DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Włosy się na głowie jeżą.
Autor Wiadomość
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2013-04-25, 19:14   Włosy się na głowie jeżą.

A oto nasza przyszłość.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=TiaP_v28wQU[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=wNBc8xIht-U[/youtube]

Nasza Pani minister oświaty, powinna się pod ziemię zapaść ze wstydu.
Aż mi ciarki po plecach przechodzą, jeszcze kilka lat takiej reformy i jak nic wracamy do czasów, kiedy ziemię orało się zakrzywionym kijem.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 20:30   

To podstawione osoby muszą być, na co dzień mam kontakt z młodzieżą w tym wieku i to nie jest możliwe. No chyba że to jakieś gimnazjum specjalne było... Stanęli pod szkołą i zadawali pytania a potem wyrzucić 95% odpowiedzi, zostawili te 5% wybitnych (tych którzy faktycznie nie wiedzieli albo jaja sobie robili) - tak powstał ten materiał.
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2013-04-25, 20:55   

Ustawka mówisz.
Chwała, Bogu bo, aż się wystraszyłam. :-o
Księżyc też dzisiaj jakiś wielki, tak łypie ślepiami, że aż strach patrzeć. :-D
 
 
dominik2 

Imię: dominik
Pomógł: 1 raz
Wiek: 27
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 158
Skąd: Zielonka
Wysłany: 2013-04-25, 20:55   

Rafal napisał/a:
To podstawione osoby muszą być, na co dzień mam kontakt z młodzieżą w tym wieku i to nie jest możliwe. No chyba że to jakieś gimnazjum specjalne było... Stanęli pod szkołą i zadawali pytania a potem wyrzucić 95% odpowiedzi, zostawili te 5% wybitnych (tych którzy faktycznie nie wiedzieli albo jaja sobie robili) - tak powstał ten materiał.

Zgadzam się z panem Rafałem. Jestem właśnie po egzaminach, ewidentnie robili sobie jaja na tym filmiku.
 
 
Maniek 

Imię: Mariusz
Wiek: 39
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 447
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 2013-04-25, 21:04   

Jaja powiadacie... Może niektórzy tak:) Ale nie wszyscy;)
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-04-25, 21:38   

Zdecydowana większość robiła sobie jaja.
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
kier 

Imię: Darek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 61
Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 54
Skąd: Toruń
Wysłany: 2013-04-25, 21:46   

W 100% nie wierzę w te "jaja".
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-04-25, 23:27   

Jak oglądałam poprzednie filmiki, to w połowie przerwałam i pierwsza myśl
,, ała mój mózg"

Gimnazjaliści zrobią wszystko dla przypału ;-)

P.S. W liceum jest to samo :mrgreen:

Pozdro
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-25, 23:53   

Rafal napisał/a:
To podstawione osoby muszą być, na co dzień mam kontakt z młodzieżą w tym wieku i to nie jest możliwe. No chyba że to jakieś gimnazjum specjalne było... Stanęli pod szkołą i zadawali pytania a potem wyrzucić 95% odpowiedzi, zostawili te 5% wybitnych (tych którzy faktycznie nie wiedzieli albo jaja sobie robili) - tak powstał ten materiał.


Ten materiał obnaża nieudolność nauczycieli takich jak Ty. Nie potraficie nauczać, tam nie było pytań nie wiadomo jak trudnych. Tam był banał, a banału nikt nie znał.

Wniosek.
Wy nauczyciele w XXI wieku jesteście beznadziejni.

A teraz zanim się mnie czepisz i powiesz, że ja nie mam pojęcia o czym mówię, to uprzedzę Cię, i ja wiem doskonale o czym mówię :->
Moje wykształcenie i odbyty staż pracy mnie do tego obliguje.

Zawód nauczyciel w tych czasach nic nie znaczy. Nic kompletnie. Nie potrafią nic przekazać, stąd społeczeństwo coraz...a później nie wie co to żółty kożuch na kałuży.
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-04-26, 00:12   

Łukasz napisał/a:
stąd społeczeństwo coraz...a później nie wie co to żółty kożuch na kałuży.

Z tym nawiązałeś do tego co wcześniej pisałam.
Fakt jest taki, że Ty tego nie widziałeś, a to co pisałeś to mogły być przypuszczenia nie stwierdzenie.
Wiem co widziałam, to nie mógłby być pyłek i to nie żaden kożuch, tym bardziej to co pisałeś było mylne.
Łukasz napisał/a:
Nie potrafią nic przekazać, stąd społeczeństwo coraz...a później nie wie co to żółty kożuch na kałuży.

A pisząc to mnie postawiłeś jako część społeczeństwa która jest coraz bardziej ...

- dzięki
 
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 00:23   

A!icja napisał/a:
Łukasz napisał/a:
stąd społeczeństwo coraz...a później nie wie co to żółty kożuch na kałuży.

Z tym nawiązałeś do tego co wcześniej pisałam.


ŁaŁ! Brawo!!

Młoda skończ o pyłku, bo już mi dawni ręce opadły.

A!icja napisał/a:

A pisząc to mnie postawiłeś jako część społeczeństwa która jest coraz bardziej ...

- dzięki


I znowu łał. Bo Tyś taka ważna.

Zapomniałem :mrgreen:


To co ja napisałem wyżej, to święta prawda,a że Ty w wieku 18lat nie wiesz jak wygląda pyłek na kałuży, to wstyd przez duże W. Nie bój się, jest Was takich więcej (patrz film z pierwszego posta).

P.S.
Zluzuj łydy, nie jesteś pępkiem świata.
 
 
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2013-04-26, 01:12   

Lukasz, co Ty w ogóle wypisujesz za głupoty, cały ten temat to miał być żart.
Jeżeli masz trochę oleju w głowie to zapewne zdajesz sobie sprawę z tego że oświata to nie tylko szkoła. Ĺťe dzieciaki potrzebę wiedzy wynoszą głownie za sprawą rodziców.
Jeśli już szukać winnych to należałoby spojrzeć w lustro.
Przecież dzieciaki nie są głupie i potrafią obserwować dzisiejszy świat.
Widzą że dla olbrzymiej większości, tylko taka nauka ma wartość która natychmiast przynosi profity, tylko taka wiedza, którą można szybko zamienić w pieniądz.
Kto dzisiaj sięga po dzieła myślicieli starożytności kto czyta rozprawy filozoficzne, dla ilu z nas potrzebna jest wiedza humanistyczna. Można dyskutować czy tak obszerna wiedza jest potrzebna w dzisiejszym świecie, jedni powiedzą że tak inni że należałoby stawiać na specjalizacje.
Ja myślę, że warto poznawać świat widziany z różnych perspektyw. Chrześcijaństwo nie potępiło w całości starego testamentu chociaż stworzyło nowy, starożytni rzymianie budowali własne imperium ale poznawali i korzystali z cywilizacji greckiej i mawiali że czują cię przy nich jak barbarzyńcy.
Dlaczego w takim razie ja mam rezygnować z ich doświadczeń dlaczego nie poznawać ich i spojrzenia na świat?
Wbrew pozorom sam człowiek tak bardzo się nie zmienił od tych czasów.
Ĺťaden nauczyciel nie będzie w stanie zmusić do nauki kogoś kto nie wyniesie z domu potrzebę jej zdobywania
Jeśli szukasz winnego, to bądź sprawiedliwy.

PS. Czuję przez skórę, że to Ty piszesz, ale jakiś diabeł Ci pióro prowadzi.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 01:30   

Pozwolisz, że odniosę się do pierwszego akapitu tylko, bo reszta według mnie mało ważna.

Głupoty, to bym pisał jakbym nie miał zielonego pojęcia co z czym się je, także daruj sobie Kasiu :)

Prawda jest taka, że w dzisiejszych czasach szkoła i nauczyciele nic nie znaczą. Dzisiaj od ucznia nic się nie wymaga. Jeszcze niedawno ważne, że byłeś na lekcji i miałeś zaliczenie, a ile w ten sposób cymbałów powychodziło z podstawówki, to śmiech na sali.

Teraz jest jeszcze lepiej. Wszystko do cna obnażyła "ankieta"? reportaż? Widać dokładnie jaki jest poziom nauczania. Sorry, ale jak chłopiec na koniec gimnazjum na pytanie:
"którą planetą od Słońca jest Ziemia?" odpowiada "yyy Mars", a inne smarkule "ejj miało być łatwo". To, to już nie jest wina rodziców. Tutaj na pierwszym miejscu stoi Państwo i reforma oświaty 98r, a później nauczyciele.

Kiedyś nauczyciel, to był ktoś! Jedni byli surowi inni nie, ale wszyscy uczyli i nawet Romek ze wsi zabitej dechami potrafił wymienić kontynenty. O innych prostszych sprawach nie mówię. A teraz co?

Tutaj nie trzeba pisać górnolotnych tekstów. Tu wystarczy tylko poobserwować co się dzieje i sięgnąć pamięcią jak to kiedyś było w szkole.

Nie wiedzieć w 3ciej gimnazjum jaki jest wzór na pole kwadratu, to jest tragedia, ale idziemy dalej przecież nie każdy jest ścisłowcem. Pytanie o Ziemię pomijam.

"Jedno jajko gotuje się 3 minuty, ile gotują się 2 jajka?" - odpowiedzi na to pytanie ukazują jaki będzie w przyszłości poziom Naszego społeczeństwa.
Tragedia.

P.S.
Sorry Kaśka, ale Twoje "piszesz głupoty" na wejściu utwierdza mnie niejako w przekonaniu, że nie masz pojęcia o czym w ogóle piszesz. Często gęsto ludzie, którzy mają bardzo mało do powiedzenia na temat lubią zaakcentować to jakimś mocnym wejściem w stylu "piszesz głupoty/bzdury", a potem wyjechać z jakimiś pierdołami pozbawionymi sensu. Także no sorry, no, ale...
 
 
plakat 

Imię: Artur
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 26 Lis 2012
Posty: 135
Skąd: St. Albans
Wysłany: 2013-04-26, 01:52   

Widać, że Polska normalnieje. W żadnym normalnym kraju nikt nie interesuje się polityką a tym bardziej młodzi ludzie. Wystarczy włączyć BBC i TVN i porównać ;-)
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-26, 08:09   

Łukasz napisał/a:
Ten materiał obnaża nieudolność nauczycieli takich jak Ty. Nie potraficie nauczać, tam nie było pytań nie wiadomo jak trudnych. Tam był banał, a banału nikt nie znał.

Wniosek.
Wy nauczyciele w XXI wieku jesteście beznadziejni.

A teraz zanim się mnie czepisz i powiesz, że ja nie mam pojęcia o czym mówię, to uprzedzę Cię, i ja wiem doskonale o czym mówię

Bo widzisz, szkoła to nie wszystko. Ważne jeszcze co się w domu dzieje. A że dużej części rodzice nie potrafili albo w pogoni za pieniądzem nie mieli/mają czasu wychować czy chociaż porozmawiać, to poziom w szkołach jest coraz niższy. Co nie znaczy, że panuje taki debilizm jak pokazano na tym filmiku.

Łukasz napisał/a:
Moje wykształcenie i odbyty staż pracy mnie do tego obliguje.

To pochwal się tym wykształceniem i stażem pracy, ocenimy czy Cię to do czegokolwiek co napisałeś obliguje i czy faktycznie wiesz o czym piszesz czy po prostu piszesz aby pisać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9