To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DiscusForum.adamn.pl
forum dyskusyjne o dyskowcach

Mikroskop - Białe kropki na płetwach

Anonymous - 2012-12-20, 13:55

W wiadrze będzie taniej. Do 10 litrów można wsadzić 12 sztuk, albo do dwóch wiaderek.
Damiano - 2012-12-20, 14:12

a jak utrzymac temp w wiadrze przez 6godzin? oblozyc styropianem?
Anonymous - 2012-12-20, 14:17

Ja wkładam grzałkę i termometr.

Czasami lubi też ph podskoczyć do góry więc warto co jakiś czas zmierzyć odczyn i go zredukować w razie potrzeby.

Damiano - 2012-12-20, 14:20

ok dzieki ale zapomnialem ze mam jeszcze akwa 35l i chyba zrobie to w nim
Anonymous - 2012-12-20, 14:31

Rób jak uważasz.
Piwowar - 2012-12-20, 17:32

adamn napisał/a:
Piwowar napisał/a:
Podepnę się pod temat

w wypindolił TY już CO2
Adam

co2 wypięte od kilku dni
czy moje rybki też potrzebują tej kompieli?

adamn - 2012-12-20, 17:43

masz akwarium dziewicze i zasada jedna! Nie psuj co masz. A jak chcesz coś zrobić to włóż łapy do rękawiczek. Jedne rośliny miałeś z akwarium. Ale to pryszcz.
Adam

Piwowar - 2012-12-20, 17:51

adamn napisał/a:
masz akwarium dziewicze i zasada jedna! Nie psuj co masz. A jak chcesz coś zrobić to włóż łapy do rękawiczek. Jedne rośliny miałeś z akwarium. Ale to pryszcz.
Adam

To mam sobie pogrzebać np w spodniach a nie w akwarium ;-)

gienierator - 2012-12-20, 19:38

Piwowar napisał/a:
spodniach a nie w akwarium

Często bywa to zbawienne dla akwarium ( czasem i dla właściciela) ;-)
pozdro...
ps . od tygodnia powinienem podmienić wodę ( termin mijał)
ale właśnie w końcu to co mam zaczęło na potęgę w pary się dobierać
i powoli zaczynam wiedzieć kto jest kto. :-)

nanakara - 2013-01-01, 21:00

Piwowar napisał/a:

Czy poradziłeś sobie z tymi białymi kropkami?

Troche sie zmniejszyla ilosc tych plamek ale nie zniknely calkiem. Do wody dodalem soli w ilosci łyżka na 10l. Musze kupic sól bo mi sie juz skonczyla- orientuje sie ktos gdzie mozna dostac we Wrocławiu takowa?

adamn - 2013-01-02, 10:55

Carrefur
Adam

endriu - 2013-01-02, 20:51

ja ostatnio kupiłem sól w opakowaniu 3kg. tą co poleca Adam w Auchan
nanakara - 2013-01-02, 21:40

Dostałem dziś sól w Carrefur w galerii dominikańskiej (zostało jeszcze jakieś 5 worków po 3 kg jakby ktoś potrzebował). Wymieniłem 70% wody i sól w ilości jak wyżej. Zobaczymy za jakiś czas co to się będzie działo.
ksywa - 2013-01-06, 17:07

Jeśli sól to niejodowana z Carrefoura z kopalni soli "Kłodowa S.A."
Nie zauważyłeś jakby twoje paletki miały przyspieszony oddech?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group