DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
ZDJĘCIA NASZYCH NAJPIĘKNIEJSZYCH OKAZÓW
Autor Wiadomość
johnny 
johnny


Imię: mariusz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Kwi 2013
Posty: 194
Skąd: gravesend
Wysłany: 2014-03-30, 09:25   

Dla mnie i duchowny i ibisz prowadzi
:mrgreen:
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-30, 09:28   

K@@MIL napisał/a:

Wstawiajcie zdjęcia jak wszyscy wstawią fotki swoich Rybek zrobimy konkurs i wyłonimy najpiękniejszą (przewidziane nagrody) :mrgreen:

:shock:
administracja się zmieniła czy ktoś FORUM chce przejąć? Jak sobie chcesz coś ogłaszać to na priva a nie na FORUM. Jak ja będę chciał zrobić konkurs o NAJ dyskowcu (co już kiedyś opisywałem co i jak) to o tym FAKCIE stosownie poinformuję. Na razie proszę się za ADMINISTRACJĘ publicznie nie wypowiadać. A jak już ogłoszony będzie KONKURS to zdjęcia będą wszystkie takie jak przykładowo Darka i do tego zdjęcie całego zbiornika.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
multi 
multi

Imię: Sławek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 197
Skąd: Ostrów Maz
Wysłany: 2014-03-30, 09:59   

Kamil a jakie nagrody przewidujesz ??? :mrgreen: aby nie wyjazd na syberię z biletem w jedną stronę :->
_________________
multi
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-03-30, 11:22   

multi napisał/a:
Kamil a jakie nagrody przewidujesz ??? :mrgreen: aby nie wyjazd na syberię z biletem w jedną stronę :->
Albo na Karaiby, na własny koszt :mrgreen:
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
K@@MIL 


Imię: Kamil
Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2014-03-30, 12:52   

O jakie poruszenie, no sorry Adamie wybacz faktycznie to źle zabrzmiało nie chciałem Cie urazić Ty Jesteś Panem i władcom tego forum nikt tego nie kwestionuje, chciałem po prostu podgrzać Atmosferę aby wstawiali zdjęcia i to był haczyk " jak wszyscy wstawią fotki swoich Rybek zrobimy konkurs" to jest raczej niemożliwe i nieprawdopodobne więc nigdy ten konkurs by się nie odbył, chodziło mi po prostu o rozwinięcie wątku zdjęciami. Wybacz możesz mi dać ostrzeżenie żeby nie było ^^


i o materialiści od razu Syberia czy Karaiby, przejazd autobusem po swoim mieście nie był by atrakcyjny ? :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez K@@MIL 2014-03-30, 12:55, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2014-03-30, 13:16   

K@@MIL napisał/a:
przejazd autobusem po swoim mieście nie był by atrakcyjny ? :mrgreen:
U mnie to chyba prędzej dorożką lub rikszą ;-)
_________________
Adam jest The Best ;-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-30, 16:14   

K@@MIL napisał/a:
chciałem po prostu podgrzać Atmosferę ....Wybacz możesz mi dać ostrzeżenie

Wam to chyba ta wiosna w ostatnich dnia dała się widać we znaki. Każdy z siebie chce męczennika zrobić. By dostać ostrzeżenie trzeba pewne warunki spełnić a ty jak widzę się na razie nie kwalifikujesz. A jak chcesz się ukarać to przykładowo daj sobie przed lustrem zakaz odwiedzania FORUM w dniu jutrzejszym przykładowo.
A jak kolejny raz chcesz coś grzać to daj se łapę pod gorącą wodę i do tego prawą. Wtedy takich pierdół nie będziesz pisał o grzaniu atmosfery przez kilka n di bo opatrunek Ci będzie przeszkadzał.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
K@@MIL 


Imię: Kamil
Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2014-03-31, 01:22   

Adam proszę Cie daruj sobie takie teksty bo ja z całych sił nie chce się z Tobą pokłócić ani nawet sprzeczać, Przeprosiłem Cie. Zażartowałem z tym ostrzeżeniem powinieneś się zaśmiać i tyle, a Ty podkręcasz atmosferę, szanuje Cię Ty szanuj mnie zrobiłem według Ciebie złe dobrze, chociaż z całego serca nie chciałem, a już na pewno Cię urazić więc już skończmy temat i nie wywołujmy jakiejkolwiek kłótni, ok?




I Tomku to było by nawet atrakcyjniejsze jeżeli ADAM INISTRACJA stworzy w przyszłości taki konkurs powinna wziąć to pod uwagę taka dorożka to niezapomniane atrakcję :mrgreen: swoją drogą to wstawiaj zdjęcia swojego okazu bo się nie załapiesz :evil:
Ostatnio zmieniony przez K@@MIL 2014-03-31, 01:37, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
K@@MIL 


Imię: Kamil
Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2014-03-31, 01:29   

"A jak kolejny raz chcesz coś grzać daj se łapę pod gorącą wodę i do tego prawą"

A i w moim wypadku Przyjacielu dotkliwiej było by lewą, gdyż lewo ręczny jestem ;-)
Ostatnio zmieniony przez K@@MIL 2014-03-31, 01:30, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-31, 11:34   

K@@MIL napisał/a:


ADAM INISTRACJA

Zaczyna mnie wnerwiać Twe jątrzenie i pisanie o tym co kazałem zapomnieć. Do tego walisz posta po postem (a co edycja w kilka minut nie włazi czy się nie potrafi) i piszesz niechlujnie bo cytat w/w to chyba jakieś nieporozumienie. No bo nie posądzam byś sobie ze mnie kpił. Wtedy to już nawet dwie ręce Ci nie pomogą. Nie idź na ilość postów a na jakość. Najlepiej zacznij od teraz. JAK BĘDZIE WYGLĄDAŁ KONKURS NA RYBĘ ROKU TO JUĹť PISAŁEM I POSZUKAJ.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
kier 

Imię: Darek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 61
Dołączył: 08 Mar 2013
Posty: 54
Skąd: Toruń
Wysłany: 2014-03-31, 19:23   

K@@MIL napisał/a:
" jak wszyscy wstawią fotki swoich Rybek zrobimy konkurs" to jest raczej niemożliwe i nieprawdopodobne więc nigdy ten konkurs by się nie odbył

Nie sądzisz drogi kolego, że powyższe stwierdzenie dość dziwnie brzmi?
Piszę "dziwnie" chociaż powinienem użyć bardziej dosadnego słowa.
 
 
K@@MIL 


Imię: Kamil
Wiek: 32
Dołączył: 02 Paź 2013
Posty: 352
Skąd: Łuków
Wysłany: 2014-03-31, 19:59   

Adam sorry ale weź spie..., i gdzieś mam te posty napisałem go przypadkiem i nie dało się go usunąć, dlatego jeden pod drugim, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować już ani słowem i jak Ci przeszkadzają moje posty to usuń sobie wszystkie
 
 
darek-J
[Usunięty]

Wysłany: 2014-03-31, 20:11   

Fajnie było i się skończyło :-/ kupa , fuj,fe :-/
Ostatnio zmieniony przez 2014-03-31, 20:24, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-03-31, 20:41   

K@@MIL napisał/a:
Adam sorry ale weź spie..., i gdzieś mam te posty napisałem go przypadkiem i nie dało się go usunąć, dlatego jeden pod drugim, nie mam zamiaru z Tobą dyskutować już ani słowem i jak Ci przeszkadzają moje posty to usuń sobie wszystkie

Młody człowieku do mnie na FORUM to nawet w kropkach nie wstawiaj słów wiadomych bi Ci się odbiją czkawką a jak szybko to się przekonasz. Po pierwsze to jestem tu adminem i do tego stoją w nagłówku tego FORUM a do niego to jak do ojca się trza zwracać. Po drugie to chyba nie przystoi młokosowi co dopiero mu się coś urosło po nosem by staremu dziadkowi jak ja pisał jak TY. jak nie wiesz co to przegięcie pały to jestem gotowy dać Ci lekcje pokory.
Teraz zastosujemy jedną z ZASAD dynamiki Newtona.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
MICHALEK123 

Imię: Michal
Pomógł: 4 razy
Wiek: 54
Dołączył: 22 Gru 2013
Posty: 581
Skąd: XX
Wysłany: 2014-03-31, 21:00   

No to trzecia zasada CHOP KOP
_________________
Pozdrawiam Michał
Ostatnio zmieniony przez MICHALEK123 2014-03-31, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 14