DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
[280 L] Mapetowa Amazonka
Autor Wiadomość
DanielG 
Tylko spokój Cię uratuje :)

Imię: Daniel
Wiek: 31
Dołączył: 28 Gru 2014
Posty: 15
Skąd: Ĺťory
Wysłany: 2014-12-30, 11:56   

Bardzo łądne akwarium :) Ciekawa Aranżacja :) Pozdrawiam
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-06, 18:22   

Jak tam natura się trzyma?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-06, 22:05   

Te co w tym temacie: http://discusforum.adamn....der=asc&start=0
Napisałeś że niby te z odłowu? A potem edytowałeś post i go zmieniłeś? :D
A bardzo dobrze, dziękuję. Następnym razem jak czegoś nie wiesz to nie insunuuj i nie wprowadzaj zamieszania tylko się po prostu zapytaj. Ja Ci powiem od kogo zamawiałem z jaką datą dokładnie które ryby i kiedy , będziesz mógł napisać i zapytać się danego dystrybutora czy kupowane przeze mnie ryby były dzikie czy hodowlane. To Adamie naprawdę nie jest żadna tajemnica. :)
A co tematu to doszły rhodommusy i Adamie uwaga, uwaga ... też dzikie :D (jak chcesz dane do dystrybutora to od razu pisz).
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=AjVDC6lUM0E[/youtube]
Ostatnio zmieniony przez Mapet 2015-02-06, 22:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-06, 23:22   

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AjVDC6lUM0E[/youtube]
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-06, 23:35   

Tak właśnie Bartek działa BBCode który jest zawarty przy wpisywaniu wiadomości...
 
 
Ząbiak 

Imię: Przemek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 127
Skąd: New Ross, IRL
Wysłany: 2015-02-07, 06:22   

Piękność nad pięknościami. Dla mnie absolutna bomba!!! Oby tak dalej!!!
Pozdrawiam
Przemek
_________________
Moje marzenie... Amazonia :)
 
 
alegumis
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-07, 06:25   

Tomek akwarium i ryby super jak zawsze i te korzenie nieszczęsne, kiedy u mnie takie będą, coś się ostatnio jednak ruszyło po Twojej radzie. Chyba się nie złościsz, że poprawiłem bo ciekawy byłem. Jak wstawiasz to musisz skasować s z https i jest ok.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-07, 07:28   

Dzięki.
Ciesze się Bartek że zaczynają Ci się rozrastać. :)
I nie złoszcze się bo nie ma z czego, teraz chociaż wiem jak zamieścić filmik normalnie. :)
Próbowałem z [video] i ręcznie wpisywać, no ale nic nie dało, więc odpuściłęm.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-07, 08:53   

Mapet napisał/a:
Te co w tym temacie: http://discusforum.adamn....der=asc&start=0
Napisałeś że niby te z odłowu? A potem edytowałeś post i go zmieniłeś? :D

Tomek czy Ty wiesz co piszesz?
Wskazałeś wątek, że niby ja posta swego poprawiałem. Ale gdzie to jest w tym wątku? Jak mi wskażesz to od zaraz będziesz ADMINISTRATOREM tego FORUM bo ja starawy jestem i treści nie jarzę.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-07, 16:20   

adamn napisał/a:
Tomek czy Ty wiesz co piszesz?

Tak Adamie wiem.

adamn napisał/a:
Wskazałeś wątek, że niby ja posta swego poprawiałem. Ale gdzie to jest w tym wątku?

Jak edytowałeś to jak mam to Ci pokazać? Chyba logiczne czy nie? :-)
Masz możliwość sprawdzenia edycji, więc choć raz użyj jej żeby odświerzyć Swoją pamięć, bo coś Cię zawodzi.

adamn napisał/a:
Jak mi wskażesz to od zaraz będziesz ADMINISTRATOREM tego FORUM bo ja starawy jestem i treści nie jarzę.

A zmienimy wtedy nazwę forum na : DiscusForum.Mapet.pl? :lol:
Adamie nie bądź śmieszny...
Odpowiedz mi tylko na takie jedno pytanie: Ty lubisz stwarzać zamieszanie i podjudzać prawda?
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-08, 12:54   

Mapet napisał/a:
adamn napisał/a:
Tomek czy Ty wiesz co piszesz?

Tak Adamie wiem.

adamn napisał/a:
Wskazałeś wątek, że niby ja posta swego poprawiałem. Ale gdzie to jest w tym wątku?

Jak edytowałeś to jak mam to Ci pokazać? Chyba logiczne czy nie? :-)
Masz możliwość sprawdzenia edycji, więc choć raz użyj jej żeby odświerzyć Swoją pamięć, bo coś Cię zawodzi.

adamn napisał/a:
Jak mi wskażesz to od zaraz będziesz ADMINISTRATOREM tego FORUM bo ja starawy jestem i treści nie jarzę.

A zmienimy wtedy nazwę forum na : DiscusForum.Mapet.pl? :lol:
Adamie nie bądź śmieszny...
Odpowiedz mi tylko na takie jedno pytanie: Ty lubisz stwarzać zamieszanie i podjudzać prawda?

cytowałem całość by nie było, że mataczę czy coś innego. Jak ktoś EDYTUJE swego posta to zostaje po tym ślad na dołu ramki w poście, gdzie zmiana została
przykładowo watek:
http://discusforum.adamn....er=asc&start=75
______________________
Ostatnio zmieniony przez Mapet 2015-01-03, 15:35, w całości zmieniany 1 raz X Historia edycji post
______________________
_______
ponieważ to co ostatnio na czerwono jakoś mnie łechce to :
masz 24 godziny do wskazania na FORUM, gdzie ja we wskazanym przez Ciebie wątku zmieniłem swego posta. Ma to być ja przykładowe wskazanie Twego posta w/w.
Nie wskażesz to obligatoryjnie zostaniesz odesłany na na ferie zimowe 2 tygodniowe. No ale jestem łaskawy jeden TEMAT zamienny według Twego uznania. Masz wybór.


Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-08, 14:54   

Adam rozwalasz mnie na każdym kroku coraz bardziej. :lol:
Ja tam gdzie moderuje również mogę sobie zaznaczyć, żeby nie zaznaczało mi że edytuję post (czy to komuś czy to sobie).
Powiedziałęm Tobie sprawdź Sobię historię edycji własnych a będziesz wiedział.
I na samym końcu jak zawsze popis Twoich najlepszych umiejętności.
Jakieś śmieszne groźby groźby. :roll:

Mam prośbę, nie udzielaj się w Moim temacie, bo nie wierzę w Twoje dobre intencje zadając jakiekolwiek mi pytanie tym bardziej w stylu sarkastycznym: Jak tam natura się trzyma?
Do tej pory trzymałeś się od mojego tematu z daleka i był spokój.
Nikt nikogo nie obrażał, nie mataczył, nic insynuował, był w nim spokój.
Zobacz Adam jak on teraz wygląda, pełno Twoich jakiś śmiesznych administratorskich wywodów dzięki którym na siłę próbujesz mi (tak samo jak i innym) udowodnić że to jednak Ty masz rację.
Ty myślisz że jak mnie ukarasz 2 tygodniami wolnego od forum czy miesiącem to ja zmienie swoje zdanie?
Mylisz się. :) Nie te czasy, nie te metody (może pora zmianić zasady i sie zaadoptować do nowych). Pamiętasz jak kiedyś straszyłeś mnie na e-maila. :)
Za każdego e-maila jakiego do Ciebie odpisałem na Twoje ostatnie słowo dostawałem do napisania kolejny temat, potem podwójnie. Tak mnie nimi straszyłeś, że doszło do dziesięciu
Nie obraziłem, nie wyzwałem Cię tam ani razu (gdzieś je mam jak chcesz mogę je wkleić :-D ) a co one miały wspólnego z regulaminem, przecież nie rozmawiałęm z Tobą na forum. :-D
A wyglądało to jak biegające MO z pałami za górnikami.
Ty na prawdę myślisz, że groźbami, straszeniem, śmiesznymi karami utrzymasz pożądek na forum.
Nowi boją się odezwać bo nic nie umieją chcą się uczyć i siedzą jak myszy pod miotłą, albo nawet nie znając tematu (zapwne ten ktoś domyśla się o kim pisze) stają w Twych "rozprawkach" po Twojej stronie.
Regulamin nie istnieje tak jak forum dla użytkowników, tylko dla Ciebie do zasłaniania się nim, żeby kogoś uciszyć.
Jak to kiedyś mówili: paragraf zawsze się znajdzie no nie Adamie. :D

Śmiało Adamie, edytowałeś, ale Ty się nawet do takiego czegoś nie przyznasz. :)

adamn napisał/a:
ponieważ to co ostatnio na czerwono jakoś mnie łechce to :

Wiem, jest zamieszanie, jest więcej wejść, statystyki rosnął. A to się liczy!
 
 
Ząbiak 

Imię: Przemek
Pomógł: 3 razy
Wiek: 38
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 127
Skąd: New Ross, IRL
Wysłany: 2015-02-08, 16:01   

Kurcze no... Taka piękna galeria, taki super wątek, super zdjęcia a tu nagle taki klops. Przecież na taką wymiane zdań to nie miejsce na to. Tak przyjemnie się czytało i przeglądało te piękne zdjęcia. Czy to było konieczne...
Szkoda :-(
_________________
Moje marzenie... Amazonia :)
Ostatnio zmieniony przez Ząbiak 2015-02-08, 16:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Mapet 


Imię: Tomek
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 143
Skąd: Chicago
Wysłany: 2015-02-08, 17:44   

Przemek przykro mi również ale nie lubię czegoś takiego co prezentuje Adam swoją osobą i wykorzystywania w taki sposób swojej pozycji (administratora).
Nie chodzi mi tu o jego wiedzę i doradzanie bo ją ma i umie doradzać, tego nikt nie zaprzeczy i mu nie zabierze.
I nie ma co się smucić, wątek nie jest przecież zamykany, ja wciąż jestem na forum (no chyba że administracja sobie zażyczy inaczej), będą nowości w baniaku, czy to złe czy to dobre będą zamieszczane w wątku.
Jak nie przeze mnie to może przez osobę trzecią (chyba że pojawi sie wpis w regulaminie, że tylko autor tematu może wstawiać nowości związane z tematem).
Na razie ryby mają się dobrze. Filmik nie jest już nowy, zwinniki ładnie rosną, wybarwiły się do końca mają piękne czerwone łebki, co wykluczyło że są to Blehery, bo czerwień nie zachodzi na ciało tylko zostaje na głowie (niby dzikie trudno dostępne - ale widocznie nie tu ;-) ).
Pozdr
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-08, 20:23   

Mapet napisał/a:

Ja tam gdzie moderuje również mogę sobie zaznaczyć, żeby nie zaznaczało mi że edytuję post (czy to komuś czy to sobie).
Powiedziałęm Tobie sprawdź Sobię historię edycji własnych a będziesz wiedział.


Mi tram nie zależy na statystykach. Gdyby tak było to FORA MIKROSKOP i CHOROBY by były otwarte dla każdego. A jak wiadomo są zamknięte i to w przepisach w 1/3 tylko dostępne.
Miałeś szansę się wykazać i wskazać wątek i mój post jaki został we wskazanym przez Ciebie wątku edytowany przez moją osobę

Mapet napisał/a:
Te co w tym temacie: http://discusforum.adamn....der=asc&start=0
Napisałeś że niby te z odłowu? A potem edytowałeś post i go zmieniłeś? :D

wszystko co edytowałem jest dostępne na FORUM i ślad po tym jest na dole strony.
W wątku jaki wskazałeś nie ma NIC. Bo chyba nie pomawiasz mnie o mataczenie, że przykładowo byłem taki mundry jak Ty i tylko w tym wątku zrobiłem co TY notorycznie na swym FORUM, gdzie moderujesz. Zgroza i litość mnie bierze na taką myśl. Nie posądzasz mnie też o przewidywanie, że po Twoim odwieszeniu TY mi dowalisz stwierdzeniem o mataczenie w swych postach jakie napisałem i robienie jak TY (zmianę edycji i inną treść). Co by nie było to w tym okresie przykładowo jest mój post i wątek
http://discusforum.adamn....ighlight=#40972

gdzie każdy nawet w okularach i bez widzi, ze go EDYTOWAŁEM
(nawet nie trzeba się logować i rejestrować by to zobaczyć)

Ostatnio zmieniony przez adamn 2015-01-30, 12:14, w całości zmieniany 1 raz X

No ale skoro nie zależy mi na oglądalności tego FORUM i podjąłem decyzję o Twej edukacji to od zaraz w trybie natychmiastowym udajesz się na 2 tygodniowe ferie zimowe. Za dwa tygodnie zostaniesz odwieszony i jeśli jeszcze raz będziesz mataczył i swe dywagacje nie poparte FAKTAMI jątrzył to każde kolejne pisanie o rzeczach jakie dla Ciebie są obce (przykładowo MO) i nawet bladego pojęcia nie masz co i jak piszesz to uwzględniając Twe dotychczasowe dokonania będziesz dostawał po łapkach razy dwa.. 2 miesiące... 4 miesiące... 8 miesięcy .. ale zawsze będziesz miał szansę bo litościwy jestem. Dziś dostaniesz tylko 3 ostrzeżenia byś mógł sobie wszytko doczytać a za 24 godziny dopełnisz do 6. Zrozum Twe postępowanie to nie zabawa w

The Muppet Show

No ale w niego to możesz się bawić tam, gdzie jesteś moderatorem o ile reszta to akceptuje. Na razie kończę edukację z twoja osobą.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 11