DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
pytanie do adminjstracji
Autor Wiadomość
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-06-24, 07:51   pytanie do adminjstracji

Szanowna administracjo,od jakiegoś czasu na forum są poblokowane (ukryte) działy
podobno miało to być zrobione w celach EKSPERYMENTU,trwa to już trochę za długo ...
Z tego co pamiętam forum miało się wyróżniać tym że ma być inne od innych i ma być to czego nie ma na innych forach...
,wracając do sedna sprawy czy te działy w ogóle dostaną przywrócone jeśli tak to kiedy ??
 
 
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2013-06-24, 10:25   

Hmmm...

Ja tam mam wszystko oki.

Ale jest możliwość ukrycia działów jeśli klikniesz na pasek z podpisem giełda, szpital itp. (ten czarny)

Tak to wygląda:



Potem klik i znikł ;-)



Chyba tak zrobiłeś.
Pozdro :-)
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-24, 12:18   Re: pytanie do adminjstracji

michal.l napisał/a:
Szanowna administracjo,od jakiegoś czasu na forum są poblokowane (ukryte) działy
podobno miało to być zrobione w celach EKSPERYMENTU,trwa to już trochę za długo ...
Z tego co pamiętam forum miało się wyróżniać tym że ma być inne od innych i ma być to czego nie ma na innych forach...
,wracając do sedna sprawy czy te działy w ogóle dostaną przywrócone jeśli tak to kiedy ??

Michał na FORUM są działy dostępne dla każdego w zależności ile ma postów. NIC nie jest ukryte. Chyba, że przez nieuwagę ktoś sobie na kompie naciśnie na stronie nazwę działu a wtedy mu podziały znikną. Wtedy wystarczy nacisnąć kolejny raz i się to co zniknęło pojawi.
Nie ma jeszcze na FORUM działów jakie były znane z innych FORÓW mego AUTORSTWA ale są ich namiastki. Tyczy to MIKROSKOPU i CHOROBY gdzie to opracowałem.
Eksperyment tyczył okresu dwóch miesięcy, gdzie tylko dział OGÓLNY dla każdego był dostępny a reszta po zalogowaniu i okazał się sukcesem - o czym pisałem - bo padały rekordy oglądalności. Teraz wszystko jest prawie jak dawniej. Na FORUM miało się przestrzegać REGULAMINU ale jak widać ciągle z tym walczymy.

Próbowano zrobić z TEGO FORUM to co panuje gdzie indziej ale dla dobra ogółu ja jako administrator na to nie zezwalam. A czy to dobre czy nie to historia oceni ;-)

Jak FORUM się zgra całe to wtedy bezie co oglądać i czerpać wiedzę.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-06-24, 22:22   

Michałowi chyba chodzi o to że kiedyś było kilka stron w dziale "Mikroskop - widziane w mikroskopie", a teraz jest zaledwie pół strony. I pewnie chodzi o to czy wróci pełna lista czy...
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-06-24, 22:56   

Te działy są uzupełniane i kolejne wątki pojawiają się - stopniowo. Tak, żeby każdy nadążył z czytaniem na bieżąco i niczego ważnego nie przeoczył ;)
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-06-24, 23:21   

Zeby nie bylo nie chodzi mi tylko o przepisy....
Ale i o reszte 8-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-06-25, 13:25   

Wszystko w swoim czasie będzie z powrotem na tym FORUM. Będzie jednak zmieniony dostęp i układ. Dostęp będzie dla tych co są aktywni i przyczyniają się do rozwoju tego FORUM. Mnie nie interesuje czytanie tych co tu tylko dlatego zaglądają i nie napiszą ani jednego postu. Inaczej jaka praca taka dostępność. Będą nowe przepisy na nowe przypadłości oraz rozbudowane stare o nowości poznawcze.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 11