DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
STREFA KIBICA
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-16, 13:50   STREFA KIBICA

STREFA KIBICA każdej dyscypliny sportu w jakieś nasi uczestniczą z sukcesami czy porażkami. Ale zawsze są to NASI. A, że niekiedy im psychologa potrzeba i są za pewni swego zwycięstwa i łatwości z jaką ... toteż po to jest strefa kibica by swoje żale czy uwagi ujrzały tu światło dzienne. Nie sztuką jest przegrać z honorem ale sztuką jest przegrać z kretesem jak młody co dopiero raczkuje.
Nawet bidny młody tenisista zaczyna fochy na korcie strzelać. A co dopiero będzie za kilka lat? Nikt nie będzie chciał z nim grać i sędziować jego spotkania. Chyba, że będzie dużo zarabiał i wygrywał a wtedy będzie go na to stać.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-16, 14:31   

Czy ktoś śledzi aktualnie MŚ w piłce ręcznej ?!?! Szkoda wczoraj naszych i przegranej jedną bramką z Słowenią ale w II połowie jakby im ołów wlali do butów. Lijewski pod koniec się obudził i trafił dwa razy. Szkoda też niewykorzystanego karnego pod koniec meczu. Mam nadzieję, że pozostałe mecze już wygrają !!!

Adamie, wg mnie miał troszkę racji a ja ogólnie jestem przeciwny władzy absolutnej jednego sędziego szczególnie tam, gdzie w grę wchodza duże pieniądze a sędzia może wypaczyć wynik. W dzisiejszej dobie techniki i jej możliwości, jeden sędzia nie powinien mieć prawa decydowania o błędzie (1-2 sędziów przy monitorach załatwiłoby sprawę). Wg mnie miał rację, że nie zgadzał się na błędy sedziego choć pokazał to dość ekspresyjnie. A sędzia, który popełnie zbyt dużo błedów powinien być z tego rozliczony !
 
 
Tollos 

Imię: Tomek
Wiek: 40
Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-17, 11:45   

Dziś jeden z najważniejszych meczów w MŚ piłkarzy ręcznych.. Mecz, który pokażę siłę lub niemoc naszych szczypiornistów. Chcąc myśleć o awansie do strefy medalowej, musimy ten mecz wygrać za 2 punkty!
Serdecznie zapraszam do Kibicowania

Start godz. 20.15

POLSKA - SERBIA


Pozdrawiam
Tomek
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-17, 12:10   

O Wrocławianin? Może prawdziwą strefę kibica dziś zrobimy. A nie tylko dyski i dyski ;-)
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-17, 13:19   

Ja będę kibicować w zaciszu domu ale ... nasi górą - nie ma wyjścia hehe
 
 
Tollos 

Imię: Tomek
Wiek: 40
Dołączył: 23 Gru 2012
Posty: 7
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-17, 13:20   

adamn napisał/a:
O Wrocławianin? Może prawdziwą strefę kibica dziś zrobimy. A nie tylko dyski i dyski ;-)
Adam


Ano Wrocławianin :) Jestem tutaj nowy, ale na pewno szybko się zadomowie :) Bez zbędnego gadania :)

Trzeba zaopatrzeć lodówkę w odpowiednie środki do prawidłowego kibicowania i jazda :)

Dyski to nie wszytsko :-) Sport wszelaki i Wędkarstwo :) To jest To !

Pozdrawiam
Tomek
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-17, 21:06   

I jak tam się trzyma TEAM WROCŁAW? Mnie ściska ... chłopaki wiedzą co zrobić, żeby trzymac w napięciu cały czas :lol: trzymam kciuki ! Mam nadzieję, że się uda.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-17, 21:52   

OOOOOOOOO W MORDĘĘĘĘĘĘ !!!!

A teraz spokojnie, mój synek po "mama" i "tata" kolejne słowo, którego się nauczył to było "gool" hehe
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-18, 11:35   

TEAM Wrocław działał i na końcu też był goooooolllllllllllllllllllllllllllllll mały by się chyba obudził ;-)
No i sączyło się trunki. A, że nasi rzucają jak amatorzy i nie trafiają z 4 metrów gdzie chcą to inna sprawa. Widać treningu rzutowego jak CR7 po ciemku z 30 metrów do bramki nie mają.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-18, 11:39   

Ale Adamie za to jakie emocje hehehe

Po tym, jak wczoraj się nie odezwaliście po meczy domyśliłem się, że strefa kibica we Wrocławiu została otwarta :mrgreen:
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-01-19, 19:59   

A było tak ładnie. I znów wyszło jak wyszło.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-19, 20:01   

Jest dobrze Adamie, wyjdziemy z grupy !
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-21, 11:33   

Dzisiaj mecz z Węgrami o 21:30 - przypominam dla tych co nie wiedzą ... a w związku z tym, że wymieniłem Levamisol na złoty napój o troszkę innym działaniu ... zdrowie sponsora dziś będzie pite ! ;-)
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-21, 11:42   

No niestety mnie po wyrostku pozostaje kibicowanie przy napojach niegazowanych i bezalkoholowych :-D
 
 
Klayman
[Usunięty]

Wysłany: 2013-01-21, 11:46   

Darku, ja po operacji przez 2 miesiące nie mogłem nic pić aż tu minał czas i zbiegł się z finałem mistrzostw w siatkówce - oczywiście w fanale byłi Polacy ... były cztery sety (z tego co pamiętam), Polacy wygrali ... hymnu nie pamiętam ;-) poległem hehe żona do tej pory mi mówi, że nigdy w życiu nie widziała mnie, żebym tyle złotego napoju wypił w takim czasie !
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9