DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
KONKURSY stałe na FORUM
Autor Wiadomość
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-26, 18:34   Re: KONKURSY stałe na FORUM

adamn napisał/a:

Mamy tez propozycję do zaakceptowania przez FORUM i proponujemy nobilitować Andrzeja
http://discusforum.adamn....iewprofile&u=77
za szaleństwa techniczne jakimi nas obdarza
i Eugeniusza
http://discusforum.adamn....iewprofile&u=21
za pomysły nietypowe jak akwarium ze sklejki czy też tło ze styropianu czy inne tam takie rozwiązania z odfiltrowywanie glonów z akwarium jak flaming z afrykańskiego jeziora.
Powstał by nowy dział, gdzie ONI by tworzyli, ustalali tematykę i zakres tematyczny i raczyli NAS swymi odkryciami. Jak się znajdą naśladowcy to jak dobrze będą z nimi żyli to kto wie? Może ich dopuszczą do twórczości?
Dział roboczo by się zwał:
EUREKA Andrzeja i Eugeniusza - do weryfikacji przez FORUM.



Mam pewną propozycję, ale nie wiem jak Wam się ona spodoba.

Otóż:
Na forach, na których ja jestem modem :oops: zostały już dosyć dawno wprowadzone rangi, które to dobrze się przyjęły, a mianowicie osoby wyróżniające się z tłumu, piszące ciekawe artykuły, zakładające poczytne i ciekawe tematy, będące pomocne dla innych użytkowników zostały oznaczone jak DORADCA (np doradca działu "zrób to sam"...) Nick takiego usera jest pogrubiony i niebieski. Myślę, że dosyć fajna inicjatywa, a wyróżnienie kogoś na forum jest zarazem podziękowaniem za jego trud włożony w pisanie oraz zachętą do jeszcze lepszej pracy etc.

Myślę, iż kolegę Andrzeja warto by takim statusem uhonorować.

Co Wy na to?
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2012-12-26, 19:29   

Ja jestem ZA, wielu z Was zna się nie od dziś, i wiecie, kto w czym się specjalizuje.
Dzięki temu każdy ( nowy ) będzie wiedział, do kogo zgłaszać się o pomoc.
I na kim można najbardziej polegać w danej dziedzinie.
Pozdro
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
dylus 


Imię: Mariusz
Wiek: 52
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 46
Skąd: Grudziądz
Wysłany: 2012-12-27, 07:19   

Końca świata nie będzie a widzę że Adaś coś kombinuje bo dokładną datę potrzebuje więc skoro tak to ......................... KONIEC ŚWIATA NASTĄPI JAK ADAM PRZESTANIE SIĘ RYBAMI ZAJMOWAĆ .
 
 
endriu 

Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 26
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-27, 09:30   

dylus napisał/a:
Końca świata nie będzie a widzę że Adaś coś kombinuje bo dokładną datę potrzebuje więc skoro tak to ......................... KONIEC ŚWIATA NASTĄPI JAK ADAM PRZESTANIE SIĘ RYBAMI ZAJMOWAĆ .


daty nie zmieni

tylko zmarli mają koniec świata :-> to jak dożyjemy to do następnego 2060r.


dane z http://www.se.pl/wydarzen..._list_container

Cytat:
Cytat:


Według przepowiedni Majów 21 grudnia 2012 r. miał nastąpić koniec trwającego ponad 5 tys. lat cyklu w ich kalendarzu. Majowie wierzyli, że po końcu jednego cyklu nastąpi kolejny, jednak w XX w. w ruchu New Age zrodziło się przekonanie, że koniec kalendarza Majów oznacza KONIEC ŚWIATA.

Cóż... Armagedon ominął Ziemię. Warto jednak wiedzieć, że to ostatnia data końca świata w najbliższym czasie. Innych terminów Apokalipsy prawdopodobnie wielu z nas już nie dożyje.



Więcej
http://www.se.pl/wydarzen..._list_container



Cytat:

WSZYSTKIE DATY KOŃCA ŚWIATA

2060 r. - ten rok uznawał za datę końca świata angielski fizyk, matematyk i astronom Isaac Newton, na podstawie badań Biblii.

3036 r. - Jan Latosz, polski astronom z zespołem astrologów, matematyków i filozofów obliczył, że koniec świata nastąpi w właśnie w XXXI wieku. Przepowiednię tę znaleziono w księdze z 1594 roku.

3044 r. - według przypuszczeń astronomów, kometa Swift-Tuttle może zderzyć się z Ziemią. Wcześniej prognozowano, że do tego kataklizmu może dojść już w sierpniu 2126 r. Jednak dokładniejsze obliczenia pokazały, że kometa minie wtedy Ziemię w bezpiecznej odległości, a ryzyko pojawi się niecałe tysiąc lat później.

3797 r. - jest to ostatnia wymieniana przez Nostradamusa data dotycząca jego przepowiedni. Według niektórych interpretacji ta data mogłaby wiązać się z końcem świata.

5079 r. - Baba Vanga, bułgarska jasnowidzka spodziewa się, że wtedy ludzkość przekroczy "granicę Wszechświata".




dane z http://pl.wikipedia.org/wiki/Koniec_%C5%9Bwiata


Cytat:
Cytat:
Koniec świata – potencjalny, różnie wyobrażany proces zakończenia istnienia czegoś. Jest on powszechnie związany z nauką, filozofią, religią i kulturą.

Określenie bywa też używane w znaczeniu miejsca odległego od cywilizacji. „Drugi koniec świata” to potoczne określenie antypodów.
 
 
GACUŚ 
GACUŚ


Imię: Wiesiek
Pomógł: 4 razy
Wiek: 47
Dołączył: 29 Gru 2012
Posty: 185
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2012-12-30, 00:46   

Koniec świata będzie jak już dyskowców nie będzie !!!
Pozdrawiam
Wiesiek
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-30, 09:30   

Łukasz napisał/a:
...DORADCA (np doradca działu "zrób to sam"...) Nick takiego usera jest pogrubiony i niebieski. Myślę, że dosyć fajna inicjatywa, a wyróżnienie kogoś na forum jest zarazem podziękowaniem za jego trud włożony w pisanie oraz zachętą do jeszcze lepszej pracy etc.

Myślę, iż kolegę Andrzeja warto by takim statusem uhonorować.

Co Wy na to?

dziś zostanie zadane pytanie co W na to i Rafał przedstawi w stosownym wątku kolejne ewentualne zmiany.

I teraz CLOU KONKURSU na KONIEC Świata:
ponieważ przepowiednia się nie sprawdziła to niech FORUM wybierze NAJBARDZIEJ trafną wypowiedź co powala na kolana a zwycięzca dostanie 5 ryb do wyboru gratis wielkości do 7 cm.
jak widać nie znacie dnia ani godziny co WAM dzień nowy na FORUM przyniesie.
Wstawiać TYLKO cytat częściowy i AUTORA - głosować można do końca ROKU tak by na godzinę 00.01 dnia 01.01.2013 roku zwycięzca wypił za nasze FORUM szampana.
Adam z całą ADMINISTRACJĄ ;-)
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 09:54   

Wypowiem sie krotko , gdyz troszeczke rozmsmieszyla mnie wypowiedz Kasi :-) . Wielu z Was ma podobne do niej zdanie o Adamie , a ja jestem wstanie powiedziec cos bardzo przewrotnego do jej wypowiedzi. Cala sprawa lezy w tym , ze kazdy bierze Adama tak jak on sam chce , a w glebi siedzi w nim czlowiek , z ktorym mozna porozmawiac na kazdy temat , ktory potrafi sie troche otworzyc w trakcie wizyt u niego. Ja go widzialem jedynie pare razy , a juz troszke go poznalem , ja szukam w ludziach to co w nich siedzi wsrodku , a nie szukam tego co on chce mi pokazac. Moze dlatego wlasnie znalazlem w nim to co wy nie chcecie nawet poszukac ;-)
P.s.
Nie jest to zadne L... D.. i kazdy kto mnie troche zna bedzie o tym wiedzial.
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-30, 11:40   

Rysiu, przyjedz kiedy na jakie spotkanie."Zintegruj " się z nami a zobaczysz że Adam to taki sam człek jak Ty i ja :mrgreen: No może trochę bardziej doświadczony jeśli chodzi o dyski.
Sorry za OT
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 11:46   

Chcialby sobie czlowiek troche poszalec , ale z czasem troche kiepsko , a i moje pociechy siedza na glowie .Moze uda mi sie uda wjechac na kolejne :)
 
 
Więcek 
Pasjonat

Imię: Piotrek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 348
Skąd: Głogów
Wysłany: 2012-12-30, 11:49   

Nie tylko Ty masz dyski i nie tylko Ty masz dzieci. :-P
_________________
''Nie dyskutuj z idiotą bo najpierw sprowadzi Cie do swojego poziomu a później pokona doświadczeniem,,

A.Einstein.
 
 
Ryszard
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 12:17   

Pewnie masz racje , ale zeby pisac trzeba cos wiedziec . Moj przypadek jest troszeczke inny .
 
 
esox 

Imię: Radek
Wiek: 56
Dołączył: 22 Lis 2012
Posty: 126
Skąd: Turek
Wysłany: 2012-12-30, 13:17   

maqp napisał/a:
Końca świata nie będzie :mrgreen:

Wybieram Marcina.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 13:42   

esox napisał/a:
maqp napisał/a:
Końca świata nie będzie :mrgreen:

Wybieram Marcina.



On już ma wystarczająco ryb :-P :-P :-P
 
 
UserTech
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-30, 14:43   

bibel7 napisał/a:
Kochani tylko BÓG wie kiedy będzie koniec świata.

za nie przeciętną wiarę głosuję na bibel7
 
 
Damiano 


Imię: Damian
Wiek: 36
Dołączył: 24 Lis 2012
Posty: 77
Skąd: Luboń
Wysłany: 2012-12-30, 15:04   

bibel7 napisał/a:
Kochani tylko BÓG wie kiedy będzie koniec świata. :-(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 9