe bo kupowałem od Ciebie ryby chyba po raz trzeci i w kazdej dostawie był jakiś zonk( w ostatniej 2 lata temu krzywy kręgosłup). Nie mam dowodów teraz bo wszystko słałem na priva a teraz widzę że to był błąd!
Aha, dzisiaj zrobiłem nowy mix. Bez ryb i krewetek. Samo serce z bananami, szpinakiem, spiruliną, vibowitem i marchwią. Podzieliłem na pół i do jednej połowki dodałem słodką sproszkowaną paprykę. Ĺťeby nie było że znów nie z Twojego przepisu. Mam wybór :mrgreen:
Ten steryd padł.Koszt steryda 40 zł... Mama wielką klatę dlatego krytykę za wybór biorę na siebie. Stawiam że jeszcze dwie padną no ale dostanę 3 nowe w gratisie tak było napisane. Ciekawe co będxie jak wszystkie padną.... Mea culpa pewnie.
Adam mam dokumentować aparatem czy uwierzysz mi tak jak ja Tobie na słowo?
Ostatnio zmieniony przez Paweł1978 2016-08-26, 23:15, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 37
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2016-08-26, 21:56   

Paweł, aż strach pomyśleć ile musiałeś zapłacić i znów jesteś rozczarowany.

Adam chyba przesadziłeś z taką rybą na sprzedaż, ale w ogłoszeniach i były swego czasu pary z młodymi na grzbiecie, więc już nic mnie chyba nie zdziwi.
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-08-26, 22:31   

Marcin masz rację. Kolejny raz wg. mnie nie do końca z mojej winy ktoś mnie odstrasza od paletek. Szkoda.
 
 
Andrzej66 

Imię: Andrzej
Wiek: 57
Dołączył: 22 Paź 2015
Posty: 13
Skąd: Siedlce
Wysłany: 2016-08-27, 02:05   

Adamie może już pora przyjąć na klatę swoją winę .
Jak się sprowadza ryby z różnych zródeł i łączy ze swoimi to nie ma bata że coś się przywlecze .
Piwowarski zrobił "reset" / odmłodzenie swojej hodowli .
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-28, 09:06   

no proszę nie 2 a 3 centymetry już mi ulżyło


coś nie rpzumiem wpierw pisałeś tak
Marek2504 napisał/a:
Hej zobacz sobie mój wątek "ostatnie podejście Marka"też przywiozlem takie maluszki od Adama 3 miesiące temu jutro wrzucę świeże zdiecia zobaczysz jak urosły fakt miałem to samo z ciemnieniem dwóch ryb i oby dwie zdechły skontroluj dobrze ph bo to teraz naj ważniejsze a zobaczysz że będzie dobrze powodzenia

znaczu ryby klasa i bez chorób bo gdyby były to byś w swych wątkach na forach mnie obsmarował i Twoi doradcy by mnie zjedli

a teraz tak
Marek2504 napisał/a:
Widzisz tak myslalem że to powiesz miesiąca nie dorzyly a kolego ryby od piwka sprzedałem po wyleczeniu więc nie pisz głupot chcesz prawdy kiryski i paletki miały bakterie i dlatego są ciemne i teraz niech gościu ci je przywiezie i w ryj ci je zuci bo jesteś złodziej i oszust usuń moje konto to że miałem ostatnio przyjechać po ryby to była ściema w sumie dobrze ze ciebie nie było jesteś gościu sciemniaczem i wciskasz teraz takie kity że masakra zawsze jest wina kogoś ale mam nadzieję że kiedyś jeszcze ktoś cię wyprostaje narazie naciagaczu

no ale skoro się mnie straszy a to podlega po KK to dostajesz za złamanie REGULAMINU tegoż FORUM bezterminowe 2 ostrzeżenia. Jak się coś głosi to to ma być poparte dowodami a nie bełkotem i doradcami co to bakterii o ziarnka piasku nie potrafią odróżnić. Od dziś pilnuj bym się nie poślizgnął na bananie zaciął przy goleniu lub drzwi mi w gębę nie dały bo będziesz pierwszym podejrzanym

i za to
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
§6. Utrzymanie porządku na forum.

i za to masz kolejne 2 ostrzeżenia na dwa miesiące
i dodatkowo za usunięcie konta niezgodne z REGULAMINEM
zabronione). W przeciwnym wypadku odwołanie takie może zostać usunięte.
Pomijam sprzedasz ryb z bakteriami boś pewnie nie poinformował kupującego że to ryby niemieckie i mają bakterie. Czyli szerzysz zarazę w kraju.

§8. Utrzymanie porządku na forum.
3

masz jedno na miesiąc

I teraz tak: by słowo ciałem się stało masz czas by w sobotę kolejną lub niedzielę się stawić u mnie w piwnicy (wystarczy 30 minut wcześniej telefon) celem określenia czy to co mówisz jest prawdą g.. prawdą czy też prawdą. Możęsz przyjechać ze swym doradcą co go słuchasz jak dziecko w piaskownicy. Możecie też opłacić fachmana od ichtiologii który z własnym mikroskopem podjedzie z wami i:
- z dwóch dowolnych akwariów wybieracie po rybie którą kroimy robimy zdjęcia i filmy i te zdjęcia i filmy od razu wstawiamy na FORUM
- każdy z NAS w wątku tym się podpisuje i poświadcza prawdę, że jest jak jest. Jak me ryby mają co piszesz to ja AdamN daję WAM w prezencie po parze chorych ryb (o ile padła przyjmiecie) z małymi jakie sobie za otworzenie mi :shock:
Przekażę to FORUM w jego rocznicę komuś kto je zechce za symboliczną złotówkę a sam oid poniedziałku wdepnę w kanał i kilka metrów mułu.
Aleeeee gdy nie będzie jak pisze to dostajesz i Twoi doradcy do pełna bezterminowo. Od razu na miejscu na każdym FORUM gdzie mnie szkalujecie założycie wątki z przeprosinami i stwierdzeniem, że jedyne ryby jakie znacie wolne od .. wymienić czego mam ja AdamN i za szkalowanie mnie serdecznie przepraszacie.
Powrót na FORUM, gdy wyrazicie chęć i odpowiednie tematy dla każdego napiszecie.
Od poniedziałku jeśłi nie będzie jak piszesz każdy kto nawet w myśłach wspomni że moje ryby są fe czy mają choroby to dostanie też do pełna bez dyskusji i wyjaśnień.



Andrzej66 napisał/a:
Adamie może już pora przyjąć na klatę swoją winę .
Jak się sprowadza ryby z różnych zródeł i łączy ze swoimi to nie ma bata że coś się przywlecze .
Piwowarski zrobił "reset" / odmłodzenie swojej hodowli .


chyba inne forum czytasz a to kto pisał:
" FAKTYCZNIE jak Ci pisałem wczoraj ta mała to nędza i rozpacz. Nie wiem czy miałem okulary ale nie podlega to wyjaśnieniom bo dałem jak widać d.."

"a za miesiąc ile stracisz to dostaniesz free różnicę."

i jeszcze skąd TY wiesz co ja w swej piwnicy mam jak nigdy tu nie byłeś. Wiesz co to łaczenie?

to jak nie branie na klatę? NO ale jak napsałeś to trza ponieść konsekwencje
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
masz jedno
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2016-08-28, 09:53   

adamn napisał/a:
no proszę nie 2 a 3 centymetry już mi ulżyło


sorry Adam ale gdzie ty widzisz te 3 cm ? :roll:

niech pyszczek wychodzi nawet ten 1mm ogon niech te 3mm co już trochę dodałem

resumując 2cm+1mm+3mm=2,4mm do czego jej bliżej do do około dwóch czy trzech cm ?

Jak się takie ryby sprzedaje to chyba nie dziwne że jest wojna na forum, o rozmiarze handlowym nie wspomnę bo nie ma sensu
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-28, 15:33   

michal.l napisał/a:
adamn napisał/a:
no proszę nie 2 a 3 centymetry już mi ulżyło


sorry Adam ale gdzie ty widzisz te 3 cm ? :roll:


Michał nie uważasz, że ja piszę dla sztuki i nie sprawdzam co i jak piszę?
Nie szukaj poklasku a wpierw sprawdź co i jak bo kolejnym razem Cię będę musiał podciągnąć pod punkt w REGULAMINIE.
O ile wiem jak się liczy długość ryby to od gęby do końca ogona

co do ryb i ich wielkości to kupujący zgodził się na ryby jakie mu zaproponowałem wielkości. A co z nich wyrośnie to niejednemu :shock: wylezą na bruk.
Za miesiąc możemy pogadać.
I na koniec taka drobna uwaga. Ryby się kupiło 18 a dopiero 25 coś z nimi nie było tak co do wielkości? Jak nie pasiło to następnego dnia reklamacja a nie pytanie o serce i po tygodniu wyznania i cierpienie pokrzywdzonego.

I jeszcze jedno ale: tak sobie pomyślałem, że jak wyznaczyłem ja termin w kolejną sobotę czy niedzielę na ostateczne wykończenia mnie i wdeptanie w kanał to .. ktoś pomyśli, że w tydzień ryby wyleczyć mogę z tego co się im przypisuje. Dlatego też nie za tydzień a 30.08 w godzinach od 17.00 do 21.00 by główny zainteresowany Marek ze świtą mógł skończyć pracę i dojechać z Namysłowa. termin nie podlega weryfikacji. I jest ostateczny

gdyby jednak się Marek ze świtą i doradcami nie zjawił to od tego momentu każde podchodu w mą stronę będą traktowane jak wcześniej opisane. Kwilić to trzeba umieć a brać coś na klatę tym bardziej.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2016-08-28, 16:04   

Zwracam honor fotkę oglądałem jakoś dziwnie z tela i nie zauważyłem do końca płetwy :-D
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-08-28, 17:07   

Dobra koniec tematu bo to nie ma sensu.Mam nauczkę na przyszłość że jak coś kupujesz to sobie oglądnij, dotknij. Wracałem wtedy z urlopu i mi się nie chciało podjechać. Zaufałem i się sparzyłem. Niestety.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-29, 07:12   

Paweł1978 napisał/a:
Zaufałem i się sparzyłem. Niestety.

co do sparzenia to będzie wtedy gdy we wtorek zostanie potwierdzone, żeś dostał ryby z gratisami. Wtedy numer konta i całość masz w godzinę a ja wdeptuję się w muł. Jeśli natomiast nie będzie nic to za wczesne Twe obawy bo jak dorosną to oczy wylezą a wtedy chyba będziesz musiał przepraszać mnie za pomówienia.
Tyle w materii i co tydzień wklejaj uaktualnienie obsady ze zdjęciami i wzrostem. O ile jeszcze w środę będę na tym FORUM a nie zapadnę się w czeluść. Tyle na mój temat z Twej strony było fe i be że trza się temu będzie przyjrzeć i rozliczyć po wtorku jeśli się uchowam jak ulęgałka. To tak na przyszłość byś za bardzo się nie podniecał i swych opinii niesprawdzonych sadził jak jaja na miętko bo się po talerzu mogą rozlać.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
darcook 

Imię: Darek
Wiek: 52
Dołączył: 03 Lis 2014
Posty: 14
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2016-08-29, 10:01   

Adam,
Na wstępie zaznaczę że tym postem nikogo nie chcę atakować.A jako twój były i zapewne przyszły klient chciałbym sie dowiedzieć jak zakończy się sprawa "reklamacji" z tą kiepską rybką do której Adam się przyznałeś.Czy skoro stwierdziłeś że jednak dałeś ciała co zdarza się czasami każdemu to czy zwrócisz kasę na konto koledze czy uznajesz że za żywy towar zwrotów kasy nie ma? Właśnie ciekawi mnie jak to jest u ciebie z tym braniem na klatę.
Ostatnio zmieniony przez darcook 2016-08-29, 10:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-31, 10:19   

darcook napisał/a:
Adam,
Na wstępie zaznaczę że tym postem nikogo nie chcę atakować.A jako twój były i zapewne przyszły klient chciałbym sie dowiedzieć jak zakończy się sprawa "reklamacji" z tą kiepską rybką do której Adam się przyznałeś.C

A czytał Ty wątek dokładnie i co pisałem?
to jeszcze raz doczytaj post z
2016-08-25, 17:17
tam jest zapis
"a za miesiąc ile stracisz to dostaniesz free różnicę."
no ale by nie czekać do miesiąca to zainteresowany podeśle dane do przelewy to za 3 dostanie zwrot (dwa ciemne i karakan).

I teraz tak:
wczoraj czekałem ale się nie doczekałem ani Marka ani doradców ani ichtiologa ani telefonu. Znaczy mam zdrowe ryby. Wystarczyło podjechać i mnie wdeptać w glebę. Od dziś kto wspomni o jakości mych ryb od razu z automatu dostaje na grzbiet. A jak się komuś nie widzi niech sobie skomli na innym forum, gdzie kultura osobista tryska a klawiszy jest miłość bliźniego i ja jestem fee. Tu będziecie tylko pisać o rybach i pasjach a nie tym co czujecie do mnie. Marek dostaje do pełna jak opisałem. Nie trza było słuchać doradców co mają wiele wiedzy w temacie .. ale jakim?
Od dziś nie dostarczam nikomu ryb z piwnicy nie wysyłam a każdy SAM PO NIE BĘDZIE MUSIAŁ PODJECHAĆ LUB WYSŁAĆ UMYŚLNEGO.
Pasja dyskowców to tylko pasja. Jak ktoś chce z niej zrobić zysk to niech się zamieni na głowy z kim innym lub walnie się w hydrant. Już widziałem takich co dziesiątki tysięcy tracili w ciągu jednego dnia. A jak ktoś przelicza ilość ikry na złotówki to niech idzie na grzyby gdzie deszcze nie padały w lesie przez miesiąc. Ma większe prawdopodobieństwo, że się załapie na grzyba.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Paweł1978 

Imię: Paweł
Wiek: 45
Dołączył: 25 Lut 2013
Posty: 131
Skąd: Mielec
Wysłany: 2016-09-01, 21:30   

Trzecia padła. 8 rośnie 1 chyba też kopnie w kalendarz.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-02, 13:48   

nie gdybaj dawaj namiar na przelew (tak było źle i takie fee a nie mam go do dzisiaj - a pisałem by dane podesłać) to Ci za 4 zwrócę. No i w nieskończoność nie mam zamiaru czekać.
No ale teraz co do tego ile i jaka ryba kosztuje. Pisaliście tu o cenie handlowej. A co to takiego? Ktoś to ustala czy jak? Otóż cena zbytu to to za co się ryby wystawia a wielkość nie ma tu NIC do gadania. Przykładowo kiedyś za ryby 4-5 cm odmiany red passion (import Malezja) na jednym z forów żądano 200 zł i poszły jak ciepłe bułeczki jeszcze przed przylotem do kraju. Podobnie było z w/w wielkością i ceną za red royale (takie Azjaci oferowali a to czerwona i trochę białego czy żółtego na łbie i podstawie górnej płatwy. Podobnie było z narybkem białego dyskowca Heckla ale ten było po 250 zł za 3-4 centymetry. Nie wspomnę o pierwszych erupcjach co chodziły po 150-180 zł za w/w wielkość. To możecie sobie sami doczytać na forach jakie o dyskach prawią. Tu nie ma ściemy jaką się mj przypisuje. To wiedza a tą trza mieć albo się jej nie chwyta jak niektórzy i tylko czubek swego nosa widzą. Cena ryby zależy głównie od odmiany kolorystycznej a dopiero potem od wielkości i tak jest było i będzie. Jak chcecie kupować badziewia co nie wiadomo co wylezie to łapcie się na dolną granicę. A jak chcecie mieć jak tu coś w zbiorniku niepowtarzalnego jak kilku na tym FORUM to i tak macie o wiele mniej do wydania niż gdzie indziej. A i do tego bez gratisów jak ustaliliśmy


No i chyba lepiej wydać na ryby mniej za sztukę mniejszych (licząc, że coś odpadnie) niż więcej za tyle samo. Wychodzi - teraz było 12 sztuk to by było 7-8 cm 6 sztuk. Przelicznik prosty.
Co do tych gratisów w dyskowcach to opinia laików a materii (co to ryby sprowadzali a nie mnożyli) jest taka, że - każda ryby nosi pasożyty w sobie non stop, ale tylko zdecydowane pogorszenie się warunków wody lub jakości i zróżnicowania podawanego pokarmu powoduje, że zaczynają się ona namnażać w rybie bez opamiętania i powodują jej infekcję co w konsekwencji przechodzi w stan chorobowy z konkretnymi objawami.
Dla mnie nic dodać nic ująć - WNIOSEK każda ryba jest przy kupnie chora i złe żywienie czy woda pogarsza jej stan.

Dla mnie to bzdura jakich wiele szerzonych jest gdzie indziej.

No ale jeszcze raz: podeślij namiary to zrobię przelew za 4 sztuki. Co tydzień wstawiaj uaktualnienie wątku. A za jakiś czas wylezą oczęta co masz w akwarium.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11