DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy z forum
Autor Wiadomość
dylus 


Imię: Mariusz
Wiek: 52
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 46
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-04-08, 08:53   Problemy z forum

Mam zablokowane prawie wszystkie działy forum dlaczego ??? Nie było mnie tu dość długo i dziś nie mogę wejść w większość działów na forum .Postów napisanych mam 36 w/g licznika .
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-04-08, 08:54   

Ktoś się chyba pobawił... mam to samo
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
adam1977 


Imię: Adam
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 759
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2013-04-08, 09:10   

tak Też to mam :(
już miałem pisać do Adama ale jak wszyscy tak mają to jakiś błąd, na pewno :)
 
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-04-08, 09:15   

Nie ma żadnego błędu, wyjaśnienie będzie później.
 
 
rakoczybartek 

Imię: Bartek
Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-08, 11:45   

To niby przez jakiś ferment, Pan Adam nie sprecyzował (napisałem rano maila do niego) o co komon, czy w takim przypadku trzeba skrobnąć 4 posty aby się "odblokować" ?
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-08, 11:58   

Bartek nic nie musisz pisać. To co TY widzi każdy oprócz ADMINISTRACJI. Jak zawsze było dwie strony nowości to dziś tylko kilka i kilkadziesiąt postów opluwania się i przekłamywania

http://discusforum.adamn....t=105&start=135

tu jest dodatkowy opis. Chcecie jak gdzie indziej? Będzie jak, gdzie indziej. Nie potrzebne są WAM jak widać unikatowe wątki dostępne tylko na TYM FORUM bo wystarcza WAM jeden post i nagonka z łamaniem świętości wszelakiej na FORUM. Teraz to FORUM i discusforum.pl (skąd zaraza przypełzła kilka razy tu opisywana) ma te same szanse na rozwój i te same treści. Ba nawet dzisiaj było tam ponad 150 GOŚCI. To jest wynik a nie to co na tym FORUM.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jol.anta 


Imię: Jola
Wiek: 66
Dołączyła: 30 Gru 2012
Posty: 237
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2013-04-08, 13:33   

Nie chcemy aby było jak gdzie indziej, chcemy jak do tej pory : merytorycznie i sympatycznie :!:
_________________
Człowiek jest odpowiedzialny za to, co oswoił.
 
 
rakoczybartek 

Imię: Bartek
Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-08, 13:37   

Wydaje mi się że ludzi się nie zmieni, Polacy generalnie naród zawistny bardzo, prędzej świnie podrzucą niż pomogą, ale nie można też wszystkich do jednego worka pakować, bo w całej tej zepsutej zgrai jest parę pożądanych, wychowanych i obytych ludzi.
Jestem tu nowy, korzystałem z innych tematycznych forów, ale to najbardziej mi przypasowało. Głównie dla tego że są tu konkretne, sprawdzone informacje, czego zresztą się tu pilnuje aby bzdur nie powielać. Mam nadzieję że znajdziecie złoty środek i forum zacznie być dostępne.
 
 
adam1977 


Imię: Adam
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 759
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2013-04-08, 13:42   

rakoczybartek napisał/a:
Wydaje mi się że ludzi się nie zmieni, Polacy generalnie naród zawistny bardzo, prędzej świnie podrzucą niż pomogą, ale nie można też wszystkich do jednego worka pakować, bo w całej tej zepsutej zgrai jest parę pożądanych, wychowanych i obytych ludzi.
Jestem tu nowy, korzystałem z innych tematycznych forów, ale to najbardziej mi przypasowało. Głównie dla tego że są tu konkretne, sprawdzone informacje, czego zresztą się tu pilnuje aby bzdur nie powielać. Mam nadzieję że znajdziecie złoty środek i forum zacznie być dostępne.


Zgadzam się z kolegą :)
przez kilka osób nie ma nikt dostępu do forum na którym jestem średnio 10 razy dziennie, i raczej nigdy się w żadne potyczki pisemne nie wdawałem, a zostałem tak samo potraktowany jak "Ci" co się potyczkują :(
Adamie zrób im bana na jakiś czas za potyczki, a ludziom daj przeglądać forum :) - bo czegoś mi dzisiaj brakuje :)
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-08, 13:52   

Mi też brakuje? Rodziny w całości jakim ma być i będzie to FORUM. Ale jak się ma miętkie serce jak ja i twardą d.. to trzeba trochę pocierpieć dla dobra rodziny ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
darek68 
darek68

Imię: darek
Wiek: 55
Dołączył: 28 Sty 2013
Posty: 116
Skąd: wroclaw
Wysłany: 2013-04-08, 15:32   

Pokorne cile dwie matki ssie :-D
 
 
rakoczybartek 

Imię: Bartek
Wiek: 44
Dołączył: 12 Mar 2013
Posty: 41
Skąd: Łódź
Wysłany: 2013-04-08, 17:56   

nie sądziłem że tak będzie mi brakować tego forum, zaglądam tu dzisiaj już chyba 10 raz mając nadzieję że już jest odblokowany dostęp, ale jeszcze trzeba pocierpieć

Bartek
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2013-04-09, 15:44   

Adam, czyń swoją powinność. Prowadząc forum są dwie drogi albo dyktatura albo anarchia.
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-04-09, 17:46   

Do jurta funkcjonowanie FORUM i dostępność działów będzie jak do tej pory. Czyli czynne dwa. Ma to swój plus bo każdy czyta wszystko i tyle tematów nowych czy ruszonych nie było jak trwa to FORUM. To zresztą jesz założenie tego FORUM dyskowce i zbiorniki. Co będzie jutro nie wiem. Musze to przetrawić bo jak żyję w czasie swej pracy takiego bu.. nie widziałem i takiego zacietrzewienia z tyloma szansami na zmianę swej wypowiedzi. Ale nie i jak w miłości co ślepa jest. Tu nie potrzeba nikomu zaślepionych ale takich co otwarte mają swe umysły na nowości wiedzę i trzymają się pewnych zasad określonych i prostych w założeniu. To nie umowa z bankiem na 500 zł pożyczki, ze 3 strony małym drukiem szczegółów.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
marzenas 

Imię: Ida
Wiek: 63
Dołączyła: 03 Mar 2013
Posty: 9
Skąd: Białystok
Wysłany: 2013-05-13, 19:48   

No tak, a moje ryby duszą przywry - i nie pamiętam ile tabletek tego pratela do wiadra wetrzeć :-( A zajrzeć już nie mogę. Może ktoś podpowie
_________________
marzenas
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10