DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Proszę o rozposnanie robala
Autor Wiadomość
NobleKoziol 


Imię: maksymilian
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 40
Skąd: ashourne
Wysłany: 2014-04-09, 15:00   

Już zmienione Wasza Ekscelencjo .

PRZEPROSIN NA TYM FORUM NIE BĘDZIE PONIEWAŻ ŻADNEJ KLAUZULI CHRONIĄCEJ TWOJEGO TEKSTU NIE MA. ZASIĘGNIJ PORADY PRAWNEJ ZANIM TAKIE ...... ZACZNIESZ WYPISYWAĆ.

Co bym nie napisał to i tak wyjdzie na Twoje.
I nie strasz mnie Bogusiem. To było hym ........hahahhahahah.
Ostatnio zmieniony przez NobleKoziol 2014-04-09, 22:31, w całości zmieniany 8 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-10, 21:40   

NobleKoziol napisał/a:
Już zmienione Wasza Ekscelencjo .

PRZEPROSIN NA TYM FORUM NIE BĘDZIE PONIEWAŻ ŻADNEJ KLAUZULI CHRONIĄCEJ TWOJEGO TEKSTU NIE MA. ZASIĘGNIJ PORADY PRAWNEJ ZANIM TAKIE ...... ZACZNIESZ WYPISYWAĆ.

Co bym nie napisał to i tak wyjdzie na Twoje.
I nie strasz mnie Bogusiem. To było hym ........hahahhahahah.

Czy dawałem Ci zgodę na wklejanie jota w jotę jako niby Twoje to co ja pisałem? Nie ... a coś zrobił to naruszenie praw AUTORSKICH. Masz czas do jutra na zapoznanie się z opinia prawnika boś teraz dowalił do pieca.
Jutro nastąpi hahaha
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-11, 11:25   

ponieważ po części zrobiono wszystko jak powinno być to trochę wyjaśnię by się niedouczeni douczyli a Ci co nie wiedzą podszkolili.
Na forum, gdzie wstawiono moje piśmidło jota w jotę jest zapis jaki każdy musi zaakceptować odnośnie ... "propagującym treści niezgodne z polskim prawem lub naruszających cudze prawa autorskie"
Jest to do sprawdzenia i nie wiem dlaczego ale w państwie prawa ładu i składu i praworządności dopuszczono takie "fo pa"
Kurcze i to ma być szacunek dla bliźniego swego?

Co innego na tym FORUM, gdzie jest zapis w REGULAMINIE

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.


9. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, bez ingerencji w treść. Cytujący powinien posiadać zgodę autora na zamieszczenie cytatu.

To jest kultura słowa i poszanowania innych a nie wolna amerykanka.
Pisząc na FORUM i posiłkując się treściami napisanymi na FORUM (tekst, zdjęcie film) nie musimy mieć ZGODY na ich wewnętrzne (wewnątrz tego FORUM) publikowanie dopóki nie wychodzimy z nimi na zewnątrz.

To jest ład, skład i porządek jak ktoś nie wie to już wie a jak wiedział to mu to zbędne.
Dalej hahaha obowiązuje.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
NobleKoziol 


Imię: maksymilian
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 40
Skąd: ashourne
Wysłany: 2014-04-11, 15:38   

Ostatnio zmieniony przez NobleKoziol 2014-04-11, 15:39, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
NobleKoziol 


Imię: maksymilian
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 40
Skąd: ashourne
Wysłany: 2014-04-11, 15:43   

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13

§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.


9. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, bez ingerencji w treść. Cytujący powinien posiadać zgodę autora na zamieszczenie cytatu.


Adam[/quote]



Zgadza się ........................ " SPOZA FORUM "...................


To Ty wkleiłeś skrina z częścią mojego tekstu bez zezwolenia na tym forum.

Nie wiem po co tu śmiecisz skoro sprawa była załatwiona od ręki , a Twoje groźby jakoś dziwnie nie działają.

Nie Ważne Pozwalam Ci mnie zbanować tym forum. :->
Ostatnio zmieniony przez NobleKoziol 2014-04-11, 15:55, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-14, 08:52   

Za złamanie zasad i REGULAMINU i dalej twierdzenie żeś niewinny (dalej nie ma słowa przepraszam i dalej brniesz w nicość) taki prawy i ani cienia skruchy nie wykazujesz to dostajesz zgodnie z REGULAMINEM obu FORÓW

ostrzeżenie i wartości 2

Na BANA to trzeba sobie zasłużyć a Ty niestety na razie się w to nie łapiesz.
Na koniec pisałeś tam jako ten sam NIC co wkleiłem by pokazać jakiś prawy. Moje 15 linijek jako swoje sobie dopisałeś z taką erudycją wiedzy to chyba nie musiałem mieć swej zgody.
Zasada FIZYKI obowiązuje.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
NobleKoziol 


Imię: maksymilian
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 40
Skąd: ashourne
Wysłany: 2014-04-15, 00:31   

Proszę o uzasadnienie z jakich powodów dostałem 2 ostrzeżenia?

I czekam na wyjaśnienie dlaczego dostałem jedno ostrzeżenie od moderatora skoro takich brak na tym forum.

Za łamanie regulaminu na innym forum nie mogę być karany na tym.

I czekam na wyjaśnienia czemu administrator tego forum łamie regulamin bez żadnych konsekwencji ? Piszę tu o opublikowanie moich kilku słów beż zgody autora. Nie ważne ile linijek było twoich a o ilość moich . Wciąż zgody nie otrzymałeś.
JEST TO WYRAĹšNIE NAPISANE W REGULAMINIE

PUNKT :
9. Wklejenie tekstu nie Twojego autorstwa spoza forum (cytowanie) może nastąpić wyłącznie z podaniem autora, bez ingerencji w treść. Cytujący powinien posiadać zgodę autora na zamieszczenie cytatu.
 
 
NobleKoziol 


Imię: maksymilian
Wiek: 42
Dołączył: 23 Lut 2014
Posty: 40
Skąd: ashourne
Wysłany: 2014-04-15, 00:43   

adamn napisał/a:
Za złamanie zasad i REGULAMINU i dalej twierdzenie żeś niewinny (dalej nie ma słowa przepraszam i dalej brniesz w nicość) taki prawy i ani cienia skruchy nie wykazujesz to dostajesz zgodnie z REGULAMINEM obu FORÓW

ostrzeżenie i wartości 2


Na koniec pisałeś tam jako ten sam NIC co wkleiłem by pokazać jakiś prawy.
Adam


SAM PRZYZNAJESZ ŝE, JA PISAŁEM.
ZGODY NIE OTRZYMAŁEŚ , WIĘC SAM REGULAMIN ZŁAMAŁEŚ . ŻADNE USPRAWIEDLIWIENIE NIE WCHODZI W GRĘ, PO ZA PRZEPROSINAMI.

w NAJBLIŻSZYCH DNIACH WYŚLĘ LIST FORMALNY DO ADMINISTRATORA TEGO FORUM PRZESTRZEGAJĄCEGO REGULAMINU. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAHAHHAHAHAAHAHAHHAAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

Ps. moje hahahaha....... ma tu uzasadnienie, I WNOSI WIELE DO OMAWIANEGO TEKSTU.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2014-04-16, 10:50   

Ponieważ żyjesz w innym świecie i nie wiesz gdzie się znajdujesz i co akceptowałeś w czasie REJESTRACJI to masz kolejne trzy już ostrzeżenia. Co skutkuje wiadomo czym. Łącznie masz ich już 5.

by nie było za co dostałeś to przykładowo za:
- pisanie posta pod postem. Znaczy lecisz na ilość
- złamanie REGULAMINU tego FORUM w kilku punktach (doszukaj SAM)
- za ....


NobleKoziol napisał/a:
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHH ....(skróciłem by ramek nie rozwalało Adam).

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 13