DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Koty brytyjskie
Autor Wiadomość
kixer 

Imię: Romek
Wiek: 34
Dołączył: 27 Lis 2012
Posty: 54
Skąd: Świdnica
Wysłany: 2013-01-20, 11:48   

różnorodność charakteru kotów jest porażająca. jedne są towarzyskie, inne mniej, zdarzają się wręcz agresywne jak ten o którym Alicja napisała. mój znajomy ma takiego kota :-> persa.. diabeł jakich mało. nie boi się niczego i nikogo jak mu coś nie przypasuje to lepiej nie być w zasięgu jego jego wzroku. kiedyś mi opowiadał jak zobaczył jakiegoś psa czy kota (nie pamiętam już) przez okno... wyskoczył dziad z 1szego pietra żeby zrobić z nim porządek. nie bardzo mu wierzyłem do póki na własne oczy tego kota nie zobaczyłem. teraz mu wierze.
sam parę miesięcy temu mało nie popełniłem kota, ale w końcu doszedłem do wniosku, ze mój emerytowany komisarz Rex jeszcze ma resztki sil żeby w razie W pozbyć się kolegi, a mój piesek w środkach raczej nie przebiera i ma już na koncie kilka rządków przekreślonych kresek z napisem "KOT" :mrgreen: no cóż.. nie każdy kot wie, ze wilk nie jest najlepszym przyjacielem dachowca i wkroczenie na jego kilku arowy kojec = śmierć :-/ jednego wręcz wpier.. żywcem razem z futrem :-? smutne, ale ja na to żadnego wpływu nie mam, także na kotka muszę jeszcze poczekać, ale kiedyś na pewno!
 
 
Monika 

Imię: Monika
Wiek: 44
Dołączyła: 15 Mar 2013
Posty: 2
Skąd: Łańcut
Wysłany: 2013-04-16, 09:35   

adamn napisał/a:
By coś określać jakie toto to wpierw trzeba to mieć i wtedy wydawać werdykty. Tak to tylko śpiew łabędzi ;-)
Adam


Koty brytyjskie to sam cud, miód i orzeszki!Sama mam dlatego całkowicie zgadzam się z Adamn.U mnie również nie skończyło się na jednym,obecnie mam dość liczną gromadkę nie tylko rasowców :-D
Brytyjczyki na zdjęciach bardzo ładne -szczególnie kocur ,taki majestatyczny i wielki.
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-10-19, 23:32   

kixer napisał/a:
zdarzają się wręcz agresywne jak ten o którym Alicja napisała


Znalazłam gdzieś w plikach Szatana:



I to spojrzenie:



Siedział pod stołem na taboretach ( na jednym się nie zmieści ) przechodziłam, nieświadoma a moja ręka znalazła się w zasięgu i ciach! - trzy szramy na łapie.


Adam miałeś dwa teraz trzy, zapodaj fotki, daj przykład jak się wątek o zainteresowaniach prowadzi ;-) :-P

Pozdro
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-10-20, 19:22   

Już mam dalej dwa?
Fotki wkleję jak zrobię.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-02, 14:05   

Ponieważ święta się zbliżają dlatego do piwnicy ściągnąłem pomocnika co by wszystko co zostanie wziął w swe posiadanie. Nie lubi gdy mu się przeszkadza i światłem po oczach daje ale jakoś wygląda.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
tomasz84 


Imię: Tomasz
Pomógł: 6 razy
Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2013
Posty: 62
Skąd: Gdynia
Wysłany: 2013-12-04, 14:52   

piękna mordeczka
 
 
PAMIKA 


Imię: Paweł
Wiek: 49
Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 27
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-27, 14:47   

Piękne kotki Adam.

Tak się składa, że również uwielbiam koty a tu załączam fotki mojego śpiocha :-P Maciusia

Rasowiec to on raczej żaden a z cech pasuje na beżowego kota europejskiego.

Jest słodki, kochany i dzieci go uwielbiają.






Ostatnio zmieniony przez PAMIKA 2014-05-27, 14:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-05-28, 20:31   

Pawle pierwsza fotka powala na kolana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: brakuje tylko tekstu "gdzie jest piwo i pilot od TV :?: :?: " :lol:
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
PAMIKA 


Imię: Paweł
Wiek: 49
Dołączył: 27 Maj 2014
Posty: 27
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-05-28, 20:38   

Zamiast TV ogląda ptaszki latające za oknem ;-) a piwka nie widać ale zachowuje sie jakby już kilka obalił :-P

Apropo tych co uwazają, że koty to głupie zwierzęta polecam ten filmik:
[youtube]KOT URATOWAŁ CHŁOPCU ŝYCIE [/youtube]
Ostatnio zmieniony przez PAMIKA 2014-05-28, 20:44, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-05-28, 20:58   

:shock: :shock: :shock: aż ciarki mnie przeszły, kot zachował się jak bohater.
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2014-06-08, 15:41   

Ten kto tak mówi to nie zna tych zwierzaków
A to mój albo nasz bo żony pupilka to jest trzeci z kolei pierwszy dożył 16 lat drugi niestety znikł i ślad zaginął a teraźniejsza kotka to prawdziwa dama
_________________
Pozdrawiam Michał
Ostatnio zmieniony przez MICHALEK123 2014-06-08, 20:05, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Trev 


Imię: Jurek
Wiek: 48
Dołączył: 13 Mar 2013
Posty: 120
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-01-12, 00:30   

Przyznaję że jak kiedyś czytałem ten wątek to myślałem, że ludzie mają dziwne upodobania (ja zawsze preferowałem psy - kota mogłem pogłaskać, ale trzymać w domu już niekoniecznie).
Teraz już mi przeszło, bo od 3 tygodni mam w domu kocicę ragdolla, która dziwnym trafem spośród domowników mnie najczęściej zaczepia... :-)
Sorki za jakość, ale zdjęcie z telefonu.
Ostatnio zmieniony przez Trev 2016-01-12, 00:35, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-01-26, 16:09   

No to i ja przedstawie mojego"strażnika akwarium" co prawda Agata bo tak ma na imię nie umywa się do waszych ale też jest rasowym kotem -dachowiec Polski ma 14 lat i niezłomnie lubi oglądać rybki w akwarium
a co do mądrych zwierząt to kiedyś miałem persa szynszyla i 600l akwa pewnej nocy kocur nie dawał mi spać aż musiałem wstać i co się okazało szafka pod akwa nie wytrzymała akwa się rozkleiło i ponad 100 liter na parkiet,masakra no i jakby nie mój Duduś nawet nie chce myśleć co by było jakby wyciekła cała zawartość a i tak słoiki w piwnicy umyte i parkiet do wymiany
_________________
Duduś
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2016-02-24, 12:13   

A tu Agata z wizytą na niedzielnym obiadku
_________________
Duduś
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-08-01, 21:09   

Przechadzka po piwnicy

obserwacja delikatna otoczenia

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 14