To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
DiscusForum.adamn.pl
forum dyskusyjne o dyskowcach

Mikroskop - Dodatkowy lokator - proszę o rozpoznanie.

adamn - 2012-12-15, 20:46

Klayman napisał/a:
zauważyłem rotacyjnie białe, grube odchody, czasem ciągnące się).

Popatrz masz objawy a nie wierzysz?
Adam

Anonymous - 2012-12-15, 21:44

adamn napisał/a:
Klayman napisał/a:
zauważyłem rotacyjnie białe, grube odchody, czasem ciągnące się).

Popatrz masz objawy a nie wierzysz?
Adam


Adamie, ja we wszystko wierzę i to wiem, że coś mają :) teraz pytanie "co ?!?" Jak ktoś nie wierzy, to niech zobaczy. Palety czasem mają coś zanim się wyklują :-?

Anonymous - 2012-12-16, 00:39

Niespełna 5 h po podaniu Levamisolu do pokarmu ...
adamn - 2012-12-16, 08:10

wylinka lub oskórek nicienia
tasiemce i człony i chyba jaja tasiemca. Lepiej film wstawić i podawać powiększenia.
Adam

Anonymous - 2012-12-16, 09:31

Wszystko było nieruchome, żadnych ruchów nie znalazłem więc film niekonieczny. Powiększenie 160 x ...
Anonymous - 2013-02-03, 22:50

adamn napisał/a:
Co działa to za jakiś czas.


Adamie, nieśmiało przypominam się z tematem ;-)

adamn - 2013-02-04, 09:53

myślisz o tym co na wypławki działa?
Adam

Anonymous - 2013-02-04, 10:23

adamn napisał/a:
myślisz o tym co na wypławki działa?
Adam


Dokładnie Adamie, jak patrzyłem na niektóre przez mikroskop to pomyślałem, że zadziała tylko młotek, takiej to wielkości było ale chciałbym jednak bardziej humanitarnie to załatwić ;-)

adamn - 2013-02-06, 14:44

na wypławki działa neguvon, prazikwantel w wiadrze oraz perhydrol.
Adam

Anonymous - 2013-02-06, 14:47

H2O2 odpada, chciałbym pozostawić troszkę życia w zbiorniku ;-)

Adamie, mam akwarium ogólne, roślinne. Wiadomo, żeby się pozbyć wypławków to nie wiadro, tylko trzeba byłoby coś do akwarium i najlepiej bez demolowania aranżacji.

Nie są to stworki aż tak dokuczliwe ale jak w takim zbiorniku choćby ograniczyć ich ilość?

Michurb - 2013-02-06, 14:51

U mnie pomogło to:no- planarnia
jurasiga - 2013-02-06, 16:42

mniej zalegającego żarcia mięsnego na dnie i z czasem same ustąpią przerabiałem to i nie musiałem nic sypać czy wlewać do wody ;-)
Anonymous - 2013-02-07, 09:02

Póki co stosuję to co zaproponował Jurek, czyli od jakiegoś czasu przestałem je dokarmiać ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group