Mikroskop - Białe kropki na płetwach
Anonymous - 2012-12-20, 13:55
W wiadrze będzie taniej. Do 10 litrów można wsadzić 12 sztuk, albo do dwóch wiaderek.
Damiano - 2012-12-20, 14:12
a jak utrzymac temp w wiadrze przez 6godzin? oblozyc styropianem?
Anonymous - 2012-12-20, 14:17
Ja wkładam grzałkę i termometr.
Czasami lubi też ph podskoczyć do góry więc warto co jakiś czas zmierzyć odczyn i go zredukować w razie potrzeby.
Damiano - 2012-12-20, 14:20
ok dzieki ale zapomnialem ze mam jeszcze akwa 35l i chyba zrobie to w nim
Anonymous - 2012-12-20, 14:31
Rób jak uważasz.
Piwowar - 2012-12-20, 17:32
| adamn napisał/a: | | Piwowar napisał/a: | Podepnę się pod temat
|
w wypindolił TY już CO2
Adam |
co2 wypięte od kilku dni
czy moje rybki też potrzebują tej kompieli?
adamn - 2012-12-20, 17:43
masz akwarium dziewicze i zasada jedna! Nie psuj co masz. A jak chcesz coś zrobić to włóż łapy do rękawiczek. Jedne rośliny miałeś z akwarium. Ale to pryszcz.
Adam
Piwowar - 2012-12-20, 17:51
| adamn napisał/a: | masz akwarium dziewicze i zasada jedna! Nie psuj co masz. A jak chcesz coś zrobić to włóż łapy do rękawiczek. Jedne rośliny miałeś z akwarium. Ale to pryszcz.
Adam |
To mam sobie pogrzebać np w spodniach a nie w akwarium
gienierator - 2012-12-20, 19:38
| Piwowar napisał/a: | | spodniach a nie w akwarium |
Często bywa to zbawienne dla akwarium ( czasem i dla właściciela)
pozdro...
ps . od tygodnia powinienem podmienić wodę ( termin mijał)
ale właśnie w końcu to co mam zaczęło na potęgę w pary się dobierać
i powoli zaczynam wiedzieć kto jest kto.
nanakara - 2013-01-01, 21:00
| Piwowar napisał/a: |
Czy poradziłeś sobie z tymi białymi kropkami?
|
Troche sie zmniejszyla ilosc tych plamek ale nie zniknely calkiem. Do wody dodalem soli w ilosci łyżka na 10l. Musze kupic sól bo mi sie juz skonczyla- orientuje sie ktos gdzie mozna dostac we Wrocławiu takowa?
adamn - 2013-01-02, 10:55
Carrefur
Adam
endriu - 2013-01-02, 20:51
ja ostatnio kupiłem sól w opakowaniu 3kg. tą co poleca Adam w Auchan
nanakara - 2013-01-02, 21:40
Dostałem dziś sól w Carrefur w galerii dominikańskiej (zostało jeszcze jakieś 5 worków po 3 kg jakby ktoś potrzebował). Wymieniłem 70% wody i sól w ilości jak wyżej. Zobaczymy za jakiś czas co to się będzie działo.
ksywa - 2013-01-06, 17:07
Jeśli sól to niejodowana z Carrefoura z kopalni soli "Kłodowa S.A."
Nie zauważyłeś jakby twoje paletki miały przyspieszony oddech?
|
|
|