DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Znafca jest wśród NAS
Autor Wiadomość
nowy@jacek22 
nowy@jacek22

Imię: jacek
Wiek: 33
Dołączył: 25 Wrz 2016
Posty: 3
Skąd: stąd
Wysłany: 2016-09-27, 14:49   

banując innych za prawdę jaką ci piszą potwierdzasz tylko to że nie masz za grosz honoru ....
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-28, 10:20   

nowy@jacek22 napisał/a:
banując innych za prawdę jaką ci piszą potwierdzasz tylko to że nie masz za grosz honoru ....

a czy TY wiesz co to takiego ten HONOR?
Zastanawiam się od kogo mam zacząć? Od Ciebie czy od honorowych zbanowanych?


Napiszę posta pod postem by nie zamulać wątku :idea:
Zacznę od zbanowanych za prawdę (ale jaką: świntą prawdę tyż prawdę czy g.. prawdę) co to honor mają i mieil szansę pokazać i się zachować zgodnie z tym co głosili ale:
- mieli się zgłosić i Aśka miała wybrać ale nie wybrała (opluć prosto ale już jak do rzeczy to chętnych nie ma)
- miała datę podać kiedy co i jak ale nie podała
- miała wskazać znafce w materii co jej ryby wybierał ale nie wskazała
- ba nawet znafca co jej wybierał do dziś się nie ujawnił a niby mnie zna? Znafco ujawnij się będzie git. Tak to jesteś tylko .. dopisz sobie kilka znanych Ci epitetów) co się młodą kobietą co w materii nawet słowa innych do mnie przesyła nie znając ich znaczenia.
By udowodnić i pokazać WAM jak to jest być HONOROWYM to:
- Aśka ma czas do jutra do 22.00 na uzgodnienie terminu kiedy trójka w składzie:
Gienierator vel. Gienek (mam do niego zaufanie i Wy chyba też no i mieszka obok piwnicy jakieś 2-3 kilometry,
jab75 vel. Jacek co mieszka koło mej piwnicy jakieś 1 kilometr
dostawca co go znam a do dziś c.. wie kto to taki znafca jeden.
Ograniczenia jakie podane wcześniej co do tego, że telefon i kartka i nazwa dostawcy przy wejściu zostają aktualne. Tak jak przekazanie kodów czy publikacja od ręki na FORUM kto jest .. i tu alfabetyczne wstawiania...

Gdyby kolejny raz nikt się nie zgłosił to mniemam każdy już będzie wiedział kto ma HONOR i co to słowo znaczy. Wiedział też będzie kto co i jak potrafi. A jak do tej pory było to niżej:

jeszcze 2 08 t3goż roku Aśka mnie polecała i mówiła kto ma jakie ryby (gdyby było jak pisze to chyba by tak nie pisała no chyba, że ryby jakie pokazała sprzedała nie po 10 euro a po wiele drożej i chciała więcej i więcej i następnych nie dostała a teraz chce ktoś wejść na rynek z padłami jakie przez wiele miesięcy były dostarczane na krajowy i EUROPEJSKI rynek. Tu też chcę przeprosić Tomaszka za przypisanie mu dilerki padeł jakie już teraz wiemy sam oferent z Niemiec P. wiedział i nie powiedział. A czy kasę oddać?
A czy kto mu skoczył do gardłą jak mnie tu?
A czy sam się kajał u każdego z dziesiątek udupionych po zakupie co jeszcze się wiele miesięcy będą bujali z tym badziewiem.

Pisanie na forach, że zrobił restart a jak widać nie zrobił jak pisze Tomaszek i teraz oferuje ryby różnych odmian co je restartował i od nowa? W kilka miesięcy to ja nie potrafię od ikry do dorosłości i mnożenia pary uzyskać. Kpina jakaś z dilerzy co takowe ryby oferują lub przetrzymują liczą na skrobane, że im coś skapnie. Niech skapuje a in ni dostaną po d.. jak kupią nowe stare ryby z .. wymienić z czym.

A jakie opinie sieje się w sieci to polecam to, że mnie ktoś znów zna i wie lepiej niż ja sam:

podobnie z niniejszymi wiadomościami bo jak to tak jak napiszę, że adamn ryby to będzie git lub sprzedam okazyjnie i komuś jak tu


Tyle w materii czekam do jutra do 22.00 na telefon 30 minut wcześniej lub SMS od Aśka (może być w nocy o północy czy z samego rana jak też w południe).
To na tyle w tym temacie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-28, 10:31   

nowy@jacek22 napisał/a:
banując innych za prawdę jaką ci piszą potwierdzasz tylko to że nie masz za grosz honoru ....


teraz krótko honorowego co się zarejestrował i trzy takie sam posty w trzech różnych wątkach napisał. Chyba bidny zdesperowany bo do 4 chce dociągnąć by mieć dostęp do CHORÓB adamn i MIKROSKOP adamn.

§2. Profil użytkownika.

1. W profilu znajdują się pola oznaczone jako obowiązkowe i dobrowolne.
2. Pola obowiązkowe, które każdy powinien mieć wypełnione to: Imię, Skąd (miejscowość zamieszkiwania), Płeć i Data urodzenia.
3. Wszystkie pola w profilu winny zawierać dane zgodne ze stanem faktycznym.
4. Niewypełnienie obowiązkowych pól profilu będzie traktowane jako łamanie regulaminu i karane zgodnie z jego zapisami.

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.
6. Zakładaj wątki zgodne z tematyką danego działu, unikaj WIELKICH LITER w tytułach i treści, nadaj Twojej wypowiedzi adekwatny tytuł. Tematy zakładane w złych kategoriach będą przenoszone a posty nie na temat usuwane.
§6. Utrzymanie porządku na forum.
4. Wszystkie nowe konta zakładane przez osobę usuniętą z forum za łamanie regulaminu będą usuwane.


Drogi nowy Jacku małpo 22 (takie masz imię w profilu) skoro mieszkasz stąd (tak podałeś w profilu) to niestety ale musimy się pożegnać. Masz BANA do odwołania na każdym z Twych kont. Proszę nie uwłaczać mej inteligencji i nie pisać o honorze jak się ni zna znaczenia tego słowa



Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-29, 09:57   

No to jeszcze musimy się pomęczyć gdzieś do 22.00 by zobaczyc:
- kto ma HONOR
- kto ma kochones
- kto cienko kwili
- kto chce się załapać na nową dilerkę
- kto od 22.00 będzie administratorem tegoż FORUM
- wreszcie poznamy znafce co ryby wybierał
- wreszcie poznamy kiedy dokładnie ryby były brane przez znafce co go ponoć znam ale nie chce się ujawnić znafca jeden
- wreszcie poznamy Wy i jak jaka jest prawda: świnto prawda, tyz prowda czy też g... prowda.




Z uwagi na to, że Jak Aśka pokażę co wyżej napisałem to już dziś banów nie będzie bo po kiego kalać własne gniazdo. Lepiej cudze obs.. i z innymi obszczekiwać. Ale czy to ma przełożenie na FAKTY?
A kto co i jak to jutro jak na tacy dostaniecie bo nowy właściciel tegoż FORUM (Aśka) WAM dostarczy pewnie dowody mej winy takie co to nikt nie poważy a ja się okopię od razu. Jeszcze dziś napiszę ostatni post w swoim wątku o mnożeniu i tworzeniu.

http://www.discusforum.ad...p?p=49918#49918

Jutro pewnie zniknie jak kiedyś na jednym ale co tam wystarczy te kilka godzin. A jak zniknie to przecież działanie oparte na zdrowej konkurencji co się dilerką i przetrzymywaniem zajmuje a ryby niemieckie z polski kupuje a naiwniacy to łykają jak karp powietrze na świnta.
Miłego dnia i

AŚKA ja czekam na telefon zgodnie z w/w ograniczeniami.



pewnie jutro moje konto i posty trafią do kosza bo by mieć równe szanse na starcie każdy musi na siebie zapracować a nie pisać, że to jego dziecko i trudno się rozstać.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-09-30, 08:14   

Jak wiadomo jedno było PEWNIKIEM (przyjąłem złe założenia):
Aśka nie ma kochones to jak mogła pokazać że je ma.
A było tak prosto przejąć za gratis to FORUM.
No ale stary nowy ADMINISTRATOR tegoż FORUM na dziś kończy dysputę w tym temacie. By nie nabijać odsłon i wejść na FORUM do czasu aż 1000000 wlezie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
bergman 

Imię: Tomasz
Wiek: 42
Dołączył: 06 Kwi 2015
Posty: 28
Skąd: Radzionków
Wysłany: 2016-10-03, 18:01   

nie nudzi Cię odpisywanie samemu sobie?
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-05, 10:53   

bergman napisał/a:
nie nudzi Cię odpisywanie samemu sobie?

gdzie widzisz, że ja sam sobie. Post pod postem tak ale dlaczego to wyjaśniałem wcześniej. By się nie rozmyło. Jedna teraz druga potem.

No i teraz zaległości z dwóch dni :mrgreen:
Najpierw tak (dla tego co ma 2 posty szkalujące na tym FORUM)
- od stycznia 2013 na forch wycierają sobie mną gębę dla podniesienia frekwencji i logować na forach waląc fałsz i obłudę i idąc w kupie bo tej niby nikt nie ruszy do czasu bo mi się właśnie dwa dni temu ten czas skończył i czas będzie się rozliczyć ze swych dokonań ale nie tu a przy ławie
- od tego czasu nie napisałem ani jednego słowa obraźliwego (ba od początku mej twórczości na różnych forach gdzie bym kogoś obraził , ubliżył czy założył temat że takie forum be czy me
- wszyscy niby prawi światli mają swe miejsce na tym FORUM w postaci swego dorobku poniżej krytyki bo czy też inwektyw jakie sadzili innym FORUMOWICZOM w aprobacie ogółu i klakierów co się za placami chowają czy anonimowością no bo jak liczyć magika co włazi i od razu w 1 czy 2 poście do gardła komuś skacze a
- jak uważać tych co kilka kont sobie zakładali i nawet sami sobie odpowiadali w wątkach
- to ja zakładałem na forum wątek o administracji drugiego forum co w kilka dni kilkadziesiąt stron miał a poczytność jak bez tego w miesiąc całe forum pokrewne. Co podać kto, gdzie i skcrina. Małolat i znafca materii prawy i światły a jak co do czego to w piach łeb wali jak w wątku. Wątek o mnie na drugim zakłada za przyzwoleniem starej administracji i za ich aprobatą. Ba nawet w dyskusji brali udział i powoływali się na znajomość ze mną i jaki to ja jestem.
http://discusforum.adamn....der=asc&start=0
A zobaczcie od czego się zaczęło? Od niezrozumienia słowa pisanego. Jak sie nie rozumie co się pizze i jak to po kiego na fora włazić jak i tak nic nie kumamy.
- ja niby banuję a chodź jeden dostał za niewinność? Pokażcie mi to forum WASZE. Na drugim kilka stron po kilka kont i jakoś nikt nie kwęka
- walenie i kwilenie, że nie wie jak i za co dostał? Kpina jak się dostaje 20 razy za to samo to chyba na pamięć już wiadomo za co a i w REGULAMIN można wejżeć
- a o usunięciu wątków i zaprzestaniu aktywności został poinformowany administrator starego forum gdy staliśmy na schodach gdy akwarium wystawowe z ZOO-Botaniki 2012 odbierał, gdzie wystawiałam dla nich swoje ryby. Ba powiedział nawet, że jak się nie widzi to niech sobie forum założę co w kilka dni zrobiłem. A świadkiem tego był człek prawy. Po czasie dopiero wywaliłem swoją twórczość bo i jak mówi Piotrek nie należy karmić t...
- śmiechem jest jak tu na tym FORUM każdy może się w odpowiedni sposób wypisać (stosowny punk w REGULAMINIE) ale nie wpierw zrobi zadymę i cierpiącego a potem na FORUM w wątku czy na czacie dowali "weź mnie usuń ..." a potem co robi? Nocą się loguje i zdjęcia usuwa (jedne znafca małolat mi zarzucił w w/w wątku, że ja usuwam) a teraz już wiemy kto usuwał.. Lub też zbanowani w Indian się bawią. Kpina jakaś i dziecinada

Teraz się możecie zjednoczyć i wskazać jeden post, gdzie tekstem obrażam interlokutora. Ba nawet z pierwszej litery i kropek i może to by na każdym FORUM jakie było. Kto pierwszy znajdzie ten ma to FORUM za free. Ale nie łamcie się ten tekst wklejam od zawsze i do dziś nikt mi tego nie wskazał i nie wskaże, Kultura ma to jest coś co w dyskusji z drugim ma być na forach na piedestale. Jak tego nie ma to lepiej się okopać i żyć w nieświadomości jacy to jesteśmy fer dla innych



Piotrek znów mijasz się z FAKTAMI nie trola a dyktatora za Twoją radą

Więcek napisał/a:
Co by nie zginęło dlatego post pod postem.
Na forum powinna być dyktatura anie demokracja bo jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.

no a jak wiadomo troll to autor obraźliwych postów, zawierających ataki personalne; prowokator, pyskacz, cham, ktoś kto wywołuje kłótnie na forum czy grupie dyskusyjnej. Ktoś, kto zajmuje się trollowaniem. W moim przypadki tego jak wiadomo nie ma liczą się FAKTY. No bo jak mogę być trollem na forum, gdzie mnie nie ma a o mnie smarujecie od początku trwania tego FORUM.

Piotrek dzięki za REKLAMĘ bezcenne. Lepiej bym tego nie ujął

Luki chyba innym językiem władamy i sam nie wiesz kto kogo i kiedy wywołuje do tablicy i co obiecuje. A tego co niżej coś 7 godzin wcześniej skrobał toś nie Ty pisał>


No ale co się dziwić jak nie rozumiesz bo jak historia uczy wiciowiec dla Ciebie co je ryby to taki co w wodociągach występuje. Bezcenne

http://discusforum.adamn....er=asc&start=15



znów inne forum czytamy a nie DiscusForum.adamn.pl i innym językiem władamy. Tak było wczoraj około 7 rano. A kto tu kłamie w tych stronach i liczeniu to polecam każdemu wejść i otworzyć dowolne forum (to z tej ery) i zobaczyć czy jak się otworzy 10 razy tą samą stroną forum to licznik się zmieni za każdym razem. Milczenie jest złotem a FAKTY się same bronią.


I tyle na teraz.
Stary człek 58 letni ale w takim czymś się jak żyję nie babrałem. Ten kto wymyślił internet nie przewidział .. szkoda gadać.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-06, 12:09   

Dziś kończący zabawę w podchody starego człeka mającego jaj ja 58 lat i młodej kobiety Joanny vel Aśki mającej 31 lat to jest mniej niż moje córki. Ja rozumiem, że można być rozgoryczonym i negatywnie nastawionym ale można to kulturalnie przekazać w formie przystępnej dla każdego. Aśka jakieś tam doświadczenie osiągnięcia ma i znajomych co ich na oczy przykładowo widziała jakieś kilkadziesiąt osób. Młoda podatna na innych chowających się za plecami co jak wywołani do tablicy siedzą jak szarak na miedzy no fakt też są niepełnoletni bo odmłodnieli. Mylą im się telefony i sms-y zamiast do siebie wysyłają do mnie z dopiskiem co to mi wysłali. Dziecinada to mało powiedziane. Czemu nie odebrałem telefonu? Bo kultura prowadzenia zajęć w studium wymaga by mój był wyciszony a i tego samego oczekują od słuchaczy.

Jeszcze raz zaznaczę: Aśka nie ma do Ciebie pretensji boś podatna na sugestie innych jak flaga na wietrze. Dopóki sprawa mnie tylko tyczyła i mną sobie wycieraliście wszystko dopóty mogłem to zdzierżyć bo od 10 lat z takimi postawami się musiałem stykać. NO ale jeśli mimo ostrzeżeń wcześniejszych i FAKTÓW jakie od
2016-09-23, 11:08
są do wglądu na FORUM i jakie ona sama na pokrewnym wklejała dalej nie rozumie jak wszystkich chciała za namową wtopić w glebę a mnie wdeptać w nicość.

Aleeeeeeeeeeeeeeeee sprawa się rypła bo nie mnie już Aśka ruszała ale moją rodzinę a to już jest ponad moje siły
Generalnie, gdyby na tym poprzestała to dziś bym FAKTY w całość związał (przedstawione od dnia wskazanego wcześniej) i by było po sprawie.


No ale jej było mało i od znafcy znów się dowiedziała czegoś i ruszyłą moją córkę starszą od niej a rodzina to rzecz z świnta to niestety wybacz Aśka ale inaczej nie mogę. Przypisała jej domniemanie

i dlatego by WAS i inne fora nie wciągać w coraz głębsze bagno pod stopami postąpię wbrew swej woli. To tak by dobić to moje FORUM do samego dna gdzie nicość panuje.
Ponieważ wcześniej przestrzegałem przed doradcami toteż teraz wymienię co i jak następuje. Oprócz REGULAMINU tego FORUM i ZASAD jakie tu obowiązują w internecie obowiązuje prawo (jakoś się wielu zapomina to czas przypomnieć)

art. 212 kodeksu karnego
art. 216 kodeksu karnego

a tam
pomówienie
zniesławienie
naruszenie dóbr osobistych


można sprawę zakładać samemu jak też prze adwokata jak też może być ścigana prokuratorsko co zależy od różnych czynników.

Ponieważ ja jako AdamN vel adamn pracowałem gdzie pracowałem byłem nauczycielem akademickin, napisałem kilka skyptów i ksziążęk jak też innych pomocy dydaktycznych. Ba nawet ma na rozkładzie kilkanaście filmów dydaktycznych co je do dziś pokazują w znamienitych uczelniach. Przez lata też widziano mnie jak się wypowiadałem w TV przy różnych okazach zarówno w regionalnej jak też ogólnokrajowej. Daje to jakieś kilka milionów zainteresowanych mą osobą. Pomijam uczestnictwo w różnych Targach gdzie lekko licząc jakieś kilkadziesiąt tysięcy osób mnie widziało. Jak z powyższego widać moja osoba została wdeptana w (wpisać co)
Czyli zostałem
- pomówiony
- zniesławiony
- moje dobra osobiste zostały zdeptane a me wykształcenie, itelekt i rodzina zrównane z poziomem.
Oczywiście kary nie ma jak to co napisane przez Aśkę jest FAKTEM który trzeba udowodnić przez ławą. Tu polecam zacząć od forum z kotami mojej córki to będzie wtedy mniej bolesne dla pozwanej. Bo, że to co w wątku to się samo broni na moją korzyść bo Aśka nawet nie zna jak działają środki przekazu elektronicznego.

Co za to grozi:
- kara pozbawienia wolności do 1 roku
- nawiązka pieniężna na określony cel społeczny
- rekompensata pieniężna dla tego co pozywa drugą stronę.

Jak się zakłada sprawę:

- policja celem ustalenia IP a ta się zwraca do administratora discusforum.pl a ten musi im udostępnić kto gdzie i z jakiego (ja ma też ale po co iść na łatwiznę)
- można też do prokuratora ale ten z grubej dowali a po co?

Ile to kosztuje:
- założenie sprawy 300 zł
- adwokat (może a nie misi być jak też samemu się oskarża ale kto by tam żałował na szczytne cele) 200 zł
- pismo oskarżenia 100 zł

No i się czeka ale to nic w porównaniu ze świntym spokojem.

Teraz o przepisach i dowodach jakie od niedawna obowiązują. Dowodami mogą być:
- maile (są do wglądu)
- sms-y (są do wglądu razem z wczorajszymi co cenę zadośćuczynienia podniosły)
- wszelkie nośniki i inne formy zapisu czy obrazowania winy takie jak nagrania scriny ekranu ... jest tego wiele (co jak wiadomo od początku jest tu i tam do wglądu.


Ile za to ja wyceniam? Proste jak w przeliczniku na ostrzeżenia. Za każde pomówienie zawarte w scrinach (Aśka jest we Francji i tam ceny E obowiązują a to bogaty kraj) 1000 co daje nam wystarczy 20 000 Euro (rzutem na taśmę plus 5 wczoraj załapała i kilka tysięcy w plecy).
A za naruszenie dóbr mojej córki kolejne 5 000 EURO bo ma małe dzieci i to będzie jako rekompensata za w/w działanie (no chyba, że moja córka prowadzi forum z kotami i jest jak ja). Czyli byśmy się dobrze zrozumieli łącznie 25 000 EURO będę postulował (chyba, że prokurator wyżej zasądzi). A tyle pieniędzy dla kogoś na dorobku to licząc 25 000 x około 4,3 to daje nam jakieś 107 500 a za to jak wiemy w niektórych rejonach Polski można postawić połowę domu.

Dlatego też mając miętkie serce daję kolejną szansę Aśce by odcięła się od doradców bo oni przed ławą nie będą stali a TY sama i ja co jak wiadomo jest bezcenne.

Jak na początku pisałem na wiadomych FORACH w wiadomych wątkach piszesz tak
"Przeprosiny dla adaman za swoje posty i nieprawdziwe zarzuty.
A... M..
(w pełnym brzmieniu).
I na każdym forum zakładasz osobny temat z w/w wiadomością

Przemyśl sprawę SAMA i daj odpowiedź mailem czy sms-em (jako dowód w sprawie). Do niedzieli powinno starczyć Ci czasu. Kolejnych terminów jak poprzedni dwa już nie będzie.

I teraz z rybami co były nie były moje bez płetw i zostały uśmiercone. Te ryby co pokazane


nie było to 28 sztuk ale jak pisałem już
2016-09-23, 11:08
było 30 co każdy łatwo sobie sprawdzi jak powiększy zdjęcie i w miejsce łba ryby postawi kropkę a potem zliczy ryby.Dla leniwych gotowiec z kropkami. Jest 30 dorodnych ryb a wybieranych przez



a że ryby Jacek młodzieniec wtedy 13 letni a teraz 16 letni brał w ilości 42 sztuk i 30 z tego poszło do Aśki (od początku podawałem kiedy to b yło i kto ale jak kto nie trawi FAKTÓW to dalej w otmenty niewiedzy i wkręcania przez Aśkę i doradców się pogrążą. Pewnie ktoś zaraz powie. No a po co ja mam mieć dowody jak sama Aśka je podaje na tacy. Dla tych co nie wiedzą taka uwaga:
jak się robi zdjęcie aparatem czy smrtfonem to każde zdjęcie ma swoją historię tkwiącą w SZCZEGÓŁY
jak macie jakiekolwiek zdjęcie na kompie to prawym kliknąć i na dole wejść w właściwości czy też szczegóły. Niekiedy jak zdjęcie poprawiane to w detale i tak macie takie cosik jak przykładowo z zdjęciem Aśki które każdy może zgrać na kompa i to zrobić. Można też ze smartfona zgrać i potem szukać gdzie? Tak nie mylicie się nie z dnia dzisiejszego ale do tyłu do roku 30.09.2013 trzeba się cofnąć by zdjęcie odnaleźć.
Wygląda to tak: klikamy i zapisujemy poniższe zdjęcie


potem klikamy w właściwości lub szczegóły lub detale


mamy takie coś jak wyżej. Znaczy zdjęcie zrobiono 30.09.2013 roku około 18.00 i wtedy już ryby o których mówiłem, że znafca wybierał były w akwarium u Aśki. A nie jak Aśka kręciła nie wiadmo kto nie wiadomo w jakim terminie. Ja swoje ryby poznam wszędzie i wiem co komu i kiedy czego dowodem jest owe zdjęcie Aśki jakie zamieściła. A, że ryby te sprzedała z zyskiem to dowodem jest jej mail z dnia 9 X gdzei gdyby padła dostałą to drugi raz bo w 10 dni ryb nie chciałą bo cięte nożyczkami i ogólnie feee ale nie śle zachwycona wcześniejszymi zapytanie czy mam ryby (a podobno miała już z mej piwnicy jak sieje ferment gdzie indziej brać?)


To ja mam tyle w temacie. Przepraszam, że musieliście się babrać takimi iluzorycznymi wiadomościami ale ja naprawdę mam już dość i jak załatwię sprawę z Aśką to wtedy wyłuskam każdego z przeszłości a nawet z czeluści piekieł bo nikt się w sieci nie ukryje nawet za nickiem z kosmosu czy wizerunkiem ML.. Aaaaaaaaaaaa i jeazcze jeśłi chodzi o

art. 212 kodeksu karnego
art. 216 kodeksu karnego

a tam
pomówienie
zniesławienie
naruszenie dóbr osobistych


to dochodzenie praw w internecie jest do 3 lat do tyłu. Jak widać mogę wyłapać każdego co pisał o mnie od dziś do 06.10.2013 roku. I jeszcze jedno mimo, że są różne regulaminu co niekiedy w tekście zwalniają od czytania tego co inni piszą to jest coś takiego jak:
- jak się ktoś wypowiada a piastuje na forum stanowisko ważne to nie wykręci się że nie czytał
- jest też coś takiego,z ę jak się jest administratorem to można odpowiadać za ... brak moderacji jeśli zostanie to udowodnione co jest proste jak meter w kieszeni.

Tak więc polecam Aśce doczytać na spokojnie co przedstawiają FAKTY jakie sama wstawiała na FORUM. Zasięgnęła rady prawnika jak jej doradca o papudze radził, że mi się może.....
i dała stosowną odpowiedź jak wcześniej napisałem. Po terminie nie będzie już zmiłuj się bo zakładam sprawę dla Aśki z w/w powodów które z tego wątku student 2 roku prawa za wiskacza skrzynkę załatwi za mnie

I Aśka zacznij sama myśleć a nie liczyć na doradców. Co i jak z Tobą zrobili to inna sprawa bo honorek klatę wypiąć a nie za kobietę się chować i jej szeptać mailowo i telefonicznie.

Całę życie przed Tobą z POZDROWIENIAMI Adam.N.
maile, scriny, sms-y do wglądu od zaraz.


administrator tegoż FORUM człek 58 letni co kultura jest mu obca a i wykształcenie do bani bo przebywam jak wiemy częściej pod budką z piwem niż na trzeźwo wśród ludzi.


___________________________ W A Ĺť N E _______________________________
Asiu czegoś chyba nie rozumiesz. I nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji. Przedmiotem pozwu nie jest czy te ryby są moje takie srakie czy owakie bo od początku pisałem, że są. A, że miałem rację co do terminu i kto to Twoje zdjęcie o tym świadczy i to jest FAKT. Zrobiłaś dwa fora w bambuko i wpuściłaś w kanał ale niestety to już se ne wrati i to już jest koniec Pisałem też kiedy je ktoś brał i jak to wyglądało. Tyś tego mimo dwukrotnych propozycji sprawdzenia co i jak nie podała do dzisiaj. Sądu nie będzie obchodziło czy ja Ci sprzedałem takie sranie czy owakie ryby. Sąd będzie się trzymał tego co będzie ujęte w pozwie. A co to takiego to wyjaśniłem. Jak TY nie potrafisz zrozumieć, że to jest poważna sprawa to mi tu nic do tego na co ty czekasz i że chcesz mi adres podać. Od tego są odpowiednie służby i procedury takie by potem ktoś nie zarzucił, że coś zostało pominięte czy niedomówione a ja chcę Cię oskubać z 25 000 euro na szczytne cele
I nie dzwoń do mnie jak teraz kilka razy bo napisałem jak masz wyrazić swoją opinię. Telefony o ile pamiętam tam nie ma. Z telefonami trudność bo jak mnie zbluzgasz to potem przy nagraniu jako dowód trzeba biegłego powoływać a Ci lata mogą się wsłuchiwać czy coś słyszą czy też nie słyszą i czy to TY czy papuga przykładowo. A jak nie określą to kolejne 1000 stracę dla szczytnego celu.
Przecież wszyscy już wiedzą jaka jest prawda zresztą wiedzą to od początku:
- ryby moje
- termin jaki ja podałem od razu
- kto też podałem
Teraz możesz sobie zdjęcia w garażu obkleić do woli bo mnie i nikogo więcej to nie interesuje. Dylemat pokazać ego czy mieć KLASĘ i twarz.
Kilka słów nic nie kosztuje a ile można zyskać. Zasięgnij rady prawnika moja dobra rada i spytaj się czy masz szansę w linii obrony. Kultura konwersacji na FORUM w Twym wydaniu i moim. Bezcenne

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-07, 19:44   

SZANOWNI FORUMOWICZE
w ostatnim czasie zostaliście wplątani w podjazdową walkę o szarganie tego co mam potrafię i oferuję. Mieszano mnie z błotem przez każdego nawet takiego dyletanta co mnie na oczy nie widział a jakie mam ryby wie tylko z opowieści bo jak je widzi to się ślini jak pies na gnat ale tego mieć jeden z drugim nie będzie. Nie dawało mi to wiary jak mogłem mieć u siebie takie padła jak opisywała Aśka. Jak można było na 42 ryby jakie brał znafca który miał do wyboru wszytko co na stanie jej wcisnoć niby moje padła co 8 dobrych a reszta nędza i rozpacz. Do tego Aśka pisa łą żę białe cięte nożyczkami. Mało mnie krew nie zalałą i pikawa mi dokuczała kilka dni i dopiero dziś mnie oświeciło. K... mówię sobie ten patafian znafca swoje padła wcisnął bo u mnie czegoś takiego zwłaszcza w białych nie było nigdy. Jakie mam białe to macie w wątkach iluś tam tu i tam a ryby jak dzwony. Szukałem szukałem i mni olśniło. Kiedyś wątek o białasach rarytasach napisałem i ... EUREKA mam go!!!!!!!!!!!!
I teraz tak:
27.09 znafca brał ryby
30.09 Aśka ryby wpuszczała
i tu wątek z 4.10 to jest tydzień po braniu przez znafce

http://discusforum.adamn....?t=1317&start=0

takie k.. ryby u mnie pływały i pływają a menda jedna znafca małolat co w wieku wtedy 13 lat ryby wybierał teraz się za plecami chowa. Nie ma tu nożyczek kwadratów a ryba jak się patrzy. I do dziś nie ma odwagi szczeknąć słowem a jak co do czego to wątki zakłada na drugim forum jaki to ja jestem fe. K...M... fe to Ty znafco coś Aśkę w bambuko zrobił. Ryby rarytasy wziąłeś co miała je dostać i na 42 wcisnąłeś je jakieś swoje padła klasowe (nawet jak 10 % padeł ) to i tak 35 dobrych wyłazi. Szkoda tylko, że Aśka Cię nie chce wydać i nie zrobiła zadymy od razu bo wtedy byś kwiczał na forach jak ś... na rzeź prowadzona.

Aśka takie ryby brała me... jedna znafca wielki diler amazonki co w tamtym roku padła heckli na wystawę ZOO-Botaniki przywiózł. No a jak taakie padła przywiózł to co się dziwić chciał się nachrapać jak byłą okazja brać dobre a wysłać padła.

Tera sobie jak łatwo nie znając FAKTÓW na kogoś szczekać w watasze.
A solo to się siedzi jak ZNAFCA cicho sza i uszy po sobie jak trusia ale na drugim innym forum doradza nawet adminowi co ma zrobić z wątkiem. Tu nawey słowa krytyki nic nie dają bo jak wtedy miał znafca 13 lat to teraz ma 16 i dopiero mu zarost idzie i głos jeszcze ma jakiś taki niewyraźny.
Teraz się każdy może domyślać kto to ten znafca co wziął dobre i je przemienił na padła swoje co je Aśce wcisnął. No bo nie powie mi ktoś, że w ciągu tygodnia u mnie ryby się wyprostowały na rarytasy jak w wątku.

Aśka nie trza było kryć znafcy bo jak byś od razu napisała to by się go w 24 godziny wypunktowało bo ja mam dobrą pamięć ale po 3 latach trochę mi to zajmuje.

A i gdyby to były padła to by je po tygodniu chyba taki Piotrek co nas chwali wyłapał no nie?

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
tomasz78 

Imię: Tomasz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-10-07, 20:01   

Jak dzieci
Tak czytam te wasze wypociny i nic z tego nie kumam ale... to może i dobrze.
Obrabiacie sobie tyłki za plecami straszycie sądami, wklejacie linki do bóg wie czego i po co to wszystko?
Adam jak masz dobre ryby to one Cię obronią nie musisz sam się bronić.
 
 
tomasz78 

Imię: Tomasz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-10-07, 20:01   

Jak dzieci
Tak czytam te wasze wypociny i nic z tego nie kumam ale... to może i dobrze.
Obrabiacie sobie tyłki za plecami straszycie sądami, wklejacie linki do bóg wie czego i po co to wszystko?
Adam jak masz dobre ryby to one Cię obronią nie musisz sam się bronić.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-08, 15:04   

Jak się czegoś nie kumam to się nie wypowiada a tym bardziej ocenia. A co to tego ze ryby się bronią to jak widać po ostatniej wypowiedzi zawarte jest w linku. Znafca ryby kupił dobre sobie zostawil a padła z ale drogo wysłał Aśce. To się nazywa men... i s.... połączone z c..... i o..... i jeszcze taka g... może sobie w g.... patrzeć. A do Ciebie jestes dwa lata i nawet galerii nie masz czy sie nie przywitales tylko od razu negatyw. Dwa dni chyba starczy na poprawe dorobku. Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
tomasz78 

Imię: Tomasz
Wiek: 45
Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 3
Skąd: Bielsko-Biała
Wysłany: 2016-10-08, 16:25   

adamn napisał/a:
Jak się czegoś nie kumam to się nie wypowiada a tym bardziej ocenia. A co to tego ze ryby się bronią to jak widać po ostatniej wypowiedzi zawarte jest w linku. Znafca ryby kupił dobre sobie zostawil a padła z ale drogo wysłał Aśce. To się nazywa men... i s.... połączone z c..... i o..... i jeszcze taka g... może sobie w g.... patrzeć. A do Ciebie jestes dwa lata i nawet galerii nie masz czy sie nie przywitales tylko od razu negatyw. Dwa dni chyba starczy na poprawe dorobku. Adam

Adam, po pierwsze pisz poprawnie po polsku proszę.
Po drugie to nie opinia negatywna czy pozytywna, to jest stwierdzenie faktów.
A takimi wpisami ( wykropkowanymi) jakich wiele w tym temacie to tylko ludzi do siebie zrażasz.
Co nie zmienia faktu że podziwiam wiedzę jaką posiadasz. Ale jako osoba i administrator czy nawet założyciel tego forum... porażka.
Piszę to jako osoba postronna bez galerii i nie wtajemniczona w temat ( i nie chce być).
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-09, 09:54   

tomasz78 napisał/a:

Adam, po pierwsze pisz poprawnie po polsku proszę.
Po drugie to nie opinia negatywna czy pozytywna, to jest stwierdzenie faktów.
A takimi wpisami ( wykropkowanymi) jakich wiele w tym temacie to tylko ludzi do siebie zrażasz.
Co nie zmienia faktu że podziwiam wiedzę jaką posiadasz. Ale jako osoba i administrator czy nawet założyciel tego forum... porażka.
Piszę to jako osoba postronna bez galerii i nie wtajemniczona w temat ( i nie chce być).

no nie wiem co powiedzieć?
Zarejestrowałeś się
2014-01-20, 20:17
i wykazywałeś aktywność do
2014-03-10, 20:07
scrina mogę wkleić ale po co. Szkoda baitów tracić. I tak lekko licząc raz na miesiąc wchodziłeś na FORUM.
Potem przerwa dwa lata w odwiedzaniu FORUM i dopiero od 2016-03-26, 13:19 tak 2-3 razy w miesiącu wybrane tematy aż do 2016-07-31, 10:10
Potem znów przerwa i dopiero WCZORAJ taki się aktywny stałeś (nie 3 razy na miesiąc a 4 razy na dzień się logowałeś a przecież całe FORUM otwarte dla każdego) a jaki elokwentny i mi Ty chcesz radzić?
Ponieważ to FORUM ma REGULAMIN
ZASADY
i opiera się na FAKTACH w/w to:
by ułatwić Ci napisanie posta pierwszego w Przywitalni

http://discusforum.adamn....p?p=49712#49712

jak też wstawienie swego dorobku w Galerii to zgodnie z tym co niżej:

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
2. Posty celowo prowokujące konflikty z innymi użytkownikami forum będą usuwane przez administracje a ich autor może zostać ukarany zgodnie z regulaminem.


§8. Pozostałe.
2. Wszelkie uwagi, sugestie, pomysły dotyczące pracy administracji można zgłaszać w dziale €žObsługa forum€. Dotyczy to również propozycji zmian regulaminu. Ewentualne uwagi dotyczące treści postów i ich niezgodności z regulaminem należy zgłaszać wprost do administratorów.

I za całość masz 5 ostrzeżeń a za dwa posty bez edycji i łażenie na ilość masz 1
Pierwszy bezterminowo a drugie na tydzień. Na jeden dzień zostaniesz odwieszony i masz mieć przygotowane posty w Przywitalni i wątek w Galerii co mi na priwa prześlesz. Ja zobaczę i jak pasi Cię odwieszę do 1 a Ty wstawisz co wyżej zaznaczone by nie było niedomówień w przyszłości co do

tomasz78 napisał/a:


Piszę to jako osoba postronna bez galerii i nie wtajemniczona w temat .


A i jeszcze jedno privy dostałem, że nie widać tego co w 2013 po kilku dniach jak znafca wybierał ryby to teraz dla całości



Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2016-10-09, 17:23   

adamn napisał/a:
Ponieważ ja jako AdamN vel adamn pracowałem gdzie pracowałem byłem nauczycielem akademickin, napisałem kilka skyptów i ksziążęk jak też innych pomocy dydaktycznych. Ba nawet ma na rozkładzie kilkanaście filmów dydaktycznych co je do dziś pokazują w znamienitych uczelniach. Przez lata też widziano mnie jak się wypowiadałem w TV przy różnych okazach zarówno w regionalnej jak też ogólnokrajowej. Daje to jakieś kilka milionów zainteresowanych mą osobą. Pomijam uczestnictwo w różnych Targach gdzie lekko licząc jakieś kilkadziesiąt tysięcy osób mnie widziało. Jak z powyższego widać moja osoba została wdeptana w (wpisać co)
Takiej OSOBISTOŚCI :shock: :shock: :shock: to nie wypada tak się zachowywać.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 9