DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany na FORUM
Autor Wiadomość
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-27, 02:24   

Jasne . Przywitaj się . A jak ktoś jeszcze niema AKWA , to co , wstawiaj foty z playboya . :-P
Czy ma ściągać z neta !!!!!!!!!!!!!
 
 
esox 

Imię: Radek
Wiek: 56
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 126
Skąd: Turek
Wysłany: 2012-11-27, 02:45   

Też napisze coś i "zrobię" posta. A, co?
Nie za bardzo lubię pisać ale czytać, owszem. Czytam wszystko, choć dział z chorobami i mikroskopem wolałbym omijać :P .
Jeżeli chodzi o przedstawienie się to owszem, jak znajdę chwilę czasu ale pisać będę na kompie (teraz pisze na telefonie i nie jest to zbyt wygodne).
Jeżeli chodzi o zbiorniki to w jednym mam skalary i ellioti (więc odpada bo nie ma w nim palet) a tam gdzie są palety to jeszcze nie ma co pokazywać. Wszystko jeszcze nie wybarwione (oprócz 2 szczurków od których zaczynałem przygodę z paletami, których wieku nie znam i mają ledwo 12 może 13 cm). Reszta to paletki ,które mają od 4 do 10 miesięcy i od 10 do 14 cm.
Więc w galerii zamieszcze za 3-4 miesiące. No, chyba żebym pokazał zbrojniki, które są słusznej długości :) .
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-27, 07:14   

jab75 napisał/a:
Jasne . Przywitaj się . A jak ktoś jeszcze niema AKWA to co , będą ściagać z neta , albo wstawią fotke wypasionego MALUCH 126 p . :mrgreen:

A jak ktoś jeszcze nie ma akwa, to dostęp do działu z np. przepisami na leczenie czy opisami robali potrzebny nie będzie, bo skoro nie ma akwa to i nie ma czego leczyć ;)

Tak patrzę na działy i widzę: Galeria -> Nasze zbiorniki i Galeria -> Mieszkańcy naszych akwariów. Nie mogę dopatrzyć się tam nigdzie słowa dyskowce, może ktoś z narzekających że nie ma co pokazać bo nie ma jeszcze akwarium z dyskowcami pokaże mi, gdzie jest napisane, że mają tam być dyskowce? Póki co podziału na akwaria z dyskowcami i bez nich nie ma, bo nie ma takiej konieczności (zbiorników jest mało). Jak będzie więcej, to pomyślimy o podziale na akwaria z dyskowcami i bez nich. A póki co wszystko leci do jednego wora ;)
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-11-27, 09:14   

jab75 napisał/a:
Jasne . Przywitaj się . A jak ktoś jeszcze niema AKWA , to co , wstawiaj foty z playboya . :-P
Czy ma ściągać z neta !!!!!!!!!!!!!



Szukasz dziury w całym mi się wydaje. Forum po to jest żeby na nim pisać. To gdzieś na forach akwarystycznych utarło się "nie będę dużo pisał, bo pomyślą, że się mądrze albo piszę żeby pisać i wyjdę na ..." - po co i dlaczego? Jak ktoś nie ma akwarium, a chce zacząć z dyskowcami to zawsze może się dokładnie wypytać co z czym się je, ułatwi mu to start i zaoszczędzi kłopotów. Zobaczysz jak ktoś początkujący założy temat, jak szybko uzyska satysfakcjonujące go odpowiedzi. Przecież forum nie tylko po to jest żeby na nim sugerować, radzić etc, ale i po to żeby pytać, szczególnie jak się czegoś nie wie.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-27, 09:46   

Ponieważ jak niektórzy zauważyli kierownictwo tego młodego kilka dni liczącego forum to NAUCZYCIELE PRAKTYKUJĄCY w tym jeden starej daty. Dlatego zakładając je przyjęliśmy zasadę, że ma być ono od innych różne pod względem:
- szaty graficznej
- treści zawartych których, gdzie indziej nie znajdziesz
- sposoby pisania
- dostępności szybkiej dla każdego co zaczyna z dyskami czy innymi rybami
- ma przyciągnąć do naszego grona tych niezdecydowanych co o dyskach tylko czytają
- ma zaktywizować każdego by swą cząstkę dostępną po latach zostawił dla potomności (o ile nas szlag nie trafi i apopleksja nie strawi)
- treści w wątkach przyklejonych
- czytelności i dostępu
- forum ma przyciągać nawet tych co nigdzie i nigdy jednego postu nie napisali mogą się przywitam wiadomo gdzie, mogą swój zbiornik z rybami wstawić by sprawdzić czy taki będzie wielki dobry w przyszłości dla dyskowców. Mogą się też pytać w każdym dziale ile chcą i jak chcą.
To ma działać jak szwajcarski zegarek z kulturą każdego i dla każdego. A czy sobie z tym poradzimy jako kierownictwo praktykujące to nie chcę się chwalić ale DAMY radę bo wiemy co jak i dla kogo robimy.
Niech się stanie teraz dla wszystkich światłość i brać się za robotę tam gdzie oczekujemy od WAS pomocy w postaci treści i zdjęć w działach, gdzie powstaną ATLASY dla każdego nawet jak ja w technice zielonego co to nawet nie wie co to RO. Na tym forum macie szansę startu z bloków startowych (jak ją wykorzystacie to inna sprawa). Ja lata temu na początku przez prawie 2 lata miałem falstarty bo takiego czegoś jak tu nie było na świecie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-27, 13:45   

- ma zaktywizować każdego by swą cząstkę dostępną po latach zostawił dla potomności (o ile nas szlag nie trafi i apopleksja nie strawi)

Adam poparta wiedza teoretyczna musi być poparta praktyką żeby przekazywać , a nie tylko teorią . Mam propozycję , ja będę w wolnych chwilach wpadał do Ciebie z pomocą przy hodowli , a TY w zamian przekażesz im swoją wiedzę ( leczenia , parametrów , rozmnażania itd. Jednym słowem wszystkiego ) .
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-27, 19:07   

jab75 napisał/a:
Mam propozycję , ja będę w wolnych chwilach wpadał do Ciebie z pomocą przy hodowli , a TY w zamian przekażesz im swoją wiedzę ( leczenia , parametrów , rozmnażania itd. Jednym słowem wszystkiego ) .

w rzeczy samej czytaj forum a dowiesz się niebawem o tym czego nie wiesz. A jak do tej pory nie zapisane to pytaj - kto pyta nie błądzi. Po to jest to FORUM bym miał czas dla siebie. I nie bądź samolubny bo inni też chcą się czegoś dowiedzieć. Dobrze, że inni nie chcą jak ty. Wystarczy, że się nikt już nie zaloguje i gdyby Ci co są zalogowani do mnie wpadali to co ja bym miał z tego życia? Tylko o rybach i chorobach i leczeniu! A gdzie inne przyjemności?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-27, 19:46   

adamn napisał/a:
A gdzie inne przyjemności?

Spoko Adam , jak będę miał chwilkę to podskoczę z ......... ;-)
pozdro...
 
 
rafii 

Imię: Rafał
Wiek: 46
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 17
Skąd: Węgry
Wysłany: 2012-11-28, 08:21   

gienierator napisał/a:
adamn napisał/a:
A gdzie inne przyjemności?

Spoko Adam , jak będę miał chwilkę to podskoczę z ......... ;-)
pozdro...


Dobrze Gieniu, że wstawiłeś te kropeczki bo nie wiadomo jakie Adam miał na myśli przyjemności :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-11-28, 08:23   

Zgodnie z ustawą o wychowaniu w trzeźwości nie mogę o konkretach pisać. ;-)
pozdro...
 
 
jab75 

Imię: Jacek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 24
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 553
Skąd: PL
Wysłany: 2012-11-28, 23:06   

adamn napisał/a:
Dobrze, że inni nie chcą jak ty. Wystarczy, że się nikt już nie zaloguje i gdyby Ci co są zalogowani do mnie wpadali to co ja bym miał z tego życia? Tylko o rybach i chorobach i leczeniu! A gdzie inne przyjemności?
Adam

SORRY jeśli kogoś uraziłem oraz CIEBIE ADAMN , tylko chciał bym , żebyście nie mierzyli wszystkich swoją doświadczoną miarą . Wiem o tym , że to FORUM zostało założone po to aby podzielić się wiedzą z innymi . Na pewno nie jesteśmy tu po to żeby się żreć , czasami może trochę po spierać własnymi doświadczeniami ( lecz trochę mleka muszę jeszcze wypić ). Ten Temat zamykam . POZDRAWIAM WSZYSTKICH

Poprawiłem cytowanie
Adam
Ostatnio zmieniony przez adamn 2012-11-29, 10:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-03, 18:14   

Jak niektórzy zauważyli od tamtego piątku NIC się nie dzieje zupełnie NIC. Jest to spowodowane nie mym lenistwem w tworzeniu i robieniu com obiecał i cośmy wspólnie w działach ustalili, ale brakiem dostępu w piwnicy INTERNETU. Taki stan marazmu spowodowany jest rezygnacją po 8 dniach z internetu LTE (150 MB) w pewnej firmie skali światowej. Dwa dni było O.K. potem, po 1-2 wyłączanie się. Potem był komunikat, że na tym modemie inne IP i komputer a ja mam brak IP. Potem całkowita degrengolada. Dlatego proszę czekać wyrozumiale jeszcze kilka dni aż mi założą sztywne łącze z WiFi. Wtedy zobaczycie zmiany dokonane co na pewno poprawią czytelność i treści na FORUM. Wszystko co było kiedyś gdzieś pojawi się zmienione tu i łatwiejsze do przyswojenia oraz tak czytelne jak dla laika jakim ja sam jestem w materii trzymania dyskowców.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Igor 


Imię: Igor
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 73
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2012-12-04, 15:06   

adamn napisał/a:
jak dla laika jakim ja sam jestem w materii trzymania dyskowców.

Tylko bez takich, bo to mnie plasuje gdzieś jeszcze głęboko pod ziemią :(
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-04, 19:34   

Zgodnie z prośbami zapalonych a czatowaniu FORUMOWICZÓW od dziś czat zmienił się z 9 linijek do podglądu do 17. A czemu ktoś spyta? Bo niektórzy mają sklerozę i nie pamiętają co pisali minutę temu. To im pomoże utrzymać koncentracje;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-05, 08:52   

Adam , ales pojechal mnie i mnie podobnym - wiek ma swoje prawa :-P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11