Mikroskop - Dodatkowy lokator - proszę o rozpoznanie.
adamn - 2012-12-15, 20:46
| Klayman napisał/a: | | zauważyłem rotacyjnie białe, grube odchody, czasem ciągnące się). |
Popatrz masz objawy a nie wierzysz?
Adam
Anonymous - 2012-12-15, 21:44
| adamn napisał/a: | | Klayman napisał/a: | | zauważyłem rotacyjnie białe, grube odchody, czasem ciągnące się). |
Popatrz masz objawy a nie wierzysz?
Adam |
Adamie, ja we wszystko wierzę i to wiem, że coś mają :) teraz pytanie "co ?!?" Jak ktoś nie wierzy, to niech zobaczy. Palety czasem mają coś zanim się wyklują
Anonymous - 2012-12-16, 00:39
Niespełna 5 h po podaniu Levamisolu do pokarmu ...
adamn - 2012-12-16, 08:10
wylinka lub oskórek nicienia
tasiemce i człony i chyba jaja tasiemca. Lepiej film wstawić i podawać powiększenia.
Adam
Anonymous - 2012-12-16, 09:31
Wszystko było nieruchome, żadnych ruchów nie znalazłem więc film niekonieczny. Powiększenie 160 x ...
Anonymous - 2013-02-03, 22:50
| adamn napisał/a: | | Co działa to za jakiś czas. |
Adamie, nieśmiało przypominam się z tematem
adamn - 2013-02-04, 09:53
myślisz o tym co na wypławki działa?
Adam
Anonymous - 2013-02-04, 10:23
| adamn napisał/a: | myślisz o tym co na wypławki działa?
Adam |
Dokładnie Adamie, jak patrzyłem na niektóre przez mikroskop to pomyślałem, że zadziała tylko młotek, takiej to wielkości było ale chciałbym jednak bardziej humanitarnie to załatwić
adamn - 2013-02-06, 14:44
na wypławki działa neguvon, prazikwantel w wiadrze oraz perhydrol.
Adam
Anonymous - 2013-02-06, 14:47
H2O2 odpada, chciałbym pozostawić troszkę życia w zbiorniku
Adamie, mam akwarium ogólne, roślinne. Wiadomo, żeby się pozbyć wypławków to nie wiadro, tylko trzeba byłoby coś do akwarium i najlepiej bez demolowania aranżacji.
Nie są to stworki aż tak dokuczliwe ale jak w takim zbiorniku choćby ograniczyć ich ilość?
Michurb - 2013-02-06, 14:51
U mnie pomogło to:no- planarnia
jurasiga - 2013-02-06, 16:42
mniej zalegającego żarcia mięsnego na dnie i z czasem same ustąpią przerabiałem to i nie musiałem nic sypać czy wlewać do wody
Anonymous - 2013-02-07, 09:02
Póki co stosuję to co zaproponował Jurek, czyli od jakiegoś czasu przestałem je dokarmiać
|
|
|