DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Jurasa ryby
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-16, 18:56   

Juras Ty widać w innym świecie żyjesz. Chyba na każdym FORUM innych linków się nie podaje. Na tym się podaje i można i jest stosowny zapis:

§5. Reklama.
1. Reklamowanie sklepów, firm, sponsorów oraz ich ofert, aktualnych promocji a także zaprzyjaźnionych forów może odbywać się€ wyłącznie po wcześniejszym skonsultowaniu się z administracją forum.
2. Sprzedaż indywidualna możliwa jest w dziale žGiełda - po napisaniu 10 postów€. Wszystkie tematy w dziale €žGiełda€, w których przez 30 dni nie napisano nowego posta, są usuwane automatycznie. Po uzyskaniu informacji od autora wątku mogą być one usunięte wcześniej.
3. Dział Giełda nie służy do zamieszczania ofert komercyjnych (sklepów, hodowli). Wszystkie takie ogłoszenia zamieszczane bez zgody administracji forum będą usuwane.
4. Reklamowanie innych forów dopuszczalne jest wyłącznie na zasadzie wzajemności (tj. na reklamowanym forum takie działanie nie może być zabronione). W przeciwnym wypadku odwołanie takie może zostać usunięte.



i o ile sobie przypominam nie było wiadomości od Ciebie.

Co do nazw leków to Juras nie ściemniaj (że nie można na tym FORUM) i naucz się korzystać z funkcji SZUKAJ.
Klikasz wpisujesz MLP i dajesz szukaj postów

to wypluje Ci 9 stron a na każdej kilkanaście postów co daje ponad 100 postów omawiających tematykę MLP i nie siej farmazonów, że tu nie można. Co do RP (czytaj red passion) to chyba znów w innym świecie żyjesz bo jak żyję bracia nie mieli nigdy owej odmiany. A co kto jako ich kupował czy sprzedawał to już kraina mchu i paproci.
A czy jestem dobry czy nie w te klocki to nie Ci oceniać Juras bo jak widać różnica poziomów na starcie Cię dopadła. Pokaż co masz w dużym formacie i rozdzielczości (skrzela wszystkich małych coś je sobie spreparował) a nie na mikrej fotografii to się będziemy cieszyć jak tralala. Może się czegoś ja sam naumiem.
A jak kolejne farmazony będziesz próbował cedzić to wpierw obacz punkty w REGULAMINIE by nie było, że jestem fee a TY bidny co go admin gnębi. Juras wpadnij na klepisko to Ci komarów nałapię w prezencie. Pierwyj sort i wolne od wszystkiego :mrgreen:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2017-08-16, 19:17   

Adaś ty już dziad jesteś i się gubisz w tym co piszesz , nie pierwszy raz z resztą ,. Gdzie ja napisałem że samica był RP ? Samica od NIemiaszków był RM a od Azjatów samiec RP . Ty to juz na łeb dostajesz i wszystkie ryby świata podpisujesz że są po twoich bo wszyscy w polsce i zagranicą mnożą ryby na twych zakupionych od ciebie wieki temu . NIe ośmieszaj się . Nie będę ci niczego udowadniał jakie to mi ryby wychodzą nie jesteś tego wart jak widać . Piszesz wszystko pod siebie i dla siebie byle tylko kasa szła .A mą osobą to ty chcesz chyba se reklamę robić że niby takie ryby to od ciebie rosną ,gówno prawda Ty takich nigdy nie miałeś i mieć nie będziesz więc wybacz nie wrabiaj mnie w swe nędzne gierki
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-17, 12:42   

Juras ponieważ już rok temu napisałem (pierwsza strona wątku):

http://discusforum.adamn....=asc&start=1290
gdzie w wątku miałeś 100% ryb moich w tym RP czyste jak łza a do tego z rubinowym okiem
i jakoś temat brzmiał:
Jurasowe coś tam 375 L

a w tem jak widać od samego początku siejesz popelinę i nie napisałeś tu

Jurasowe coś tam 375 L od Adama

dlatego też by było jasne:
- to nie moje ryby i nie są to RP. Wprowadzasz w błąd innych naciągając na kasę oferując ryby mieszane jako RP. No bo RP i RM to mieszanka z normalnym okiem. A do tego niebieskie wtrącenia wyłażą. Dowody na dole w załączniku. Jak się ma mieszankę to się pisze o mieszance RP i RM a nie jak w załączniku.
Dlatego też by nikt nie przyrównywał mnie do takich okazów jakie oferujesz poprawiłem TEMAT wątku zgodnie z
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.

I teraz coś napisał pod mym adresem teraz i wcześniej. Ponieważ jest to FORUM o rybach i pasjach a nie tematyczne co do mnie czujesz to jak jeszcze raz choć krzywo pomyślisz o mnie przed snem to minuty dłużej nie zagrzejesz na tym FORUM. A na koniec co ja mam i jakie mam to Ty Juras do końca swego żywota w swych zbiornikach nie zaznasz. FAKT mieszanek RP i RM nie miałem bo i po co i na co jak kicha wyłazi. Jak nie dasz kolorytu z astaksantyny to koloru nie ma o czym chyba wiesz Jurasie. A ryby po czasie bledną jak przed zgonem.
Skrzela Jurasie to podstawa u ryb co sobie je zostawiamy dla siebie. No ale ćwicz na mieszankach co masz. A teksty coś pod mym adresem serwował zostaw sobie dla podobnych Ci umiejętnościami bo ja jak widać nie czaję bazy.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2017-08-17, 15:49   

[quote="adamn"]Juras ponieważ już rok temu napisałem (pierwsza strona wątku):

http://discusforum.adamn....=asc&start=1290
gdzie w wątku miałeś 100% ryb moich w tym RP czyste jak łza a do tego z rubinowym okiem
i jakoś temat brzmiał:
Jurasowe coś tam 375 L

a w tem jak widać od samego początku siejesz popelinę i nie napisałeś tu

Jurasowe coś tam 375 L od Adama
[/quote]

Dobra Dziadek to po kolei . Ryb twych w 100% już nie mam ponad rok więc temat był Jurasowe ryby nie od Adama , bo to prawda i fakty a nie popelina . Ryby które u mnie pływaja są w 100 % od Roberta .

[quote="adamn"]dlatego też by było jasne:
- to nie moje ryby i nie są to RP. Wprowadzasz w błąd innych naciągając na kasę oferując ryby mieszane jako RP. No bo RP i RM to mieszanka z normalnym okiem. A do tego niebieskie wtrącenia wyłażą. Dowody na dole w załączniku. Jak się ma mieszankę to się pisze o mieszance RP i RM a nie jak w załączniku.
Dlatego też by nikt nie przyrównywał mnie do takich okazów jakie oferujesz poprawiłem TEMAT wątku zgodnie z [/quote]

Teraz dalej . Z jakiej odmiany uzyskuje się Ryby o nzawie RP ? Jakie ryby kolorystyczne łączy sie żeby uzyskać i podtrzymać kolor ?
Adaś co wściekły jesteś że takie byki i nie od ciebie ?
Wszyscy widzą jakie ty mieszańce tworzysz u siebie i wszystkim wciskasz kity że to rarytasy :mrgreen: :mrgreen:

[quote="adamn"] Jak nie dasz kolorytu z astaksantyny to koloru nie ma o czym chyba wiesz Jurasie. A ryby po czasie bledną jak przed zgonem. [/quote]

Koloryt podawałem kilka lat temu i to u tych od Ciebie , zaniechałem podawania go bo ryby robiły się łaciate . Od tamtej pory nic takiego nie podaje a ryby mam jakie mam . Kto do mnie pisał otrzymywał , nazwijmy to przepis na mixa jakiego robię i podaję rybom .
Więc kolejny raz wprowadzasz ludzi w błąd twierdząc że coś tam podaję do karmy .

[quote="adamn"]Skrzela Jurasie to podstawa u ryb co sobie je zostawiamy dla siebie. No ale ćwicz na mieszankach co masz. A teksty coś pod mym adresem serwował zostaw sobie dla podobnych Ci umiejętnościami bo ja jak widać nie czaję bazy.
[/quote]

Dziadek takie ryby są po moich Czerwonych o których Ty twierdzisz że są są to mieszańce z wadami skrzel

A i te oczy jakieś takie jak nie od RP co Dziadek ?
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2017-08-17, 15:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2017-08-17, 15:53   

A teraz mały zagadka Adaś dla Ciebie .
Które oko twej ryby którą kiedyś posiadałem .
A tak wygląda ryba wyjęta z wody bez podświetlania kolorowymi ledami i na pokarmie bez dodatków ino serce ze szpinakiem i artemia , karmiona tak 4 miesiące w tarliskowym , no i to oko jaki ma kolor ?
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2017-08-17, 20:08   

A jeszcze jedno oczerniaczu gdzie na tych rybach widać niebieskie co się wkrada niby . Zdjęcia są robione zarówno przy świetle białym jak i przy ledach czerwonych i niebieskich na jednej belce , co powinno spowodować uwydatnienie tych niby wyssanego z palca wkradającego się niebieskiego koloru .

Weź już przestań Adaś bo sie stajesz coraz nudniejszy
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
witek112 


Imię: Wojtek
Wiek: 49
Dołączył: 17 Sie 2014
Posty: 524
Skąd: Hrubieszów
  Wysłany: 2017-08-17, 20:15   

Widzę że dużo mnie ominęło muszę nadrobić ale ryby mega :-D :-D
_________________
Robota raz odłożona, z czasem odkłada się sama.
Wojtek
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2017-08-18, 08:57   

Chyba się niepotrzebnie wcinam w Wasze dysputy ale mimo wszystko mnie się Juras podobają się Twoje rybole
a czy to Twoje czy Adama jakby tu ująć słowami laika za jakiego się uważam
wszystkie z jakiej by nie były hodowli niestety pochodzą od matki "Amazonki" i to jest fakt
_________________
Duduś
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2017-08-18, 10:10   

Tadeusz ryb od Adasia już nie mam grubo ponad rok , a te co mam są u mnie 2 lata i są od Roberta . Oczywiście pływały jakiś czas z tamtymi lecz stara ekipę sprzedałem i jest 9 + kilkanaście młodych i żadna od Adasia :-D
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-21, 10:52   

Cytat:
Dobra Dziadek to po kolei . Ryb twych w 100% już nie mam ponad rok więc temat był Jurasowe ryby nie od Adama , bo to prawda i fakty a nie popelina . Ryby które u mnie pływaja są w 100 % od Roberta


no przecie o to chodzi Juras, że wciskasz innym kit oferując ryby w marcu tegoż roku jako RP i kto tu ściemnia Jurasie. sam piszesz, że RP już dawno nie masz ze starej ekipy. Mieszankę RP i RM (dla niewtajemniczonych red passion i red melon) wciskasz innym jaki czyste RP. Co jak kto cokolwiek mnożył wie, że stare mogą być na dziś ale kolejne dopiero zostaną popaprane co widać już u Twoich jakie sobie zostawiłeś i jak wyglądają. Czerwień znika wyłazi ... co widać na przykładach powyżej.

Juras FEEE, że oferowałeś mieszańce jako RP ..... FEEE. Ci co mają jak rozmnożą bo co za sztuka to oczy sobie zakrywać będą musieli taki widok ich zastanie w 1-3 pokoleniu. To ja tu idę na kasę Juras :mrgreen: Zostawiasz dwie ryby z pary jaką pokazałeś i obie z wadami to czego Juras oczekujesz. Może 10% dobrych jak wzorzec co wiesz, gdzie znaleźć ale to podstawa nauki o mnożeniu i wyborze Juras. A jak nie wiesz to się naucz



To Juras które z pary niżej są jakie?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2017-08-21, 12:06   

No ja nie wiem co złazi a co zanika , są takie same od półtora roku jak się wybarwiły i nic im nie znika . Nie wiem o jakich wadach mówisz u moich co se zostawiłem ale to szczegół . Pokazałem Ci ryby od emnie w innym akwarium ale co do nich jak widać nie masz zastrzeżeń a wyglądają jak twoje niegdyś RP .
Adam widzę że nadal nie ma o czym gadać bo i tak wszystko przekręcasz na swoją stronę i na siłę coś mi udowadniasz . Ja jakoś nie sprzedaje na siłę ryb . Nie może tak jak Ty ryb co widać na twoich zdjęciach . Dwie różne odmiany a co wyjdzie tak to podpisujesz i sprzedajesz . U mnie mogą liczyć na jednakowy kolor a u Twoich ile odmian z pary wyłazi ? Tak jak u bosaka 7 ? . Dobra kończę bo to nie ma sensu . Nie potrzebnie tylko zaczynałem.znowu tu pisać .
Ĺťegnam !!!!
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2017-08-22, 18:18   

Cytat:
Nie wiem o jakich wadach mówisz u moich co se zostawiłem ale to szczegół ...U mnie mogą liczyć na jednakowy kolor

Juras przecie Ci twoje zdjęcie wstawiłem i zaznaczyłem co jest nie tak z małymi a TY nie wiesz co i jak? Juras będą braki w 90% jako, że i matka i ojciec są felerne jeśli chodzi o budowę skrzeli. No ale jak CI się takowe podobają to nie moja sporawa. Ryby coś sobie zostawił są po mieszance RP i RM a to powoduje, że kolor już nie taki (co widać) i geny przodków wylezą w tym i kolejnych pokoleniach. No a TY je jako RP oferowałeś. Juras Tyś to wszystko napisał nie ja. To są Fakty. Genetyki nie przeskoczysz i skoro masz ryby po mieszańcach to nie ma co liczyć w małych na jednakowe. Co do pożegnań Juras nie rozśmieszaj mnie. Tą śpiewkę słyszałem od Ciebie już kilkanaście razy i jakoś sobie dalej gdybiemy. No ale z racji, że kolejny raz napisałeś o tych których nie ma na tym FORUM to sam sobie daj jakiś odpust od FORUM (dzień, dwa tydzień) bo tak to ja będę fee za łamanie REGULAMINU i konieczność wynikającą z administracji



§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
1. Cenimy wolność słowa ale z poszanowaniem godności. Nie wyśmiewaj i nie obrażaj innych użytkowników. Nie używaj wulgaryzmów. Zachowanie kultury osobistej w dyskusjach jest największym priorytetem na forum. Swe wypowiedzi opieraj na faktach i doświadczeniu. Negowanie innych na forum bez podania szczegółów jest niedopuszczalne. O nieobecnych na forum się nie rozmawia


Luzik Juras. A i w przyszłości staraj się nie powoływać na osoby posiadające wiedze micrą co ich tu nie ma. Gdybyś powiedział jak cytat i powołał się na publikację naukową, że z mieszanej pary masz czyste ryby jak piszesz to ja bym uszy po sobie postawił i cicho sza by siary nie było. A tak musze interweniować b y popeliny nie siać w sieci.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2018-09-14, 17:50   

;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2018-09-15, 09:20   

No powitać ponownie kolegę
widać zmiany w akwa lekkie zakorzenienie nastąpiło ale z rybami nic nuda znowu piękne
_________________
Duduś
 
 
bosman213 

Imię: Marcin
Wiek: 40
Dołączył: 04 Maj 2016
Posty: 442
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2018-09-15, 11:57   

Juras gdzie Ty byłeś jak Ciebie nie było? Ten korzeń nie zachodzi Tobie żadnymi gluciorami, jest zawsze taki czysty?
_________________
"Logika zaprowadzi Cię z punku A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie"
Albert Einstein
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 11