DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zakładanie akwarium dla palete315 l od nowa przez nowicjusz
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-02-04, 18:53   

na początku napisałeś jakie masz akwarium
jarekmilczuk napisał/a:
Przechodząc do rzeczy. Akwarium, w którym docelowo będą dyski będzie miało 315 litrów.

a ile jest ryb to nawet ja bez :shock: widzę. Jak się powiększy zdjęcie to każdy okazy wyłapie sam. Reszta jest na FORUM a jeśli chodzi o zielonego
jarekmilczuk napisał/a:

A więc zaczynając od początku. Jako całkowicie zielony w kwestii dyskowców, gdyż wcześniej trzymałem Malawi i inne pielęgnice, postanowiłem spróbować swoich sił z dyskowcami.

i
Radbraw napisał/a:
Witajcie jestem świeżakiem na forum i w akwarystyce, z uwagą czytałem ten wątek bo planuje założyć baniak 350 l z paletkami. Jarek jak sytuacja na chwilę obecną ?

znaczy dwóch na tym samym poziomie i do tego z wymianą maili i obruszeniem się za uwagi podane. Ja tego nie wymyśliłem a sami żeście o sobie tak pisali. Co do różnicy w destylowanej a z RO wody to dojdź do tego SAM co obie różni. Jak nie dasz rady daj znać i Ci powiem. O ile wcześniej Ci nikt nie powie czym RO od destylowanej się różni.
Tyle w temacie ;-)
Zmieniał tematu nie będę bo to Twój temat i co najwyżej co jakiś czas mogę treści w nim zawarte korygować czy się to komu podoba czy nie. Tym razem już będzie bez ...
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-02-04, 18:55   

Racja Juras 18 dysków i 2 skalary ;-) czyżby ktoś nie wiedział ile ryb ma w akwarium ? :mrgreen:
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-02-04, 18:57   

zdj ecia s ą w czoraj wstawione to co ja ku... baran jestem co to nie widzi na ślepia i liczyć nie umie
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
jarekmilczuk 

Imię: Jarek
Wiek: 40
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 108
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-04, 18:58   

w odpowiedzi na "Witajcie jestem świeżakiem na forum i w akwarystyce, z uwagą czytałem ten wątek bo planuje założyć baniak 350 l z paletkami. Jarek jak sytuacja na chwilę obecną ?" wysłałem kilka zdjęć, nie będę się wam tłumaczył ile jest teraz w jakim akwarium, niedługo wrzucę zdjęcia, dla drugiego "zielonego".

A fakt, nie umieściłem informacji na temat tego jaki zbiornik wrzucam (tzn. jaka jego objętość). Adam śmiało możesz mi napisać, jaka RO, skalary już dawno są w innym zbiorniku, ale przecież Wy wiecie lepiej gdzie i co mam.
 
 
jarekmilczuk 

Imię: Jarek
Wiek: 40
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 108
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-04, 18:59   

Juras najwyraźniej jesteś :)

To że wrzucone wczoraj nie znaczy że robione wczoraj, wrzucę Ci zaraz parę innych, może rozpoznasz skalary w innym akwarium, między innymi skalary.

Przeczytaj ze zrozumieniem ile zostało mi z poprzednich ryb (1 szt - dla ułatwienia) i policz ile jest w akwarium, które ma według was 300 litrów

Zdjęcia wstawiłem na szybko to co akurat miałem po prostu zrobione. Poza tym nie będę z wami dyskutował bo nie was się to tyczy, mam nadzieję, tylko, że ten człowiek co się zapytał jak sytuacja wygląda nie będzie tego czytał heh - bo myślę, że nie będzie to dla niego zachęta.

Poza tym, chętnie zobaczę ile Wy macie w akwarium rybek, u Jurasiga widziałem jakiś czas temu 11 sztuk w 375 litrach jeśli dobrze pamiętam, ciekawi mnie też, czy jak są małe - bo moje jeszcze są małe, to też trzymacie ich po 10 sztuk w 500 litrów, bo na jedną powinno przypadać 50 litrów ?? założę, się, że połowa osób z tego forum tak nie robi - ale to już moje zdanie
Ostatnio zmieniony przez jarekmilczuk 2015-02-04, 19:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-02-04, 19:01   

no Człowieku nie rób z siebie idjoty . Pokazałeś wszystkim fotki zamieszczone wczoraj to co wszyscy mają sobie o tobie pomyśleć sam powiedz . wczorajsze ryby pokazują ile , jakie i jakie odmiany są . gdzie napisałeś że to stare foto i wszystko wygląda inaczej , że nie ma już tam skalarów itd itp

Takie rzeczy się pisze a nie jak ty i teraz się kłucisz po wprowadzeniu wszystkich w błąd

i w tej sytuacji to ty jesteś ....
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2015-02-04, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jarekmilczuk 

Imię: Jarek
Wiek: 40
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 108
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-04, 19:13   

Poza tym w tej chwili wywiązała się dyskusja między mną i Adamem, ale widzę, że adwokatów tutaj dużo :)

Adam wypunktowałem Ci specjalnie moją wypowiedź, szkoda, że tylko odpowiadasz na to co Ci pasuje w tej chwili :) no ale oki - może się odpowiedzi w końcu doczekam od Ciebie, a nie Twoich adwokatów (nie będę tego inaczej określał, ale można to określić, jako taki czworonóg machający ogonkiem - jeśli wiesz co mam na myśli:)
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-02-04, 19:45   

jarekmilczuk napisał/a:
Poza tym, chętnie zobaczę ile Wy macie w akwarium rybek, u Jurasiga widziałem jakiś czas temu 11 sztuk w 375 litrach jeśli dobrze pamiętam, ciekawi mnie też, czy jak są małe - bo moje jeszcze są małe, to też trzymacie ich po 10 sztuk w 500 litrów, bo na jedną powinno przypadać 50 litrów ?? założę, się, że połowa osób z tego forum tak nie robi - ale to już moje zdanie


tak trzymałem nawet 18 sztuk w 375 litrach ale Ty tego nie widziałeś , a ja wiem jak to robić w przeciwieństwie do ciebie

młode też trzymałem 10 sztuk od początku w tym akwarium jak byś wnikliwie czytał , na gołym szkle



jarekmilczuk napisał/a:
Poza tym w tej chwili wywiązała się dyskusja między mną i Adamem, ale widzę, że adwokatów tutaj dużo :)
.

To pisz sobie z Adamem na poczcie prywatnej a nie na ogólnym forum gdzie karzdy może się wypowiedzieć .

jarekmilczuk napisał/a:
Adam wypunktowałem Ci specjalnie moją wypowiedź, szkoda, że tylko odpowiadasz na to co Ci pasuje w tej chwili :) no ale oki - może się odpowiedzi w końcu doczekam od Ciebie, a nie Twoich adwokatów (nie będę tego inaczej określał, ale można to określić, jako taki czworonóg machający ogonkiem - jeśli wiesz co mam na myśli:)


W Du.....e mam być Adama adwokatem a ty jesteś kolejną osobą co to ubliża ludziom od psów którym sam jesteś , mało tego kłamcą i krętaczem i yto nawet świeżo zarejestrowanego okłamujesz jak wygląda twe akwarium . Co to ma teraz karzdy wstawiać foty akwarii jakie mu się podobają . gdyby nie to że się ktos dopatrzał to byś pewnie nikomu nie powiedział jakie teraz masz bagno bo patrząc na te akwaria co pokazałeś nie idzie tego inaczej nazwać
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2015-02-04, 19:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jarekmilczuk 

Imię: Jarek
Wiek: 40
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 108
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-04, 19:47   

Po pierwsze od psów to sobie możesz wyzywać kolegów, a bagno to masz w tym pustym łbie więc daruj sobie tego typu komentarze pod moim adresem.

Poza tym nie okłamuję nikogo, a na pewno nie tą osobę, która zadała mi pytanie, jak to u mnie teraz wygląda - bo gdybyś miał trochę rozumu w głowie to może i byś się domyślił, że mógł się odezwać do mnie na maila i być może dostał aktualne zdjęcia.

słowo "karzdy" się pisze "każdy"
Ostatnio zmieniony przez jarekmilczuk 2015-02-04, 19:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-02-04, 19:50   

Cytat:
Po pierwsze od psów to sobie możesz wyzywać kolegów, a bagno to masz w tym pustym łbie więc daruj sobie tego typu komentarze pod moim adresem


jarekmilczuk napisał/a:
może się odpowiedzi w końcu doczekam od Ciebie, a nie Twoich adwokatów (nie będę tego inaczej określał, ale można to określić, jako taki czworonóg machający ogonkiem



To niby kto napisał

no i co nawet nie wiesz co napisać o swym akwarium bo do mojego się doczepić nie możesz taki chojrak i kozak z ciebie a cienki jesteś jak szczypiorek na wiosna i tak samo zielony .
Kończ już i se wstydu oszczędź
_________________
Pozdrawiam Juras
Ostatnio zmieniony przez jurasiga 2015-02-04, 19:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-02-04, 19:51   

jarekmilczuk napisał/a:
Poza tym nie okłamuję nikogo, a na pewno nie tą osobę, która zadała mi pytanie, jak to u mnie teraz wygląda - bo gdybyś miał trochę rozumu w głowie to może i byś się domyślił, że mógł się odezwać do mnie na maila i być może dostał aktualne zdjęcia.


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
jarekmilczuk 

Imię: Jarek
Wiek: 40
Dołączył: 12 Paź 2014
Posty: 108
Skąd: Lublin
Wysłany: 2015-02-04, 19:55   

poza tym, nie nazwałem Cię psem, chodziło mi raczej o takiego małego kundelka, który merda do Pana ogonkiem za każdym razem gdy potrzeba :P tak nawiasem mówiąc, żebyś nie czuł się obrażony, że nazwałem Cię psem
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2015-02-04, 19:56   

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
Pawel M
[Usunięty]

Wysłany: 2015-02-04, 19:59   

zaraz wpadnie Admin i rozda urlopy :mrgreen:
 
 
Luk_2_5 


Imię: Łukasz
Wiek: 36
Dołączył: 15 Gru 2013
Posty: 443
Skąd: Ponętów Górny Pierwszy
Wysłany: 2015-02-04, 20:47   

Szkoda gadać , Jak ktoś pisze że wstawia zdjęcia jak to teraz u niego wygląda i wstawia stare zdjęcia, a później pisze że może wysłać aktualne to nic dziwnego że ludzie chcą się dowiedzieć o co chodzi żeby uniknąć mataczenia i wprowadzania w błąd nowych urzytkowników, bo taki ktos naopowiada bzdur , a nowicjusz następny post napisze już w dziale choroby ;-) Trzeba słuchać rad bardziej doświadczonych ludzi a nie zaraz się obrażać
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 15