DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: adamn
2015-03-27, 08:20
Rozpoznanie i sposoby leczenia dyskowców adaman
Autor Wiadomość
johnny 
johnny

Imię: mariusz
Wysłany: 2013-10-03, 09:27   

No i nie działa... A miało :cry:

adamn 

Imię: Adam
Wysłany: 2013-10-03, 12:45   

Jak nie działa jak działa.
Dział MIKROSKOP zaczął od nowa w nowej formie być widoczny - FAKT

http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=8

Dział CHOROBY zaczął od nowa w nowej formie też być widoczny - FAKT

http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=10

Czego więcej trzeba? Trzeba czasu by odtworzyć starą dobrą bazę wiadomości z nowymi trendami. Mozę wtedy każdy doceni co tu ma na FORUM i ile jest tu wiadomości za FREE. Ja mam dwie ręce i około 70 wątków nie będę od razy wstawił bo by było za piknie i palce me by nie wytrzymały a serwer się zapchał. Tyle czekaliście od połowy kwietnia to teraz jest co dnia mniej do napisania. Zresztą nigdzie drugiego takiego opracowania i w takiej FORMIE opracowanego tematycznie nie znajdziecie w necie jak tu jak kiedyś było i jak już zaczyna być.
Tak więc nie posiać czegoś czego nie ma.
Co dnia wstawiam nowe wątki i tematy i ilu to czyta? Każdy co w danym dniu wchodzi na FORUM powinien je od początku do końca przeczytać. Mogę też zrobić by zaktywizować każdego z FORUMOWICZÓW tak, że nowy temat wstawiam jak poprzednio wstawiony będzie miał 50% poczytność. To już było przerabiane w tamtym roku i skutkowało. Czemu teraz jak coś znów nie pasuje tego nie powtórzyć?

Mogę też zrobić tak, że ja wstawiam temat za jeden WASZ nowy temat. To chyba sprawiedliwe. Coś za coś a nie tylko:
- czemu tego nie ma
- czemu to nie działa
- gdzie są tematy
Jak zakładałem to FORUM z RAFAŁEM dla WAS to jasno określiłem jakie to FORUM ma być i będzie. Nie ja czy Rafał tylko mamy sobie pisać bo ja wszystko co napisane na FORUM (poza kilkoma nowościami z dziedziny roślin, nawożenia czy techniki nie znam bo mi to nie jest potrzebne) znam. Każdy ma się przykładać do rozwoju tego FORUM. Ilu ma swoje tematy prezentujące opis swego zbiornika, sukcesy i porażki w GALERII? Około 100 wątków a gdzie reszta. Co tylko potrafią typować zdjęcie miesiąca czy datę końca świata.
No ale jaka praca taka płaca i każdemu według zasług. Teraz co dostępne będzie za jakiś czas tylko dla tych co się z tym FORUM identyfikują i chcą tu być bo warto a nie z przymusu.

teraz nie czytacie a za miesiąc lub wcześniej pytania na FORUM "jaka woda do leczenia". Już mi obrzydło pisanie na privie jaka ma być bo nie dość, ze ten co do mnie pisze z prośbą o pomoc nie zrobił NIC by się z wiadomościami jakie były zapoznał to jeszcze tak odpowiada: " jestem zarejestrowany ale nie mam czasu by pisać"? A co ja mam mieć dla każdego czas i na już odpowiadać.
Ja i Rafał coś z siebie dajemy to i WY też coś możecie dawać.
Jedni potrafią a inni już nie? Zważywszy na czas jaki tu niektórzy spędzają napisać jeden temat to pikuś
Adam

Odpowiedz do tematu