DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
USUWANIE NIECZYTANYCH WĄTKÓW
Autor Wiadomość
A!icja 


Imię: Alicja
Pomogła: 4 razy
Wiek: 29
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 895
Skąd: lublin
Wysłany: 2012-12-22, 20:09   

Dodam jedno, przeczytać, a zapamiętać i zrozumieć 100% to drugie.
adamn napisał/a:
WY też musicie coś dać z siebie na początek.

Właśnie pisze o oświetleniu, wieczne mi coś, a raczej koś ( siora, mama ) przerwie.
Może to nie będą nowości, stara teoria, ale to mam opieram to o pewne wypracowanie.
Mi nie wystarczy coś raz przeczytać i zapamiętam.
Ja muszę pomęczyć -popytać :-)
Pozdro
_________________
Bo widzisz drogie dziecko...
Tak już w życiu bywa,
że pies tonie, łańcuch pływa.
 
 
 
endriu 

Imię: Andrzej
Dołączył: 18 Gru 2012
Posty: 26
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 2012-12-22, 20:22   

Łukasz napisał/a:
Adam forum ma 4 tygodnie, a Ty już byś chciał góry przenosić.

Daj czasu trochę, tematów będzie przybywać i przybywać w tym "fachowych" (nie lubię tego słowa). Poczytność wątków również będzie rosła, tylko trzeba czasu i nie załamuj się, że jednemu z drugim ciężko przyswoić kilka opisów w "Mikroskop" na ich miejsce masz 30-40, których to interesuje. Ważna ilość czy jakość?



dokładnie, zobacz ja mam problem, i jestem nowy to czytam i czytam i nic nie wiem mam taki mętlik :-P czym więcej czytam to mam większy mętlik w głowie jak na początek ;-) czas zrobi swoje, jak zaczną się problemy to zaczną czytać :->
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-22, 21:07   

Kochanieńcy chyba nie czytaliście mnie uważnie w tym co napisałem wcześniej.

Było tam i stało tak:
U W A G A
proszę nie prowadzić dyskusji na w/w temat oczywisty dla wszystkich bo wszystko już zostało powiedziane i przedstawione.


tego się należy trzymać i czekać do 26.12. godziny 24.00. Co to przeczytać skoro dziś było na tę chwilę ponad 110 logowanych z dostępem FORUMOWICZÓW.
To 50% ogółu i taka granica została postawiona.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 21:45   

Skąd Ty wiesz czy zostało powiedziane wszystko skoro 2 + TY się odezwało?
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-22, 21:49   

Łukasz jesteś trzeci. Dwoje za dużo a troje to już załamka i o wiele za dużo.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-22, 23:02   

Już możesz mnie odjąć :)

Wesołych i pozdro :)
 
 
weider
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 00:17   

Kilka słów od siebie.

Należałoby wziąć pod uwagę że nie trzeba się logować aby czytać niektóre działy i tematy.
Wypadałoby wziąć pod uwagę że wielu z forumowiczów jest z DF gdzie była Twoja wiedza i w sumie ..... myślę ze kilkunastu<> zna ... mniej lub bardziej przepisy i opisy w dziale mikroskop.
Nie pomyśl że już wszystkie rozumy pozjadałem, tak się nigdy nie stanie i wciąż wiele się zapomina, a spamiętać całą Twoją twórczość i zrozumieć ją tak aby była oczywistą oczywistością to nie łatwa sprawa.
No tak, to dlaczego tak niewielu sobie ją przypomina?, myślę że jest wiele powodów: brak czasu, rodzina, dzisiejszy tryb życia (czyli ludzie pracują więcej niż wcześniej bo muszą), święta (o tej porze roku) i w tym momencie moim zdaniem jest to niezbyt dobry pomysł aby podejmować Taką decyzję.

Mam także pomysł na Quiz, który jestem przekonany że zachęciłby do pogłębiania przekazywanej przez Ciebie wiedzy.
Wiedza i punktacja, np.
Zadajesz pytania, i ten kto najszybciej odpowie dostaje punkt (lub kilka, w zależności od trudności zadanego pytania, i oczywiście odpowiedź do znalezienia w działach a właśnie o to Ci chodzi), po zgromadzeniu umówmy się 100 punktów zwycięzca wygrywa rybę oczywiście z Twojej "piwnicy" (w zależności od odmiany=tyle punktów będzie warta ryba), lub dostanie rabat na rybę czy po prostu jako wygraną w Quizie.
Trzeba się zastanowić jakby miała się taka punktacja liczyć i np. mogłyby być punkty minusowe w niektórych kategoriach.
Być może mogłaby się taka punktacja liczyć/zapisywać pod ilością napisanych postów?.

Uważam że, zachęcaniem do wiedzy osiągnie się więcej.
Być może pomyślisz że to absurd, ale może jednak warto się nad tym zastanowić.

Pozdrawiam.
Ida święta Ida święta każda buzia uśmiechnięta ;-) .
W poniedziałek wielkie gotowanie i szykowanie indyka na wtorek :-D
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 14:48   

weider napisał/a:

Należałoby wziąć pod uwagę że nie trzeba się logować aby czytać niektóre działy i tematy.

Mam także pomysł na Quiz, który jestem przekonany że zachęciłby

Uważam że, zachęcaniem do wiedzy osiągnie się więcej.

ponieważ zanim napisałem co napisałem to widziałem w WAS potencjał, który przy odrobinie właściwego podejścia i lekkiej dozy zachęty z mojej strony da przewidziane EFEKTY jakie założyłem. Po tym co dzisiaj widzę w owych wiadomych działach

http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=10

i

http://discusforum.adamn.pl/viewforum.php?f=8


jestem spokojny jak nigdy, że RAZEM stworzymy coś, gdzie każdy będzie chciał wracać i korzystać z RAD każdego członka tego FORUM. Nawet takiego co pierwszy post rzeczowy swój pisze o czymkolwiek - bo jak wiadomo są ty działy ku temu przeznaczone. Skoro potrafiliście się zmobilizować i jest plan jaki założyłem tak krytykowany ZREALIZOWANY to co ja mogę? Byłbym ostatnim ... gdyby teraz coś wywalać co zostało wcześniej napisane. A do tego jeszcze termin nie minął.
Mogę tylko podziękować za zaangażowanie i oby tak dalej.

Teraz tylko można dalej rozwijać FORUM by było dla WAS przystępne i jeszcze bardziej wartościowe. Kolejne reformatorskie nowości niebawem w działach. Niech się niektórzy nie unoszą i nie obruszają bo Ci co mnie znają wiedzą, że ja niespotykanie spokojny człowiek jestem. Prawie do rany przyłóż. Tylko by ta rana nie była bakteriami jak u dzikich zainfekowana :mrgreen:

Proponowany Quiz zostanie niebawem ogłoszony i będzie on trwał cały czas. Ustalona FORMA i jasne przepisy dla każdego co ma chęci.
Czyli ja widać co było wcześniej pisane nie wymagało takiego stanowczego tonu niektórych a ja .. skoro tyle lat się uczyło i uczy to jestem jaki jestem. Jakie będzie FORUM WY SAMI ustalicie. Na pewno jak pisałem miesiąc temu nie będzie tu (wystarczy powrócić do pierwszych mych postów ;-) Mamy kilka pomysłów i z WAMI będziemy chcieli je zrealizować. Wiem, że na początek będą opory jak chociażby z tego, że kazałem czytać terminowo. Ale jak widać było to skuteczne. Chciałbym byście bardziej aktywnie swe dokonania i wiedzę przekazywali na FORUM i brali czynny udział w poszczególnych wątkach. Z owych wątków po analizie zostaną stworzone wątki przyklejone z podaniem AUTORÓW jacy w nich partycypowali. Wiem, że jest to chyba nowość ale cóż zrobić skoro ma być FORUM inne a nie powielane to coś trzeba zmienić.
Dostęp do informacji na pierwszym miejscu!
Treści FACHOWE na pierwszym miejscu!
Jak w rodzinie na pierwszym miejscu!

UWAGA
w rodzinie musi być głowa i co nią steruje szyja.

Jeszcze raz dziękuję za zaangażowanie i przypominam dziś między 21.00-22.00 na forum zostanie ogłoszony KONKURS (może nie jeden a więcej) stawką w pierwszym będzie 10 erupcji wielkości 10 cm do odebrania natychmiast po rozstrzygnięciu i celnym trafieniu w punkt;-)
Będzie też nowość jaka nie ma miejsca nigdzie w sieci.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
weider
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 16:30   

Adam, dziękuję za wyrozumiałość i zrozumienie, nie spodziewałem się że owy Quiz wzbudzi Twoje zainteresowanie, jak widać wciąż się człowiek uczy a umrze ....
Jednakże, chciałbym zasugerować aby nagrody nie były zbyt łatwe do wygrania, bo co za łatwo to ..... , ja chyba bym nie szalał ale jestem pewien że wiesz co robisz ;-)

Po pierwszych Quizach będzie już wiadomo jaki poziom trudności zastosować aby był odpowiedni do zdobywanych nagród.
Dodam tylko że, na miejscu wszystkich forumowiczów, bardzo bym się starał wygrać pierwsze Quizy bo coś czuję że Adam da łatwiejsze pytania na rozgrzewkę ;-) a ryby jakby nie patrzył to nie lada gratka :-D i aby je mieć wystarczy dobrze głową ruszyć taki "brainstorm".

Ĺťyczę powodzenia w wygranych.

Info odnośnie wiadomego niedługo będzie u Ciebie, muszę usiąść na spokojnie i wszystko pozbierać.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 20:19   

Chciałem poinformować, że za niecałe 45 minut rozpocznie się wielkie odliczanie do podania szczegółów i nie jednego a ..... 3 KONKURSÓW. Warunek taki, ze trzeba być bo nie wiadomo kiedy to nastąpi. W 100% dziś do 22.00. Zostaną też podane zmiany organizacyjne ułatwiające nam życie. No i kilka przemyślen i propozycji.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 20:21   

Adam ale gdzie to nastąpi na ShoutBox ?
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2012-12-23, 20:29   

Na SB pojawi się także informacja z linkiem do odpowiedniego wątku.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 21:00   

Można odliczać czas i mieć się na baczności.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 21:19   

Dla ułatwienia dodam, że konkursy zostaną ogłoszone publicznemu gremium za jakieś mniej niż 30 minut co by jeszcze policzyć głosy i wybrać zwycięzcę.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2012-12-23, 21:35   

już minuty dzielą nas od ogłoszenia KONKURSU.
To takie ułatwienie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 9