DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje rybki
Autor Wiadomość
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-18, 13:38   

Nazer napisał/a:
adamn napisał/a:
nie pisz czegoś czego nie ma na tym FORUM.

Co do ironii to wiele przeczytałem a tym forum, wielu wypowiedzi jesteś autorem...Co do wyglądu i twojej oceny moich ryb przez ciebie, przepuszczę to przez palce czytając jakie to championy red white sprzedałeś koledze z tego forum...
Krytykujesz wszystkich ryby i innych hodowców tylko nie swoje, a jak ktoś tobie napisze, że z twoimi rybami coś nie tak, to piszesz by dać im z miesiąc i dwa, albo że są po podróży i dlatego mają np. duże oczy... Może zadziwiła je podróż PKP :)...
Mój red white z wadą skrzeli, wygląda o niebo lepiej ( i to nie moja opinia, tylko innych kolegów mających dyski) niż te red white co sprzedałeś koledze z wątku dino25, dla mnie jesteś takim typem osobowości, który raczej zlikwiduje to forum, niż przyzna się do własnego błędu...

Piotruś tyle ironii w jednym poście na tym FORUM jeszcze nie było i TY jesteś jej AUTOREM. A jak piszesz inwektywy czy inszości to już łamanie REGULAMINU.
Formy grzecznościowe (tobie, ciebie ..) pisze się z dużej litery a nie z miałem. Pisanie o typach to poniżej poziomu jaki ma to FORUM prezentować.
No i nie łam się Piotruś prędzej wszystkie FORA razem wzięte zostaną zamknięte niż ja FORUM jakie firmuję z Rafałem zamknę. No bo kto ma WAM tak trafnie doradzać i treści znamienite będące clou tego FORUM przedstawiać? Jedno jest pewne Piotruś: tego FORUM nigdy nie sprzedam jak już niekiedy inne oferowano za ceny z kosmosu bo kto kupi FORUM co ma adamn w nazwie ;-) Po wakacjach zacznie się rozwój FORUM jaki jeszcze nie miał miejsca na ani jednym istniejącym w kraju.

I teraz UWAGA:
za złamanie REGULAMINU Piotruś

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13

a szczególnie
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
masz OSTRZEĹťENIE i ograniczony dostęp do FORUM. Możesz to zamienić na wątek uzgodniony ze mną.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-07-18, 15:03   

Po primo Adamie, to nie życzę sobie byś pisał mi per Piotruś, tak możesz mówić do wnuczka jeśli takowego masz.
Po secundo, dlaczego podkreśliłeś na czerwono tylko słowo "typem"?? Nie nazwałem Cię jakimś typem tylko napisałem o typie osobowości, dlaczego tego drugiego ważnego słowa nie podkreśliłeś ?? Czyżby wyciąganie słów z podtekstu na własny użytek??
Adamie nie uważam, bym w czymkolwiek złamał regulamin, typ osobowości to bardzo wszechstronne pojęcie w psychologii i psychiatrii - wcale nie obraźliwe.
Również nie pisałem za wszystkich tylko użyłem sformułowania " dla mnie" czyli wyraziłem moją osobistą opinię, co na forum internetowym chyba nie jest zabronione??
Nie łam się czytałem twój regulamin, muszę przyznać że bardzo sprytnie go ułożyłeś, bo można dostać ostrzeżenie, bana i cuda wianki za każdą wypowiedź, słuszną, czy nie słuszną na Twój temat, który nie będzie dla Ciebie wygodny... Muszę uważać by pisać o Tobie z dużej litery. Ciekawe, czy jakby ktoś napisał o "tobie" w superlatywach pisząc o Tobie z małej litery czy też by dostał ostrzeżenie i ograniczenie dostępu do forum.
Nie Masz wujka w osobie Łukaszenki? Bo Masz bardzo podobne postępowanie. Co do pytanie o wujka to żeby nie było, że ironizuję, tylko pytam z ciekawości.
Piszesz, że masz większą wiedzę i doświadczenie w hodowli ryb, niż my wszyscy lat razem wzięci, to pytam jak osoba z takim doświadczeniem, może sprzedawać takie gnioty??
Oceniasz źle ryby wszystkich ino nie swoje, jak mojego LSS, któremu znalazłeś tyle wad genetycznych mimo, iż napisałem, że foto ryby, to ryba zmarła i wysuszona, a ty u niej znalazłeś wady :) A dobrze wiadomo, że ryba jak wysycha to się kurczy i często skręca...
No ale nic Ty miej swoją a ja będę miał spokój. Specjalnie siebie pisałem z małej litery byś mógł poczuć się doceniony...
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
.at
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-18, 22:47   

Przepraszam że się wtrącam . Chodzi głównie tym forum że się nawzajem niczym nie obrzucamy . Dotyczy to i użytkowników jak i adminów . Proponuję dac na luz , niech jedna i druga strona trochę odpuści i będzie git.
 
 
adam1977 


Imię: Adam
Pomógł: 2 razy
Wiek: 47
Dołączył: 21 Lis 2012
Posty: 759
Skąd: Pajęczno
Wysłany: 2013-07-19, 06:53   

.at napisał/a:
Przepraszam że się wtrącam . Chodzi głównie tym forum że się nawzajem niczym nie obrzucamy . Dotyczy to i użytkowników jak i adminów . Proponuję dac na luz , niech jedna i druga strona trochę odpuści i będzie git.


W końcu jakiś sensowny post
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-19, 12:11   

Nazer napisał/a:

Nie łam się czytałem twój regulamin, muszę przyznać że bardzo sprytnie go ułożyłeś, bo można dostać ostrzeżenie, bana i cuda wianki za każdą wypowiedź, słuszną, czy nie słuszną na Twój temat, który nie będzie dla Ciebie wygodny... Muszę uważać by pisać o Tobie z dużej litery. Ciekawe, czy jakby ktoś napisał o "tobie" w superlatywach pisząc o Tobie z małej litery czy też by dostał ostrzeżenie i ograniczenie dostępu do forum.
Nie Masz wujka w osobie Łukaszenki? Bo Masz bardzo podobne postępowanie. Co do pytanie o wujka to żeby nie było, że ironizuję, tylko pytam z ciekawości.
Piszesz, że masz większą wiedzę i doświadczenie w hodowli ryb, niż my wszyscy lat razem wzięci, to pytam jak osoba z takim doświadczeniem, może sprzedawać takie gnioty??
Oceniasz źle ryby wszystkich ino nie swoje, jak mojego LSS, któremu znalazłeś tyle wad genetycznych mimo, iż napisałem, że foto ryby, to ryba zmarła i wysuszona, a ty u niej znalazłeś wady :) A dobrze wiadomo, że ryba jak wysycha to się kurczy i często skręca...
No ale nic Ty miej swoją a ja będę miał spokój. Specjalnie siebie pisałem z małej litery byś mógł poczuć się doceniony...

Skoro się coś pisze specjalnie i zna REGULAMIN to

masz swój wątek i zobacz ile razy i co w REGULAMINIE łamałeś a ostrzeżnia nie dostałeś.

http://discusforum.adamn....ighlight=#20252

no to teraz już wiesz i dostajesz drugie za celowe pisanie.
OSTRZEĹťENIA o wartości 1 możliwe na zamianę na nowy TEMAT

Adam wielce doceniony
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-07-19, 15:43   

Cieszę się, że Czujesz się doceniony...
Zamiana na temat? Mam napisać temat o treści pochwalnej Twoją osobę? Może psalm napisać?Piosenkę wstawić??
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-21, 11:58   

Nazer napisał/a:
Cieszę się, że Czujesz się doceniony...
Zamiana na temat? Mam napisać temat o treści pochwalnej Twoją osobę? Może psalm napisać?Piosenkę wstawić??

wpierw doczytaj wątek
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=1204
wystarczy samo słowo
TAK
napisać!
Dziś jakiś miętki jestem i tolerancja mną włada :-/
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-07-22, 09:21   

TAK
teraz ściągniesz ograniczenia??
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-22, 15:31   

Nazer napisał/a:
TAK
teraz ściągniesz ograniczenia??

czy TY wiesz co piszesz?
Wątek
http://discusforum.adamn....der=asc&start=0
tam napisałem tak:
"Napisz TAK a masz trzecie co pozbawi Cię co najmniej możliwości pisania na FORUM."

To jak ma być:
- trzecie TAK i zakaz pisania czy też piszesz tematy treściwe?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-07-22, 20:09   

Adamie zaspany byłem i w sumie nie do końca myślałem co piszę.... wysłałem do Ciebie pw
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-08, 21:02   

Witam....
Jutro wrzucę filmik z karmienia, rybki podrosły od ostatniego wrzutu...
Przez ten czas nie dawało mi spokoju wasze pisanie, iż mój heckel F1 to nie heckel F1....
Nie dało mi to spokoju i zatelefonowałem do Pani Nowickiej z pytaniem co to to jest skoro kupiłem jako heckla, a mądrzejsi ode mnie piszą, że to nie heckel. Pani Nowicka wiedziała o kogo chodzi tzn. że o mnie i pamiętała rybę o którą chodzi :) Wyjaśniła mi spokojnie na chłopski rozum wszystko. A mianowicie, jest to heckel F1, bo jego rodzicami są dziki z odłowu, lecz jak to Pani Nowicka nazwała jest to Alenquer, czyli moja rybka poszła w ślady dziadków, którzy mogli być brownami i przejęła więcej genów od nich, dlatego moja nie ma tak widocznych pasów charakterystycznych dla Heckla. Jak sama mówił starała mi się wybrać malucha z jak najbardziej widocznym pasem. No i coś tam było widać, bynajmniej więcej niż u innej dzieciarni heckli, ale jak Sama powiedziała, 100% pewności, że ryba będzie miała te piękna pasy nie może dać, bo to geny i z maluchów, które zostawiła sobie na dalsze rozmnażanie też wyrosły Alenquery i mówi nic na to nie poradzi się... Dopiero kolejne rozmnażania z tych najbardziej okazałych okazów, mogą dać większe prawdopodobieństwo na charakterystyczne okazy....
Wierzę w wyjaśnienie Pani Nowickiej, bo to przesympatyczna osoba, bardzo cierpliwa na głupie pytania początkującego i chętna do pomocy...
Szczerze powiem to jak mi powiedziała, że ten heckel to Alenquer ( ciągle kopiuje to słowo bo nie umiem zapamiętać) to zrobiłem oczy jak 5 zł bo nie wiedziałem o co kaman...
Swoją drogą to nie wiedziałem, że genetyka u paletek jest taka silna...
No nic zobaczymy co z tego rybska wyrośnie...
Jutro Filmik
Pozdrawiam N.
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-08-09, 16:12   

Nazer napisał/a:
Pani Nowicka wiedziała o kogo chodzi tzn. że o mnie i pamiętała rybę o którą chodzi :) Wyjaśniła mi spokojnie na chłopski rozum wszystko. A mianowicie, jest to heckel F1, bo jego rodzicami są dziki z odłowu, lecz jak to Pani Nowicka nazwała jest to Alenquer, czyli moja rybka poszła w ślady dziadków, którzy mogli być brownami i przejęła więcej genów od nich

Znaczy miałem rację. Heckel to heckel a nie mieszanka i NIC w ślady po hecklach nie idzie bo z mieszanek nie wyjdzie czysty a popapraniec.
Z brownów nie wychodzą heckle.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Rafal
[Usunięty]

Wysłany: 2013-08-09, 16:25   

Geny to geny. Z pary czystych heckli powinny wyjść heckle. No chyba że masz rybę po hecklu + innym dzikusie, wtedy tak faktycznie może być. Tylko takich ryb nie powinno się sprzedawać jako heckel F1.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-08-09, 19:19   

No to ja już nie rozumiem, Pani Nowicka mówiła, że to młode po parze heckli, ale któryś z tych rodziców mógł mieć jakiegoś przodka browna i mimo, że rodzice mojego malucha, są hecklami mały poszedł w ślady dziadów i pradziadów... Może tak być?? Czy mam myśleć, że Pani kłamała???
To co to takiego ten cały alenquer ??
Filmik jutro bo dzisiaj jadę na popijawę :)
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-08-10, 15:07   

Nazer jedź na popijawę i przestań się przejmować czy to Heckel czy Alenquer.Ważne że Tobie się podobał i go kupiłeś w porządnej i legalnej hodowli.Osobiście znam Andrzeja Nowickiego i raczej bubli nie sprzedaje a jego ryby maja osiągnięcia na wystawach. To jest mniemam pokolenie F1 i może czymś się różnic od dzikich no to co w czym problem też chcesz je puszczać na wystawy?. Prawie w każdej rybie można znaleźć błędy budowy mniejsze lub większe ideały wygrywają zawody i wystawy ale tych jest znacznie mniej dlatego w hodowlach dzieli się ryby na sorty np.A lub B,C. Po przesortowaniu najlepsze zazwyczaj hodowcy nie sprzedają a zostawiają do dalszego rozrodu a cała reszta idzie do ludzi.Jak sobie kupisz parę dorosłą z porządnej hodowli która już się dostatecznie wytarła to będziesz mógł powiedzieć ze masz ryby zbliżone do rasy danego gatunku i tyle a i tez w niej malutkie wady w budowie znaleźć można.Ty masz młode najprawdopodobniej po rybach z odłowu czyli wielkimi bublami nie powinny być wiec się nie przejmuj i jak tu co niektórzy radzą pokarm ją przez dwa trzy miesiące to zobaczysz co z niej będzie.. Pozdrawiam.
Ostatnio zmieniony przez Dino25 2013-08-11, 07:29, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 10