DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Red Malon a Red Pasja kolejny raz
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-14, 09:57   

Aicha napisał/a:
..mowa o melonach to te sa bardziej czerwone niz te red passion

Aśka kolejny raz nie wiesz co piszesz a co pokazałaś to nie jest red melon. By nie było za łatwo to sama poszukaj co przedstawia zdjęcie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2014-06-14, 10:14   

a co to jest jak nie red melon tutaj jest sprzedawany pod taka nazwa to go wkleilam, rownie dobrze mozna by powiedziec ze Twoje to nie red passion bo do red im daleko z reszta nie ma sie co z Toba boksowac bo Ty i tak wiesz najlepiej :-/
http://asiadiscus.com/catalogue.php
moze ten pan nie wie co sprzedaje :mrgreen: siedzi tyle czasu w tym ineresie ze chyba jednak wie :lol: :lol:
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2014-06-14, 10:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Dun 

Imię: Marek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 392
Skąd: Otwock
Wysłany: 2014-06-14, 22:44   

Adam żeby nie było że prozaiczny ten temat kolorystyki dyskowców :
adamn napisał/a:
Tyle razy było, że aż wstyd kolejny raz pisać o czymś tak prozaicznym.
Red passion jest cała gładka a red melon ma wtrącenia falek (mogą być na łbie i płetwach) i ciemniejsze pletwy jak też inną barwę ciała.
Adam
Ostatnio zmieniony przez Dun 2014-06-14, 22:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2014-06-15, 13:00   

Nie wiem Ludzkie Ludzie jak wy tam sobie swe ryby nazywacie , ale mi w tym wątku chodziło co by kolega czytał co u kogo pływa w akwarium a nie dawał własne nazwy .
Te ryby są pomarańczowe ale mają nazwę RP i tyle .
pisałem już że kolega adam ma te ryby z tej samej pary co i ja ale jak on o nie dba , a jak ja to zrobiłem i uzyskałem co uzyskałem kolorystycznie , więc nie mam pojęcia o co Wy się jeszcze tłuczecie o nazewnictwo :?:
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adam1977 


Imię: Adam
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 759
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2014-06-15, 21:01   

Cytat:
Te ryby są pomarańczowe ale mają nazwę RP i tyle .


Święte słowa :-D

Amen
Ostatnio zmieniony przez adam1977 2014-06-15, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
adam1977 


Imię: Adam
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 759
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2014-06-15, 21:09   

Zdjęcie z dzisiaj :-)


 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-16, 10:08   

Aicha napisał/a:

moze ten pan nie wie co sprzedaje :mrgreen: siedzi tyle czasu w tym ineresie ze chyba jednak wie :lol: :lol:


chyba właśnie nie wie co ma i sprzedaje. Polecam atlas Azjatycki z nazwami. Pamięć mnie nie myli ale byli tacy co oferowali red rozy co rozami nie były i drugim razem zamiast kolejnych RR na 10 sztuk to była tylko jedna. Wcześniej ani jedna. Jak się Aśka doszkolisz to nie wierz we wszystko co klawiatura przyjmie.
Szukaj dalej nazwy ryby jaką przedstawiłaś a wtedy sama odgadniesz dlaczego te są takie czerwoniaste ;-) .
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2014-06-16, 11:07   

Cytat:
ale byli tacy co oferowali red rozy

to dokladnie jak u Ciebie, mam taka red roze co roza nie jest :mrgreen: :mrgreen:
a nazwy szukala nie bede wkleilam co znalazlam pod taka nazwa co nie zmienia faktu ze bardziej czerwone od passionow :roll: doszkolic to widze ze wielu ludzi sie musi, a jezeli chodzi o Pana sprzedajacego azjatki to widzialam u niego wiele pucharow i nagrod z dziedziny dyskowcow wiec chyba wie co sprzedaje poza tym nie tylko sprzedaje ale i dzieli sie wiedza z innymi, jest bardzo milym starszym panem ktory odpowie na wiele pytan i nie zaczyna rozmowy haslem co chcesz badz nie truj mi dupy :mrgreen: ide sie doszkolic ale gdzie indziej bo tutaj raczej nikt mi nie odpowie na nurtujace mnie pytania a raczej kaze poszukac nazwy badz cos jeszcze, kaze wkleic filmik z robalami a pozniej powie ja juz wiem co jest ale mi nie powie co mam leczyc, dziekuje ale po raz kolejny sie przekonalam po co Adamie masz to forum...
a adama1977 przepraszam za zasmiecanie watku :oops:
 
 
 
adam1977 


Imię: Adam
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 759
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2014-06-16, 13:10   

Aicha napisał/a:
a adama1977 przepraszam za zasmiecanie watku


Spoko :-)
mam szanse na najciekawszy wątek :-P
:mrgreen: :lol: :mrgreen:
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-06-17, 10:00   

Aicha napisał/a:

to dokladnie jak u Ciebie, mam taka red roze co roza nie jest
...
nie zaczyna rozmowy haslem co chcesz badz nie truj mi dupy
:mrgreen: :mrgreen:

Aśka ocknij się. Jak brałaś ryby to u mnie ani jedna RR nie pływała i takich dostać nie mogłaś. Dostałaś ciemne chyba z dwa po RW co możliwe miały mieć bordowe bebechy i wzorek ciekawy jak dorosną.
A co kto ma i ile to mnie nie interesuje. Co pokazane na zdjęciach i co wstawiłaś to RED FIRE. Idź do PANA niech nazwę zmieni. Nigdzie w Twym wątku nie ma zapisu, że ci wcisnąłem RR i zostaw sobie żale na inne czasy.
Co do Twych ... to też mnie nie interesują. Jest na FORUM napisane jak wyglądają red passion ale jak widać Ty wiesz lepiej i kit wciskasz kogoś co pokazuje red fire. Czego jeszcze chcesz? Siejesz ferment na FORUM wciskasz zdjęcia z kosmosu i nazwy z kosmosu. To żyj w swym świecie bo TU się jak sama napisałaś NIC nie dowiesz.

I teraz FAKTY: masz do wieczora wstawić wątek gdzie cytat Twój na czarno ma odzwierciedlenie w mym zachowaniu. Wstawisz to swoją d.. uratujesz. Nie to wiesz co Cię czeka.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Aicha 

Imię: Aska
Wiek: 38
Dołączyła: 26 Paź 2013
Posty: 290
Skąd: Sainte Genevieve des Bois
Wysłany: 2014-06-17, 10:26   

nie bede zasmiecala watku bo Adammaladna galerie ;-) przeniose sie do mojej
Ostatnio zmieniony przez Aicha 2014-06-17, 10:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13