Mikroskop - Ważne przeczytaj
adamn - 2012-11-20, 16:58 Temat postu: Ważne przeczytaj Witam
w celu sprawnego podawania informacji i zakresu tematycznego uprasza się o napisanie (poniżej) czego każdy oczekuje od tego FORA. Informacje zawarte mogą być nawet dziwne dla niektórych ale pozwolą właściwie określić treści działu jak też zakres tematyczny szczególnie w watkach przyklejonych.
U W A G A
do czasu braku opisu szczegółowego FORA uprasza się o nie zakładanie innych wątków. Pozwoli to przyspieszyć uruchomienie działu.
Adam
michal.l - 2012-11-22, 19:50
A ja bym w tym dziale chciał zobaczyć zdjęcia lub filmy z opisami co i jak wygląda pod mikroskopem,czyli wszystkie ustrojstwa ,żeby mieć łatwiejszą identyfikację
adamn - 2013-01-25, 18:01
Dziś FORUM przekroczyło 500 w napisanych wątkach na FORUM. Dlatego trzeba trochę zweryfikować i poprawić jak jest co. Co byście w tym dziale zmienili lub dodali jeszcze.
Adam
|
|
|