DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na FORUM
Autor Wiadomość
bosak 
Paletki są cudem natury


Imię: Marcin
Pomógł: 5 razy
Wiek: 38
Dołączył: 07 Lis 2013
Posty: 782
Skąd: Muszyna
Wysłany: 2016-08-05, 20:39   

Cytat:
nie wolnem a wolnym.

tak- literówka i wyszło po wieśniacku:) dzięki za czujność;)
_________________
Paletki są cudem natury:)
 
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-08-06, 11:41   

No właśnie jak Darek napisał są wakacje i ludzie podchodzą /tu Marcin/ "wolnem " tempem do tematu
ale faktycznie jak się popatrzy ilu ludzi jest zarejestrowanych a ilu się faktycznie udziela choćby pokazując swoje osiągnięcia to....
_________________
Duduś
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-17, 08:07   

No to na górze nastąpiły zmiany w KONKURSACH. Nowe niebawem.

Co do tego co się dzieje z filmami z YT to nie jest to wina FORUM bo na innych jest to samo i też są problemy. Mniemam, że problem tyczy systemu operacyjnego jaki mamy w komputerze. Skoro na smartfonach przykładowo z androidem wszystko działa na win XP home edition z 2002 działa, win 7 działa i nowszych tez to może wina leży po stronie starych systemów czy tez YT coś u siebie pozmieniał. Problem już jest rozpracowywany przez fachmana.
Pewne, że na win XP professional 2002 nie działa. No ale ten już wyszedł z użycia MS
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-06, 11:02   

Dziś kilku FORUMOWICZÓW zostało pozbawionych ostrzeżeń w związku z końcem wakacji jak też wygaśnięciem terminu nadania. By korzystać w pełni z FORUM potrzeba odświeżyć stronę i wyczyścić ciasteczka.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-07, 13:08   

wczoraj odwieszeni niektórzy a dziś już w pełnym zakresie. Jak ktoś nie potrafi stosować się do ZASAD i REGULAMINU i ma słabą głowę to po kiego się męczyć i całe FORUM też? Pisanie dla sztuki to przegięcie bo jest coś co zwie się inteligencją a to już osobny temat. Mnie lekarz zabronił się denerwować i niestety choćbym chciał to nie mogę. Proszę pisać o dyskach rybach pasjach a nie o mnie czy swe wyznania w mą stronę kierować. Ja już stary jestem i nie mam zamiaru zmieniać swej orientacji czy przyzwyczajeń.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-20, 16:01   

Szanowni FORUMOWICZE jakiś czas zbyła sielanka na FORUM ale jak widać po dzisiejszym czacie nie da się w sposób REGULAMINOWY i kulturalny i zgodny z zasadami załatwić pewnych spraw. Ponieważ zajady mam na ustach co jakiś czas przeto dostaję rady zainteresowanych czystością akwarystyki w tym tych co trzymają dyskowce.
Teraz pokrótce (dziś priva wysłałem userowiczce - inny nic inne forum - i się zaczęło z narracją kibica z dala co się .....):
- jak kto smaruje o mnie czy się mną posiłkuje, gdzie indziej to ma to być zgodne ze stanem FAKTYCZNYM a nie pisze potem o żarciku takim i że ja się nie znam (jak mam się znać jak dla mnie starego chamstwo w każdej postaci nie powinno ujrzeć światłą dziennego bo to ludzie czytają)
- jak kto ma swe niespełnione nadzieje na tu w kraju czy na obczyźnie to nie moja sprawa i nie należy tu na FORUM swe frustracje wylewać klikając w klawisze i oczerniając każdego kto ma inne zdanie niż ON(A) z wielkim ego
- każdy sam się rejestrował i ZASADY i REGULAMIN to świnta rzecz nie podlegająca naginaniu
- jak ktoś chce się wypisać z tego FORUM to po kiego rzucać ch..... k.....i czy innym plugastwem jak kulturalnie o chęci wypisania się mówi stosowny punkt REGULAMINU i to jest takie proste, że aż niestosownie mi to przytaczać
- jak gdzie indziej spotykacie się na co dzień z chamstwem bakiem kultury i słownictwem jak na ... (tu wymieni sobie każdy gdzie) to nie przenosić tego na TO FORUM bo to nie przejdzie)
- jak administracja czy właściciele fora, gdzie takie coś się toleruje bez reakcji na to przystają to proszę mi wybaczyć ale nie po to założyłem to FORUM by mieć traumę, że to jest taki sam gniot jak gdzie indziej
- by mieć jakiś tam wpływ na inne fora (gdzie jestem zalogowany) to ja nawet tam nie muszę pisać bo wystarczy tu napisać i reakcja z wolna winna być skuteczna
- kiedyś przed laty ktoś mi powiedział że nie dam rady założyć i prowadzić fora o dyskowcach bo to kosztowne i męczące i nie podołam i po 24 godzinach powstało to FORUM.
- kiedyś chciałem kupić pewne forum za godziwe pieniądza ale żądano za nie 26 tysięcy jak w wycenie :mrgreen:
:shock: :lol: :-D :mrgreen: :shock: :-? :lol:
to mnie ogarnęło bo jaka wycena ważne są osoby co piszą, tematy i treści zawarte a nie ilość chamstwa wlewana na ekran po kliknięciu przez tych co używają i swe niespełnione nadzieje innym chcą przekazać. No i założyłem to FORUM i jest git. Małe własne ale ma coś w sobie czego żadne forum w kraju i EUROPIE nie ma. Proszę też zwrócić uwagę, że nie napisałem treściwego tematu już od kilkunastu miesięcy a FORUM bije rekordy oglądalności, wejść na stronę czy zainteresowania. Ba jednego dnia było nawet 106000 wyjść na stronę. Jak to przykładowo z jednego komputera to policzy jako jedna wizyta nawet gdyby 106000 różnych właziło
Próby podważanie mej osoby i tego co dokonałem czy proponuję i tak są skazane na zagładę bo by to zrobić trzeba stracić zęby jak w TBM przy kopaniu metra. Tylko kto może sobie pozwolić na takie zęby
Dziś wiem, że mimo dawania iluś tam szans niektórym są oni niereformowalni bo mają wielkie ego. Bo kto się urodził wróblem (szary taki nijaki ptaszek i do tego skrzeczący) to kanarkiem (pikny kolorowy i do tego śpiewający) nie umrze. NO ale jest REGULAMIN i ZASADY i kolejne szanse pewnie będą bo FORUM ogólnodostępne i dla każdego co miłuje dyskowce.
Dzisiejsi bohaterowie dostali po 1 ostrzeżeniu do odwołania i 5 na tydzień.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-26, 09:56   

A miało być proste, łatwe i bezbolesne przejęcie DiscusForum.adamn.pl a wyszło jak zawsze.
I znów było gdybanie i opluwanie. Ale by nie było tego już tak wiele to od dziś rozpocząłem czyszczenie FORUM. Ponieważ mnie straszono papugami (najbliższe mnie latające na wolności papugi to w Niemczech się znajdują i dobrze się czują. Macie zwracać uwagę na:
- REGULAMIN jaki sami akceptowaliście przy REJESTRACJI
- ZASADY jakie tu obowiązują
- ..... przepisy PRAWA bo z tym dla niektórych to już kpina jakaś. To jak "uczył Marcin Marcina" (bez podtekstu do tych co tak mają na imię). Szczególnie polecam

art. 212 kodeksu karnego
art. 216 kodeksu karnego

i jak chcecie w przyszłości gdziekolwiek pisać i głosić osądy o mnie czy innych jak ostatnimi czasy wybrańcy natury to nauczcie tego na pamięć. Student 2 r prawa nawet z tym by sobie poradził. Wszystko do wglądu z dorobkiem każdego.

Nie dawajcie się wprowadzać w kanał i nie róbcie tego co WAM inni każą co się wychylić nie potrafią a kryją się za plecami i jak Brutus działają od tylca.

Ponieważ modne są motta czy cytaty to chyba nie podważycie tego co światły umysł głosił a Albert Einstein się zwał:

"Zdro­wy rozsądek to zbiór up­rzedzeń na­bytych do osiem­naste­go ro­ku życia"
jakze wymowne i prawdziwe stwierdzenie to jak z "mlekiem matki wyssane"

"Wy­bit­ne umysły są zaw­sze gwałtow­nie ata­kowa­ne przez mier­no­ty, którym trud­no pojąć, że ktoś może odmówić śle­pego hołdo­wania pa­nującym przesądom, de­cydując się w za­mian na od­ważne i uczci­we głosze­nie włas­nych poglądów"

nic dodać nic ująć wystarczy fora czytać i śledzić co i jak

"Je­dynym rozsądnym spo­sobem wycho­wania jest od­działywa­nie włas­nym dob­rym przykładem, a jeśli nie można inaczej - od­straszającym przykładem"
nic dodać nic ująć jak mawiają niektórzy.


Od dziś obiecują WAM nie będzie już jak dawniej bo sentencje A.E. każdy będzie musiał wdrożyć w życie.

Na koniec polecam mój podpis id dzisiaj doczytać i tego się trzymać.
Adam ADMINISTRATOR tegoż FORUM
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-26, 15:55   

Jak wcześniej pisałem trzeba każdego docenić za trud włożony w kształtowanie tego FORUM. I tak z marszu za tłumem zostali wykluczeni (BAN do odwołania):
bosak - Marcin masz 2 ostrzeżenie z
§8. Pozostałe.
7.
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

Bill3 - Adam
§8. Pozostałe.
7.
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-27, 10:14   

dziś jeden user został pozbawiony ostrzeżeń ale kolejni zostali docenieni zgodnie z zasadami I tak:

jab75 - Jacek
§2. Profil użytkownika.
2.
3.
4.

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.
8.
9.

§6. Utrzymanie porządku na forum.
3.

§8. Pozostałe.
2.
7.

Więcek - Piotrek
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.
8.
9.
§6. Utrzymanie porządku na forum.
2.

§8. Pozostałe.
7.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
nowy@jacek22 
nowy@jacek22

Imię: jacek
Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd: stąd
Wysłany: 2016-09-27, 15:51   

banując innych za prawdę jaką ci piszą potwierdzasz tylko to że nie masz za grosz honoru ....
 
 
labam 

Imię: Michał
Wiek: 46
Dołączył: 06 Lip 2016
Posty: 21
Skąd: LDZ
Wysłany: 2016-09-27, 16:35   

... a Ty pawianie nowy@jacek22, potwierdzasz tylko że Ty i całe Twoje kółko wzajemnej adoracji nie macie za grosz rozumu!!

Ciężko jest zrozumieć że ludzie którzy chętnie odwiedzają codzienne to forum mają dosyć Twojego (waszego) pierd..enia??
 
 
bosman213 

Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 442
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2016-09-27, 22:31   

labam napisał/a:
Ciężko jest zrozumieć że ludzie którzy chętnie odwiedzają codzienne to forum mają dosyć Twojego (waszego) pierd..enia??


No cóż podpisuję się pod tym zdaniem (no może użył bym innego wyrazu na końcu ;-) ) Niektórzy zapominają, że wspólna PASJA powinna ŁĄCZYĆ ludzi, a nie ich dzielić. Ile można czytać, że ryby Adama są be, skoro po galeriach widać co innego albo że Adam taki czy śmaki skoro On ma lat doświadczenia więcej niż ci co go oczerniają lat życia. Nauczył niejednego jak trzymać dyski a jak niektórzy liznęli trochę tematu to dawaj na niego, że się nie zna. Ĺťałość ogarnia.
Ostatnio zmieniony przez bosman213 2016-09-27, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-28, 11:36   

nowy@jacek22 napisał/a:
banując innych za prawdę jaką ci piszą potwierdzasz tylko to że nie masz za grosz honoru ....


Honorowy nowymalpojacku22
z uwagi na złamanie REGULAMINU tegoż FORUM
§2. Profil użytkownika.[/color]
1.
2.
3.
4.
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1.
2.
6.
§6. Utrzymanie porządku na forum.
4.

masz BANA do odwołania



Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2016-09-28, 11:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-30, 09:10   

Stara nowa ADMINISTRACJA tegoż FORUM uprasza WSZYSTKICH FORUMOWICZÓW by wykazali się aktywnością w różnych tematach czy wątkach. Przecież mi nie potrzeba wiadomości bo niby wiem a g.. wiem. O dyskach wiem trochę a zadziwiają mnie różności ze świata przykładowo technicznego. Ja bym się takim czymś chętnie zainteresował. Inni pewnie czymś innym. Przecież nie jest trudnością jak założyć nowy wątek czy też pokazać swoją galerię czy dokonania sprzed lat. Nie jest też trudnością odpowiedzieć w czyimś temacie i przedstawić swoje zdanie w języku polskim a stosowanym w kulturalnym cywilizowanym świecie a nie z pogranicza trybun na niektórych stadionach.
Pokażcie, że warto jest by taka stara osoba jak ja styrana życiem i nieobeznana w kulturze obcowania z drugim interlokutorem nie traciła bezpowrotnie czasu na użeranie się z tymi co mają przerost ... (wymienić czego....) wyżej siedzą niż skaczą no i mają pewnie jakieś cele iluzoryczne spowodowane frustracją z różnych powodów ale nie mnie je oceniać.
Jeszcze raz zachęcam do AKTYWNEGO pisania na tym FORUM. Ono jest dla WAS a na jak długo zależy tylko od WAS.
I teraz taka uwaga: CI co się logują i piszą dobrze by było by nie ukrywali się za pustką czy awatarem ze świata mroku co z ich facjatą ma tyle jak pies do jeża. Jak się kto loguje lub zalogował to niech wypełnia PROFIL jak nakazuje REGULAMIN. Przecież nie będę co rusz dawał BANY za przykładowo:
- imię: nowyjacek@22
- miasto:stąd lub ja to wiem lub POLSKA czy AL czy FRANCJA
- wiek: no to już lekka kpina jak kto był stary i nagle odmłodniał znafca jeden (ja też bym chciał mieć tyle lat wtedy bym dopiero dal ognia).
- nie zakładajcie kilku kont bo nie jesteście bezimienni (CI co są zbanowani lub dla bezpieczeństwa na przyszłość) i nawet ten co niezalogowany występujący jako GOŚĆ to pozostawia ślad swojego IP a to łatwo sprawdzić skąd klika z dokładnością do .... Ja muszę składać teraz książkę do kupy a nie bawić się w podchody. Moim celem przy zakładaniu tego FORUM była pomoc i dzielenie się pasjami z innymi jak też przekazywanie swej wiedzy co mniemam mi się udało. Nie wychowywanie czy uczenie kultury bo kto się urodziła wróblem kanarkiem się nie stanie. No ale to nawet na odległość 1000 kilometrów dla mnie to nie problem by nauczyć KULTURY słowa i zmiany postawy i mi się to udaje ale po co się pytam?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-09-30, 10:05   

Otóż to do dzieła ludziska przecież my sami mamy jak pisze Adam tworzyć to forum ono jest dla nas i o nas
teraz jest modne hasło "dobra zmiana"więc zróbmy to i razem cieszmy się z naszego pięknego hobby i niech "Duch amazonki" nam w tym pomoże
_________________
Duduś
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10