DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zoobotanika 2016 ?????
Autor Wiadomość
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-02-04, 15:36   Zoobotanika 2016 ?????

Robimy coś ????
W tym roku pod koniec Września więc będzie mijać się z terminem maratonu , ufffff , w końcu. ;-)
pozdro....
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-02-04, 17:35   

gienierator napisał/a:
Robimy coś ????


Flaszkę ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2016-02-04, 17:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-02-04, 18:00   

Nie pytam o rzeczy oczywiste tylko o chęć uczestnictwa i ewentualnego zakasania rękawów. :-)
pozdro...
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2016-02-04, 19:09   

:mrgreen: :mrgreen:

Giencol masz u mnie browara za optymizm ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2016-02-04, 20:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-02-04, 20:48   

Giencol Ty jakiś w gorącej wodzie kąpany. Dopiero początek a Ty już czy robimy. Pewnie że robimy ale wcześniej muszę mieć jakieś ustalenia z organizatorami. Ale wieprw zaczniemy od piwa na klepisku.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-15, 09:09   

Mieliśmy być i 4 raz z rzędu zdobyć I miejsce (no bo po co startować jak nie po laury) ale ....
się zmienił REGULAMIN Targów bo komuś było nie na rękę.
Jakie zaszły zmiany w REGULAMINIE:
Jest jedna zmiana w regulaminie - na wystawę w wydzielonym miejscu
trzeba przygotować DWA zbiorniki CO NAJMNIEJ 100 LITROWE, na stoisko
JEDEN zbiornik dowolnej wielkości (można oczywiście więcej, to jest
minimum które trzeba przygotować) - my zawsze mieliśmy więcej litrów a inni przykładowo 20 litrów na stanie

Druga zmiana dotyczy konkursów. Forum może wystartować w konkursie TYLKO
w kategorii klubowej
. Zbiorniki w tej kategorii NIE SĄ oceniane przez
zwiedzających. Zbiorniki oceniane są tylko przez przedstawicieli innych
forów / stowarzyszeń, przez organizatora i przez sponsorów. - zawsze można było tu i tu i trzy pierwsze miejsca do wglądu na stronie startowej widoczne jako tego efekty. Niezłe jest to, że nigdy nasze akwaria nie załapały się na pudło od for i stowarzyszeń. No bo jak może wygrać zbiornik z dwoma zdechłymi pstrągami w głosowaniu for to lekka kpina.

Oczywiście mogłem ja jako ja (osoba nie związana z FORUM z wystawy) a nie FORUM wystawić zbiornik oceniany przez odwiedzających ale .. mi reklamy nie trzeba i jakie ryby mam i wiem co są warte podobnie jak Ci co je mają z mej piwnicy. Wiem też że by było 1 miejsce no bo chyba nikt w kraju i na świecie nie widział w jednym zbiorniku dwóch par z małymi razem żerującymi w odmianie kolorystycznej dzikie i hodowlane, Mucha nie siada a jaki wystrój by był a jaka oprawa. Każdy by klękał bo by było nisko posadowione

Dlatego też z Giencolem ustaliliśmy, że sobie darujemy ale za to zajmiemy się akwarium z dyskami we Wrocławskim ZOO, gdzie zrobimy wszystko od A do Z o reklamie FORUM nie wspomnę bo to się samo rozumie.

Na koniec powiem, że kto będzie chciał się ze mną i Giencolem spotkać to zapraszam na klepisko w sobotę (jak trwają targi) o 16.00
wyszynk zapewniam ja.

A jak kto będzie chciał ryby wiadomych kolorów to też nie ma sprawy będą do odbioru i każdy sobie może je wybrać po cenie PREFERENCYJNEJ

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-09-15, 13:50   

No toś mi Adam przywalił i humor popsuł apetyt straciłem a jestem przed obiadem
rok czekania i po co teraz tam jechać
chyba sobie odpuszczę bo jechać km. aby zobaczyć parę gupików czy też innych rybek /oczywiście nic im nie ujmując/ale to i inne patyczaki to raczej nie dla mnie
to już było
_________________
Duduś
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-15, 17:17   

Przecie można piwnice zwiedzić i pogadać solo a potem na klwpisku się spotkać z wyszynkiem. Przecie to lepsze niż wszystkie targi razem wzięte. Kto chętny na takie rozwiazanie to sie określic zawczasu by napojów starczyło i zakąsek. Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
apollo19825 


Imię: Rafał
Wiek: 41
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 155
Skąd: Gliwice
Wysłany: 2016-09-16, 14:09   

Kiedy sa te targi? Moze wpadne z zona i dziecmi... Adam twa piwnica kusi. Ile bilet wstepu;) :-D
_________________
Początkujący. Ale ambitny.
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-16, 17:22   

W sobotę na zoobotanice będę ale na klepisko niestety odpadam , w niedzielkę rano do tyrki a widoku ,,bawiących" się kulturalnie mój organizm może nie udźwignąć. ;/ ;)

pozdro
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-09-20, 14:40   

A do której w sobotę otwarta jest Zoobotanika ? jeśli ktoś wie
_________________
Duduś
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2016-09-21, 19:03   

adamn napisał/a:
Niezłe jest to, że nigdy nasze akwaria nie załapały się na pudło od for i stowarzyszeń. No bo jak może wygrać zbiornik z dwoma zdechłymi pstrągami w głosowaniu for to lekka kpina.

Twoje forum ma takie poważanie wśród innych for i stowarzyszeń że było na samym końcu. No cóż, jak ma się takiego wodza ..... :roll:
Tak ,wiem, pewnie powiesz że to nie ważne bo tu jest to coś i bla bla bla...
Następnym razem mniej nerwów i zazdrości życzę bo to można było zauważyć na Twej twarzy.
Nie pomogły czempiony przeciw kilku zdechłym pstrągom.
A na klepisku jak jest każdy może sobie zobaczyć bo zdjęcia bez cenzury na wiadomej stronie ogólnodostępne wszak są.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-22, 13:58   

Więcek napisał/a:

Twoje forum ma takie poważanie wśród innych for i stowarzyszeń że było na samym końcu. No cóż, jak ma się takiego wodza ..... :roll:

Następnym razem mniej nerwów i zazdrości życzę bo to można było zauważyć na Twej twarzy.

:shock:
a to dlatego tak jest, że mnie nie lubią a co zrobiło FORUM od początku istnienia to nikogo nie interesuje. No to niezła opinia o reszcie for została przytoczona przez Ciebie. Dla mnie i dla FORUM 3 razy pierwsze miejsce (patrzaj strona startowa) wśród publiczności to dopiero coś. Przecie publiczność to potencjalni akwaryści a temu ma każde FORUM służyć. A nagroda od towarzystwa wzajemnej adoracji czy lubi czy nie to mi lekko wieje na wietrze jak babie lato. Ładnie inni przywódcy duchowi działają jak mnie nie lubią to ja mam ich lubić. Ale Ciebie lubię za rady jakie Twe światłe oblicze mi dawały:
Więcek napisał/a:
Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

cały czas się staram ale jeszcze nie jest to czego oczekuję. No ale by nie dyskutować z Tobą ja i inni strwożeni Twym motto na dole postu

''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

mając na uwadze swe dobre imię byś nas do swego poziomu nie sprowadził i nie pokonał doświadczeniem to (FORUMOWICZE Nawet z Tobą nie próbują dysput prowadzić)
Niżej scrin z forum gdzie jak mnie ojciec założyciel oświadczył kiedyś zbanowano


no ale by każde forum co mnie lubi i nie lubi miało jednakową szansę na dysputy z Tobą to do jutra masz czas by podpis zniknął z Twego podpisu. Dośpiewaj sobie z jakiego paragrafu.
Czas start mój mentorze
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Larsson 

Imię: Samson
Wiek: 39
Dołączył: 18 Cze 2016
Posty: 4
Skąd: Gatka
Wysłany: 2016-09-22, 20:40   

Aaaaa już sie zapomniało

To ja opiszę dla przypomnienia
Podchodzisz do stoiska DFA cześć jestem Tadek z forum
a masz tu wypełnij to znaczy podpisz he he xxx
i pudło jest
_________________
Mądry człowiek uczy się od każdego głupi wie wszystko.
"Zwei Din­ge sind unen­dlich, das Uni­ver­sum und die men­schliche Dum­mheit, aber beim Uni­ver­sum bin ich mir nicht ganz sicher"
Ostatnio zmieniony przez Larsson 2016-09-22, 21:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-23, 08:41   

Larsson napisał/a:
Aaaaa już sie zapomniało

To ja opiszę dla przypomnienia
Podchodzisz do stoiska DFA cześć jestem Tadek z forum
a masz tu wypełnij to znaczy podpisz he he xxx
i pudło jest

Jak ma 4 posty 3 pode mnie pisane to chyba rekord co należy docenić i to już zaraz robię.
Chyba Ci się fora pomięszały i imiona. Jeśłi ja to Adam i z DFadamn.
Tadka z DFA (dolnośląskie forum akwarystyczne) nie znam i co on robi mi powiewa lekkim.
mistralem. N O a TY za sienie fermentu i FAŁSZ dostajesz:


§2. Profil użytkownika.

1. W profilu znajdują się pola oznaczone jako obowiązkowe i dobrowolne.
2. Pola obowiązkowe, które każdy powinien mieć wypełnione to: Imię, Skąd (miejscowość zamieszkiwania), Płeć i Data urodzenia.
3. Wszystkie pola w profilu winny zawierać dane zgodne ze stanem faktycznym.
4. Niewypełnienie obowiązkowych pól profilu będzie traktowane jako łamanie regulaminu i karane zgodnie z jego zapisami.


§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.



§8. Pozostałe.
7. Tyczy FORUMOWICZÓW posługujących się nickiem używanym na tym FORUM a piszących na innym o podobnej tematyce. Swą postawą powinni identyfikować się ONI z TYM FORUM i na innych stosować te same postawy i zasady jakie tu obowiązują. Jak nas widzą tak nas piszą. Każde złamanie tych zasad na innym FORUM przez forumowicza będącego zarejestrowanego na TYM FORUM pod takim samym nickiem będzie traktowane jak łamanie zasad i REGULAMINU tego FORUM.

Proszę mi nie podsyłać laików niezorientowanych w temacie :evil:

To ile masz z a to wszystko?
B A N A
do odwołania
Adam nie z DFA a z DF.adamn
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13