DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Ważne przeczytaj
Autor Wiadomość
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-11-21, 19:18   

Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
weider
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-21, 19:21   

I już pierwszy podpadł, Więcek do banowania ;-) :mrgreen:
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-21, 19:22   

Z ta Dyktatura to lekko przesadziles , ale na pewno powinna byc natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek uchybienia od regulaminu . Inaczej zapedzimy sie w kozi rog tak jak na Discusforum , a tego na pewno bysmy nie chcieli . Atmosfera stala sie juz tam taka ciezka , ze az sie nie chce wchodzic .
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-11-21, 19:25   

Ryszard napisał/a:
na pewno powinna byc natychmiastowa reakcja na jakiekolwiek uchybienia od regulaminu
Tak, bo Adam sędzie siedział 24h na dobę i pilnował forum. Poprawniej by było "jak najszybsza reakcja" ;-)

Jacek, sam jestem adminem i wiem co pisze. U mnie to funkcjonuje już ponad 2 lata.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
weider
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-21, 19:27   

Wiem Piotr wiem ;-) , dyktatura może za mocno powiedziane, ale reżim ;-) .
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-21, 19:27   

Wiecek prosze cie :) Masz swoje forum a takie bzdury opwiadasz . Do tego beda wybrani jeszcze moderatorzy poszczegolnych dzialow i na nich w pierwszej kolejnosci spocznie obowiazek korygowania i reagowania na takie sytuacje :)
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-11-21, 19:39   

Rysiu, nie będę się z Tobą spierał. Zobaczymy z reszta jak będzie. Z tego co Adam pisał będzie krótko,rzeczowo i na temat. I tak ma być.

Adam, zwiększył bym ilość wyświetlanych linijek na czacie. Ktoś spyta po co? Aby tam się " wyszumieć"nie spamować na forum.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-21, 19:40   

Wysłany: Dzisiaj 19:26
Powiem tak
Chciałbym by FORUM nie było zapchane informacjami jakimi są inne fora naćpane ponad miarę. Chcę by było czytelne i łatwe dla tego co tu wejdzie i chce coś poszukać.
Co do pisania postów i ich zawartości to czy czytali państwo REGULAMIN? Tam jest określone co ma zawierać post. Będę się starał by było to przestrzegane i posty nie wnoszące NIC do dyskusji jak podane przykłady będą usuwane. Nie będzie ilości a jakość. Jak zauważyliście nie ma paneli piwnych czy też post pomógł bo jak na innych forach jest to używane to każdy co gdzieś był wie. Mi nie musi nikt kadzić a wystarczy jak będzie on osobiście zadowolony z tego co RAZEM z WAMI mu przekażemy i stworzymy. Ja miałem pomysł i mam różne pomysły co do treści forum ale czekan na WASZE sugestie. Jak niektórzy zauważyli są dwa działy mikroskopu i chorób. Jeden będzie ogólnodostępny a drugi do czytania bez możliwości śmiecenia wątku. Będę się starał obserwować "narybek" w różnych tematach i dopiero wkraczał jak chwila tego będzie wymagała. Nie muszę robić wszystkiego sam i pisać dla ilości. Ale zasada tu jest jedna. Chcesz coś daj coś z siebie w atmosferze takiej by w niedalekiej przyszłości spotkać się twarzą w twarz i pogadać o wszystkim innym tylko nie o dyskach. Obowiązuje zasada o nieobecnych nie piszemy.

Z ilością postów dla amatora i ogłoszeń? To ja wiem czy 50. Ja na ilość odsłon nie idę. Mnie interesuje coś innego. Może 10 by każdy poznał piszącego. Wtedy z sensem będzie musiał i z rok coś tworzyć by się ogłosić (taki żarcik) a nie ma jak zauważyliście HUMORU na forum
Od innych zwierząt są inne fora. Zainteresowania tak ale mi się wydaje, że tam, gdzie jak ktoś zechce może się przywitać i trochę o sobie powiedzieć wklejając zdjęcie a nie maszkarony w profilach. Roniego to mi się po nocach śni. Jak sama nazwa wskazuje to forum o dyskowcach i dla tych co mają dyskowce lub ryby inne i oczekują pomocy. Nazwa wzięła się nie z księżyca a z tego czym się będzie ono zajmować. No i ja to sobą firmuję. A czy się udo czy też nie to czas i WASZE zaangażowanie pokaże.
Pisać z sensem co się wie na pewniaka. Jak się czegoś nie wie to pytać. Nie robić sobie przycinek słownych bo jest REGULAMIN (każdy ma prawo nic mieć jaki chce a ma też imię przy rejestracji i starać się je używać w podpisach czy profilach.

Co do logo to nie ma sprawy jestem za możecie jak chcecie zacząć działać i tworzyć a projekt zostanie wyłoniony przez akceptację forum. Logo musi się kojarzyć z FORUM. I to niekoniecznie wyzywająco na pierwszej "stronie"

Piszcie dalej w działach z większą ilością konkretów. Jak się nie boicie to możecie Swe zdjęcia wstawiać w profilach wtedy pustki nie będzie.

Z tego względu, że jest nas więcej niż dwoje to witam WAS wszystkich i zapraszam do współpracy. A jak macie niezdecydowanych to możecie im o powstaniu tego FORUM powiedzieć. Powoli dziś już ruszył dział CHOROBY dla wszystkich. Starajcie się pisać tak jak przewiduje szablon w tym czy innych działach (bo takowe powstaną). Będzie bardziej zjadliwie i czytelnie dla potomności.
Teraz do tego co by moderatorzy byli. Jak zauważyliście w REGULAMINIE jest zapis o informowaniu adminów o wszelakich niestosownych zachowaniach na FORUM. Wy nie załatwiajcie tego sami bo nie od tego jesteście a tylko zaognicie sytuację. Na razie nie ma modów bo po kiego? Macie sami dbać o czystość na forum. Może w przyszłości jak będzie więcej zalogowanych dziennie niż 10 to jakiegoś wyłonię zaufanego MODERATORA co by nie bojącego się klatę wystawić na odstrzał co bym miał dodatkową parę oczu. Na razie by to ruszyło to mi rąk brakuje ale może się jakoś obrobię. Pierwsza kolejność już napisana jutro choroby i kilka działów.

Ład skład i poszanowanie bliźniego. Uczcie się i uczcie innych to będzie dobrze. Ale naukę privem załatwiajcie a jak się nie da (po 2-3 razach) to wtedy pisać jak ostatnie posty .. bez urazy

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Igor 


Imię: Igor
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-11-22, 12:26   

Witam

Mam nadzieję, że dobrze zrozumiałem, iż ten temat jest taką małą listą życzeń :)

Ja myślę, że przydałby się temat z przywitaniem, gdzie każdy wedle woli mógłby coś o sobie napisać i ew. dołączyć fotkę.

Fajnie by też było, jakby był dział o fotografii akwarium i ryb.

Choroby/leczenie wiadomo, że będą, więc...

A tak w ogóle to bardzo się cieszę, że forum tak szybko ruszyło.
Pozdrawiam :)
Igor
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-25, 19:46   

1 przywitanie już
2 choroby już są
3 leczenie już jest

co jeszcze?
Forum ma WAM służyć!
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ruuteek 

Imię: Jakub
Wiek: 41
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 9
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-26, 00:31   

adamn napisał/a:
1 przywitanie już
2 choroby już są
3 leczenie już jest

co jeszcze?
Forum ma WAM służyć!
Adam


Nie ma Twojego przepisu na odkażenie zbiornika !
Jestem zrozpaczony :(
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-25, 18:09   

Dziś FORUM przekroczyło 500 w napisanych wątkach na FORUM. Dlatego trzeba trochę zweryfikować i poprawić jak jest co. Co byście w tym dziale zmienili lub dodali jeszcze.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9