DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Giełda zoo... w Krakowie
Autor Wiadomość
krawiecm 

Imię: Marcin
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 88
Skąd: Wołczyn
Wysłany: 2013-01-29, 09:25   Giełda zoo... w Krakowie

ma ktoś może info o której w Krakowie otwarta jest giełda zoo...

i czy wjazd jest bezproblemowy i ile kosztuje?
Czy mozna tam kupyić mrożonki IT?


Marcin
_________________
Marcin
 
 
xenon 
xenon


Imię: Piotr
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 109
Skąd: Nawojowa Góra
Wysłany: 2013-01-29, 18:33   

Od 13-tej w każdy wtorek, wejście bezproblemowe 5zł, mrożonki IT kupisz.
 
 
miras55 


Imię: Mirosław
Wiek: 37
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 53
Skąd: Bochnia
Wysłany: 2013-01-29, 19:37   

Kupisz wszytko co związane z akwarystyka .
_________________
Akwarystyka to moje życie !
pozdrawiam !
miras !
 
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-01-29, 19:41   

to jeszcze dla jasności kto z hodowców się tam wystawia ?
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
Sylwester 

Imię: Sylwester
Wiek: 51
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 191
Skąd: Sochaczew
Wysłany: 2013-01-29, 22:08   

A widział tam ktoś wielkopłetwa czarnego, nigdzie nie moge kupić?
 
 
grigor 


Imię: Grzegorz
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 01 Gru 2012
Posty: 89
Skąd: Wola Radziszowska
Wysłany: 2013-01-29, 23:29   

michal.l napisał/a:
to jeszcze dla jasności kto z hodowców się tam wystawia ?

jest p. Mordarski z Częstochowy, p. Andrzej Nowicki z Katowic, i jeszcze sa zawsze dwa stanowiska z paletkami jeden ten co sprzedaję to ma na Imie Bogdan i ma bardzo fajne ryby, i ten drugi to podobno z Nowego Targu ale nic więcej nie wiem
 
 
Kindzia 

Imię: Kinga
Wiek: 45
Dołączyła: 21 Lis 2012
Posty: 34
Skąd: Wola Zachariaszowska
Wysłany: 2013-01-30, 09:43   

grigor napisał/a:
michal.l napisał/a:
to jeszcze dla jasności kto z hodowców się tam wystawia ?

jest p. Mordarski z Częstochowy, p. Andrzej Nowicki z Katowic, i jeszcze sa zawsze dwa stanowiska z paletkami jeden ten co sprzedaję to ma na Imie Bogdan i ma bardzo fajne ryby, i ten drugi to podobno z Nowego Targu ale nic więcej nie wiem


P.Mordarskiego nie ma,jest jego szwagier(ale z jego rybami),p.Nowicki bywa,ale rzadko, p.Bogdan jest z okolic Ojcowa, ma piękne, czerwone odmiany,ale....sztucznie "kolorowane". No a p. R.Rabski z Nowego Targu sprzedaje ryby zarobaczone, zdarzają się i takie z genetycznymi wadami.

Pokarmy IT są , owszem,ale wyłącznie "gołe"serce indycze lub mrożony solowiec (małżeństwo dokładnie na wprost wejścia tyle,że z drugiego końca hali). Za to do wyboru do koloru Katrinex.

Giełda czynna 13-18 , ale po 15 już nie ma po co jechać. No chyba,że zamawiasz coś telefonicznie i tam tylko odbierasz. Wejście 5zł, dzieci do 12 r.ż. za darmo.

Z roślin odradzam stoisko z prawej strony od wejścia, pędzone jeden Bóg wie,czym-najprawdopodobniej uprawa emersyjna, wszystkie zawsze gniły.
Polecam siwego Pana z brodą . Rośliny nie są tanie, ale kupując u Niego wiesz,że będą rosły.
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 10:25   

Cytat:
p.Bogdan jest z okolic Ojcowa, ma piękne, czerwone odmiany,ale....sztucznie "kolorowane"


Bylem kiedyś u tego Pana i widziałem hodowle ale tak zupełnie przypadkiem.

Montowałem w jego sklepie (spożywczy) antene komunikacyjną i tak się jakoś zgadaliśmy,pokazał Mi hodowle , i naprawde ryby słuszne Miał nie tylko Odmiany czerwone ale w większości właśnie te. Kilka naprawde dużych zbiorników (samo szkło) w salonie oraz pomieszczenie osobne z Parami i młodymi. Kilka nagród z wystaw dyscowców,ryby do wystaw trzymane w osobnych zbiornikach. Nie wiem czy sztucznie barwione (co to znaczy ?) ale karmione były suchym takim jak wszyscy karmią ,młode artemią,pewnie jakieś dodatki wybarwiające ale to większość stosuje i to chyba nie jest cos co dyskwalifikuje?.

Ogólne wrażenie pozytywne jak najbardziej i to nie jest żadna reklama tylko czysty fakt.
 
 
Kindzia 

Imię: Kinga
Wiek: 45
Dołączyła: 21 Lis 2012
Posty: 34
Skąd: Wola Zachariaszowska
Wysłany: 2013-01-30, 10:35   

darek-J napisał/a:
Cytat:
p.Bogdan jest z okolic Ojcowa, ma piękne, czerwone odmiany,ale....sztucznie "kolorowane"


Bylem kiedyś u tego Pana i widziałem hodowle ale tak zupełnie przypadkiem.

Montowałem w jego sklepie (spożywczy) antene komunikacyjną i tak się jakoś zgadaliśmy,pokazał Mi hodowle , i naprawde ryby słuszne Miał nie tylko Odmiany czerwone ale w większości właśnie te. Kilka naprawde dużych zbiorników (samo szkło) w salonie oraz pomieszczenie osobne z Parami i młodymi. Kilka nagród z wystaw dyscowców,ryby do wystaw trzymane w osobnych zbiornikach. Nie wiem czy sztucznie barwione (co to znaczy ?) ale karmione były suchym takim jak wszyscy karmią ,młode artemią,pewnie jakieś dodatki wybarwiające ale to większość stosuje i to chyba nie jest cos co dyskwalifikuje?.

Ogólne wrażenie pozytywne jak najbardziej i to nie jest żadna reklama tylko czysty fakt.


Ja nie mówię,że coś nie tak było z Jego rybami...do tej pory na giełdzie miewa piękne okazy. Tylko nie rozumiem dlaczego kupione u Niego dwa czerwoniutkie niczym pomidorki red melony zrobiły się po miesiącu blado pomarańczowe? Nie wiem,może tak ma być, pewnie się nie znam.
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-30, 10:48   

Może po prostu będąc na giełdzie,dopytać się człowieka czym karmi dokladnie że utrzymuje taki kolor,ewentualnie co może być przyczyną jego utraty. ;-)

Sporo osób na forum ma w swoich akwariach odmiany czerwone, ciekawe czy karmią jakimiś dopalaczami :mrgreen: (Astaksantyną ?) ale to chyba nie dopalacz :-)
 
 
Kindzia 

Imię: Kinga
Wiek: 45
Dołączyła: 21 Lis 2012
Posty: 34
Skąd: Wola Zachariaszowska
Wysłany: 2013-01-30, 10:51   

darek-J napisał/a:
Może po prostu będąc na giełdzie,dopytać się człowieka czym karmi dokladnie że utrzymuje taki kolor,ewentualnie co może być przyczyną jego utraty. ;-)

Sporo osób na forum ma w swoich akwariach odmiany czerwone, ciekawe czy karmią jakimiś dopalaczami :mrgreen:


Pewnie nie:) Są hodowle,które podają astaksantynę,ale to ponoć drożyzna niewyobrażalna :mrgreen: .
A wracając do tematu- na giełdzie krakowskiej zdarza się też "ustrzelić" piękne pielęgniczki w cenie 10zł/parka :mrgreen:
 
 
GACUŚ 
GACUŚ


Imię: Wiesiek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 185
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2013-01-30, 13:18   

Wystarczy do miksa dodać papryki a kolorek się poprawi :mrgreen:

Pozdrawiam
Wiesiek
 
 
czarny30 


Imię: Marcin
Pomógł: 2 razy
Wiek: 39
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 112
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2013-01-30, 20:52   

Najlepiej chilli ale najpierw właściciel musi sam spróbować czy nie za ostra i wtedy sam nabierze kolorów jak melon
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-31, 08:23   

Niektórzy widzieli na klepisku jak z człeka robi się melon po małym pacu i opuszce na języku.
To jet moc. W tym roku będzie konkurs na twardziela klepiska jak dojdzie do skutku jak FORUM dotrwa.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
krawiecm 

Imię: Marcin
Wiek: 44
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 88
Skąd: Wołczyn
Wysłany: 2013-01-31, 09:04   

A pamiętamy pamiętamy....

I nie tylko to...

Adaś klepisko musi być mimo wszystko...


M
_________________
Marcin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10