DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
150 litrów z RP
Autor Wiadomość
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-07-15, 16:28   

adamn napisał/a:
A Juras co do wolności słowa to zobacz, że nikt nie ucierpiał i włos z głowy nikomu nie spadł.


Ok tym razem nikt nie ucierpiał ale jak Ty nas nazywasz to juz inna sprawa i tak nie powinno byc . co z tego że ktos kiedyś kupił ryby i mu padły ? każdy z nas ma nie od dziś te ryby i wiemy mniej więcej jak co powinno wyglądać i widzieliśmy tez tu co było pokazane . Może i to było źle zrobione zdjęcie jedno czy dwa ale nie musisz od razu szydzić z nas że się nie znamy. To chyba nie przystoi Tobie ;-)

A co powiesz na te ryby którym zdjęcie kolega z forum tez robił w ten sam dzień co je kupił i miały o ile pamiętam 8 cm

_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
jurasiga 


Imię: JURAS
Pomógł: 10 razy
Wiek: 46
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 1723
Skąd: Turek
Wysłany: 2013-07-15, 16:29   

Ps . Przepraszam za OT może i nie potrzebnie ale taki już jestem czepialski ;-)
_________________
Pozdrawiam Juras
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-16, 08:33   

Mailem nic nie pisać ale nie wytrzymałem. Ryby miały może naście cm ale jak zwykle po obwodzie jak to się zdarza przy mierzeniu. Oczy miały jak kilkuletnie ryby. Wygląd jak piłka do footballu amerykańskiego. Opinia potrzymaj miesiąc i zobacz co z nich będzie to nie dla mnie. Ja bym powiedział pomęcz je miesiąc wydaj kasę na żarcie. Ja nie rozumiem dlaczego ludziom brakuje odwagi żeby się przyznać. Piszesz że swoim imieniem sygnujesz to forum i nam udostępniasz. Tylko w chwili obecnej na tym forum niema tego co było najważniejsze. Co chwile wychodzą jakieś zadymy i spory . Ja w poprzednim wątku nie uczestniczyłem i nie wiem o co tam poszło ale ta sprawa dotyczy prawie mnie. Ja laikiem może i jestem ale ryby mam kilka lat miałem nie tylko od ciebie ale z innych hodowli też i weim jak ryby powinny wyglądać. Pisałeś że możesz nam poszukać odpadów. ja te odpady od ciebie widziałem i nie ma porównania z tymi co teraz były. te wg ciebie odpady były na początku ładniejsze niże te o których teraz mowa.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-16, 11:30   

Dino25 napisał/a:
Ten kurier który ma sklep zoologiczny ponad 20 lat w Chojnowie wręczając mi worek z rybami powiedział tylko co ty kupujesz oczu nie masz i to za takie pieniądze.I tylko się zaśmiał a ja nie wiedziałem o co mu chodzi.

Jak Ci ryby nie pasowały to trza było od razu zadzwonić i reklamować nie było by sprawy. Tyś dzwonił, że ryby obtarte ale już jedzą. Wtedy mówiełem też, zę za miesiąc zobaczysz co masz. NO ale TY nie wytrzymałeś sugerując się opinią fachowców co wszyscy ryby moje mają. A wcześniej mieli co mieli i o rady ciągfle pisali. I nie pisz o wygórowanej cenie bo cena za tą wielkość to pikuś była dla Ciebie oferowana.

jurasiga napisał/a:

Ok tym razem nikt nie ucierpiał ale jak Ty nas nazywasz to juz inna sprawa i tak nie powinno byc

no Juras FAKTY jak ja WAS nazywam?


minor20 napisał/a:
Oczy miały jak kilkuletnie ryby. Wygląd jak piłka do footballu amerykańskiego.
Tylko w chwili obecnej na tym forum niema tego co było najważniejsze.

Jak coś się pisze to trza wiedzieć co.
polecam wątek kształcący
http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=36
Rybę bez gratisów można wszystko wyprowadzić na prostą i to bez specjalnego traktowania tylko żarcie i żarcie i jest.

i zgrać sobie z tego wątku zdjęcie ryb i zobaczyć jakie było oko ryb i czy mieściło się w tym:



a teksty o zjadaniu przez koty ryb to sobie zostawcie dla siebie jak na innych forach o mnie piszecie i piwa przyznajecie

Piszesz, że nie ma tego co było ważne "Tylko w chwili obecnej na tym forum niema tego co było najważniejsze."

jak tacy fachmani jesteście to po co ma wracać to co zniknęło jak skończyła się rodzinka ze zdjęcia. Teraz każde forum ma te same równe prawa i zasób tematyczny. Jesteście fachmani i znawcami to sami twórzcie na forum a nie piszcie o tym, że ryby nadawały się dla kotów. Moje doświadczenie widać g.. się nadaje boście wielcy i znacie się lepiej co by z tych padlin co miały właściwe oko jak dla dyska wyrosło no ale WY wiecie lepiej.
Dziwne, że do gardła skakali mi CI co mają moje ryby a wcześniej co mieli to tylko oni wiedzą najlepiej.
Prześledźcie ten temat i doczytajcie wpierw kto co i jak wcześniej pisał a potem piszcie na FORUM, że ja jestem fee i WAS obrażam GDZIE to napisane???
Jak macie kłopoty z koncentracją to ćwiczcie jogę lub inną formę medytacji. Jak WAS ma krew zalać to sprawcie sobie heckle.

No i rodzynek tego co miał się nie wypowiadać ale się wypowiedział wcześniej:
minor20 napisał/a:
Szczerze to lepsze leciały jako żarcie dla kotów. Z tych to nic nie będzie oczy mają jak 2-wu letnie ryby. Szkoda je tylko męczyć. Szanse się daje ale nie takim. Taka jest moja opinia. Ale ja młody jestem i sie nie znam .

takie teksty to sobie dla znajomych zachowaj.
Po nauce (jak lekcje odrobicie) wyszło, że oczy to normalne jak dla ryby a TY naginasz FAKTY a to już nieładnie rokuje na przyszłość.

a co do FAKTÓW to mój pierwszy post w tym fragmencie tematu brzmiał tak:

"dajcie im szansę a nie od razu z rury walicie. Znawcy ;-)
Dwa tygodnie bez karmienia prawie raz dziennie robi swoje.
Są ważniejsze sprawy niż dyski.
Jak chcecie odpady to dajcie znać. Coś poszukam :idea:
"


Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-07-16, 14:47   

Dobra Adam niech będzie Twoja racja bo ta kłótnia się nigdy nie skończy a nie po to jest to forum, już raz to przeżyliśmy.Ryb nie ma i nie ma co się kłócić bo widzę że nikt nikomu nic nie udowodni.Szkoda tylko ze nie doceniasz takich kolegów jak Minor 20 czy Czarny co do ich wiedzy i umiejętności.Bylem u Minora osobiście i widziałem co u niego i Czarnego pływa i mnoży się w zbiornikach.Uwierz mi niejeden hodowca fachowiec by temu nie podołał dlatego nie mów że to jacyś laicy i amatorzy są i szkolenia im chyba nie potrzebne są.Na tym kończę polemikę na ten temat bo ona do niczego nie prowadzi a tylko nas poróżnia. Przepraszam Wszystkich za to zamieszanie i pozdrawiam Marek.
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-16, 21:13   

Szkoda słów. Adam pomyśl co piszesz. Bo forum tworzą użytkownicy. Bez nich nie będzie nic. A ludzi trzeba szanować. Co nie którzy sprawili sobie heckle i jakoś dają rade je utrzymać. Ja chcesz to ja ci przypomnę jak nas w jajo zrobiłeś . Wielki konkurs ogłosiłeś. Jaka miała być nagroda a co było. Ala dostała jakieś małe ryby. To była jakaś farsa alby ludzi ściągnąć tutaj. Nawet nie byłeś łaskaw odpowiedzieć na swoje pytanie, Kiedy będzie koniec świata. Ja ciebie szanuje ze względu na wiek i doświadczenie ale nie ze mną takie numery. Marku to nie przez ciebie tylko przez upartość Adama i brak dystansu do siebie. Popełniłem błąd to się przyznaje a nie . Tonący brzytwy się chwyta.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-17, 10:23   

minor20 napisał/a:
Szkoda słów. Adam pomyśl co piszesz. Bo forum tworzą użytkownicy. Bez nich nie będzie nic. A ludzi trzeba szanować. Co nie którzy sprawili sobie heckle i jakoś dają rade je utrzymać. Ja chcesz to ja ci przypomnę jak nas w jajo zrobiłeś . Wielki konkurs ogłosiłeś. Jaka miała być nagroda a co było. Ala dostała jakieś małe ryby. To była jakaś farsa alby ludzi ściągnąć tutaj. Nawet nie byłeś łaskaw odpowiedzieć na swoje pytanie, Kiedy będzie koniec świata. Ja ciebie szanuje ze względu na wiek i doświadczenie ale nie ze mną takie numery. Marku to nie przez ciebie tylko przez upartość Adama i brak dystansu do siebie. Popełniłem błąd to się przyznaje a nie . Tonący brzytwy się chwyta.

Ja nie muszę myśleć "co piszę" bo wiem co piszę i nikogo nie obrażam nawet takimi inwektywami jak TY pisząc o kotach. Każdy kto reklamował u mnie ryby został załatwiony pozytywnie i nikogo w d.. nie zostawiłem. Tu jak się nie widziało też tak mogło zostać załatwione.

Bez "nich nie będzie nic" ja tam się nie znam bez kogo nie będzie nic. Mniemam, że ważne są informacje i treści tu (czy na innych forach) zawarte i one przyciągają nowych forumowiczów. Jak prosperują fora bez tych informacji to wystarczy trochę w necie poszperać i wiesz co masz i brednie piszesz nie mające odzwierciedlenia w rzeczywistości. Zauważ, że wczoraj miałeś do mnie pretensje, gdzie są moje tematy i wątki z działów MIKROSKOP i CHOROBY? Teraz sobie odpowiedz co jest ważne?
Nikt nie przyjdzie na FORUM jak na nim nie bezie odpowiednio przedstawionych czytelnych informacji. I zadaj sobie pytanie kto je tworzy ( w większości)?

No i teraz to "jak nas w jajo zrobiłeś . Wielki konkurs ogłosiłeś. Jaka miała być nagroda a co było. Ala dostała jakieś małe ryby" ... ponieważ to FORUM ma REGULAMIN i ZASADY a TY piszesz coś co nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości to czekam 24 godziny na FAKTY poparte linkami i cytatami gdzie takowe rzeczy się wydarzyły. Inaczej wiesz chyba co czeka tych co łamią świntości tego FORUM. Dokładnie przedstaw następujące sprawy:
- gdzie WAS w JAJO zrobiłem?
- gdzie Alka dostała małe ryby NIEZGODNE z ogłoszonym KONKURSEM?
- gdzie ja nie odpowiedziałem CZEGOŚ w konkursie?

Jesteś większy ode mnie to trza wiedzieć co i jak się pisze. Trza też brać odpowiedzialność za to co się pisze i ponosić tego konsekwencje.
Zrozum nieomylny, że tu nie chodzi o ryby jakie zostały wysłane do Marka (mógł jak każdy wymienić u mnie i o tym fakcie do mnie zadzwonić, że mu nie pasują a tego nie zrobił) a o treści postów jakie po tym czasie napisaliście a zwłaszcza TY. No ale przecież WY te ryby wymieniliście na brązu Markowi to chyba coś warte były. Wy tacy znawcy i tyle ryb macie i takie coś wzięliście na wymianę? Jak nie pasowało to po kiego brać na wymianę. Aaa by kotom dać - GRATULACJE to był najlepszy pokarm jaki od WAS dostały. Zdrowy i bez robali.

Czekam na odzew i przedstawienie FAKTÓW coś je zasygnalizował wyżęj.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-17, 13:39   

adamn napisał/a:


I teraz CLOU KONKURSU na KONIEC Świata:
ponieważ przepowiednia się nie sprawdziła to niech FORUM wybierze NAJBARDZIEJ trafną wypowiedź co powala na kolana a zwycięzca dostanie 5 ryb do wyboru gratis wielkości do 7 cm.
jak widać nie znacie dnia ani godziny co WAM dzień nowy na FORUM przyniesie.
Wstawiać TYLKO cytat częściowy i AUTORA - głosować można do końca ROKU tak by na godzinę 00.01 dnia 01.01.2013 roku zwycięzca wypił za nasze FORUM szampana.
Adam z całą ADMINISTRACJĄ ;-)



A co miało być

adamn napisał/a:
SZANOWNI FORUMOWICZE

w nawiązaniu do wątku
http://discusforum.adamn....?t=105&start=30

Jak niektórzy zauważyli 21.12.2012 roku temu FORUM stuknął równy miesiąc od napisania pierwszego postu w wątku

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=36

Jak niektórzy też zauważyli lub przeoczyli, dzień ten tj. 21.12.2012 rok Majowie ogłosili dniem KOŃCA ŚWIATA. Co jak wiadomo (skoro to piszę a WY czytacie) nie nastąpiło :!:

Dlatego też by być na czasie i topie ogłaszam:

KONKURS I
na przepowiednie dokładnej daty następnego KOŃCA ŚWIATA (Majowie ileś tysięcy lat temu mogli to czemu my nie). Ten co trafi w punkt wygra 10 dyskowców odmiany erupcion do odebrania od ręki. Wielkość ryb to 10 cm


Adam



I pokaż mi jak uważasz że odpisałeś podając dokładną datę końca świata.
Odpowiedz mi na to to dalej porozmawiamy.
dla mnie 5 ryb 7 cm to nie jest 10 ryb 10 cm.
CO może to nie jest w jajo robienie ludzi.
Odpowiedz mi na to to dalej porozmawiamy.
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-17, 22:54   

adamn napisał/a:


Jesteś większy ode mnie to trza wiedzieć co i jak się pisze. Trza też brać odpowiedzialność za to co się pisze i ponosić tego konsekwencje.
Zrozum nieomylny, że tu nie chodzi o ryby jakie zostały wysłane do Marka (mógł jak każdy wymienić u mnie i o tym fakcie do mnie zadzwonić, że mu nie pasują a tego nie zrobił) a o treści postów jakie po tym czasie napisaliście a zwłaszcza TY. No ale przecież WY te ryby wymieniliście na brązu Markowi to chyba coś warte były. Wy tacy znawcy i tyle ryb macie i takie coś wzięliście na wymianę? Jak nie pasowało to po kiego brać na wymianę. Aaa by kotom dać - GRATULACJE to był najlepszy pokarm jaki od WAS dostały. Zdrowy i bez robali.



Ja jestem człowiekiem który wie kiedy spasować i przyznać się do winy ,przeprosić. Powiedzieć popełniłem błąd. Ale Adam ty jakoś tego nie powiedziałeś. Hodujesz ryby nie od wczoraj i wysyłasz takie ryby do klienta, który ci zaufał i liczył na normalne ryby. Adam nie warto było na początku spasować i powiedzieć przepraszam że takie ryby wysłałem. Ale nie ty wolałeś :
adamn napisał/a:
dajcie im szansę a nie od razu z rury walicie. Znawcy ;-)
Dwa tygodnie bez karmienia prawie raz dziennie robi swoje.
Są ważniejsze sprawy niż dyski.
Jak chcecie odpady to dajcie znać. Coś poszukam :idea:
Adam


I po co to znawcy.
A poza tym to co to za hodowanie ryb i głodzenie ich. Jak to napisałeś. To było dla mnie tłumaczenie aby się tylko wybronić i jakoś wykręcić.

Co do karmienia kotów rybami. W menu kotów są ryby i są na niższym szczeblu pokarmowym. Więc moim zdaniem nić złego nie zrobiliśmy. Tak to bywa w naturze.
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-18, 08:17   

Wracając do Karmy dla kota może ty nigdy nie napisałeś że ryba nadaje się na karmę dla kota.
adamn napisał/a:
Ostatnie zawirowania na FORUM nie dość, że na mnie starym człeku się odbiły ale też wpłynęły na wygląd mych ryb. Powstało takie coś co niektórzy bulgotem zwą a mi się to tylko nadaje jako karma dla kota lub też materiał do eksperymentów jakie obecnie prowadzę w oparciu o ryby z odłowu. O efektach poinformują w stosownym wątku. To nie bulgot z zwykły przykurcz.

Obrazek

Adam
 
 
pigeon 81 


Imię: Maciej
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 124
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2013-07-18, 10:43   

Moim zadaniem ta rozmowa już prowadzi do nikąd .
Ja miałem podobna sytuacje.
Kupiłem ryby w ciemno.
Miały byc san merah , okazało się , że to nie to co zamawiałem i też spór był nie chudy.
Sprzedawca robił ze mnie na innym forum prowokatora i idiotę.
Ale postawiłem na swoim i zwrócił mi kasę.
Morał z tego taki.
Nie kupujcie ryb w ciemno , a sprzedawca jak sprzedaje w ciemno niech wsadza ryby najładniejsze jakie ma. W tedy nie będzie takich nie porozumień.
Sytuacja nauczką dla OBU PANÓW.
_________________
 
 
 
minor20
[Usunięty]

Wysłany: 2013-07-18, 10:46   

TU chodzi o sam fakt i przyznanie się do winy a nie wmawianie że piłka do footballu amerykańskiego jest okrągła.
 
 
pigeon 81 


Imię: Maciej
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 124
Skąd: Twardogóra
Wysłany: 2013-07-18, 12:55   

To forum Adama i jego klocki jak się komuś nie podoba to nie musi tu zaglądać.
I nie musi jego ryb kupować.
Oczywiście ryba nie ciekawa , jak głodzona to samo za siebie mówi jak z jakością ryb u hodowcy.
Powinniście to załatwić na PW.
Adamie zwróć kasę kupującemu przeproś za pomyłkę i po sprawie.
A nie publicznie się szarpiecie. Ja za taki wątek mało nie wyleciałem z tego forum...
No cóż taka tu polityka .....
Równi i równiejsi .... Szkoda bo forum po raz kolejny sięga dna i znikają z tąd mądrzy ludzie.
_________________
 
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7857
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-07-18, 14:24   

minor20 napisał/a:


I pokaż mi jak uważasz że odpisałeś podając dokładną datę końca świata.
Odpowiedz mi na to to dalej porozmawiamy.
dla mnie 5 ryb 7 cm to nie jest 10 ryb 10 cm.
CO może to nie jest w jajo robienie ludzi.
Odpowiedz mi na to to dalej porozmawiamy.

Niestety dalej nie będziemy na dany temat rozmawiać. Dlaczego zaraz wyjaśnię.
KONKURS był na datę KOŃCA świata w wątku:

http://discusforum.adamn....p?t=331&start=0

jest tam zapis następujący:

"KONKURS I
na przepowiednie dokładnej daty następnego KOŃCA ŚWIATA (Majowie ileś tysięcy lat temu mogli to czemu my nie). Ten co trafi w punkt wygra 10 dyskowców odmiany erupcion do odebrania od ręki. Wielkość ryb to 10 cm
"

jak widać miało być trafienie w punkt czyli dokładne i za to miało być 10 ryb 10 cm.

i co ciekawe TY coś pisał o robieniu WAS w jajo obstawiłeś jako pierwszy datę
minor20 napisał/a:
2060

skoro Ci nie pasowało teraz to czemu wcześniej obstawiałeś?
Na marginesie to w tym roku już mnie na tym padole nie będzie i kto ma przykładowo ryby dać?
Potem kilkudziesięciu obstawiało i napisałem to:

"Szanowni FORUMOWICZE ponieważ dochodzą mnie słuchy o braku wyników odnośnie KONKURSU na koniec świata przeto chcę poinformować, że wygra ten co [b]trafił w datę i w tym wskazanym roku będzie FAKTYCZNY koniec świata. Sądząc po tym jak Majowie się pomylili to trzeba czekać jakieś ... lat.
Adam[/b]"

potem były odpowiedzi kolejne i napisałem to:

"
I teraz CLOU KONKURSU na KONIEC Świata:
ponieważ przepowiednia się nie sprawdziła to niech FORUM wybierze NAJBARDZIEJ trafną wypowiedź co powala na kolana a zwycięzca dostanie 5 ryb do wyboru gratis wielkości do 7 cm.
jak widać nie znacie dnia ani godziny co WAM dzień nowy na FORUM przyniesie.
Wstawiać TYLKO cytat częściowy i AUTORA - głosować można do końca ROKU tak by na godzinę 00.01 dnia 01.01.2013 roku zwycięzca wypił za nasze FORUM szampana.
Adam z całą ADMINISTRACJĄ"

czy li tak:
1 - nikt nie trafił w KONKURS na 10 ryb 10 cm
2 - ogłoszono korektę i FORUM miało wybrać najbardziej im pasującą odpowiedź za 5 ryb wielkości do 7 cm (już nie 10 po 10 ale 5 po 7)

I kto tu robi kogoś w jajo?
Do tego Alicja nie dostała 5 ryb a 6 co można sprawdzić w wątku

http://discusforum.adamn....p?t=657&start=0

Ponieważ ciągle wprowadzasz FORUMOWICZÓW w błąd to zgodnie z REGULAMINEM masz OSTRZEĹťENIE za łamanie

http://discusforum.adamn.pl/viewtopic.php?t=13
a szczególnie
§3. Pisanie na forum i na shoutboxie.
Możliwa zamiana na nowy temat uzgodniony ze mną.
taka UWAGA:
nikt kto reklamował ryby nie został odprawiony z kwitkiem. Tu wystarczyło jak się ryby nie widziały i memu słowu się nie dawało wiary odesłać je za tydzień i po kłopocie. Lub też zadzwonić od razu i o tym poinformować a nie dzwownić i powiedzieć tak:
"wiesz wymieniłem te ryby na brązy od .....". No ale byli tacy co je kotom dali do żarcia i wymienili na rasowe brązy.
Kto miał rację to teraz nikt się nie dowie. Ja też czy już stetryczały jestem i na dyskach się nie znam co i jak wyrasta z czego.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Dino25 


Imię: Marek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 66
Dołączył: 09 Gru 2012
Posty: 287
Skąd: Legnica
Wysłany: 2013-07-18, 15:20   

Adam ja co miałem napisać na ten temat to napisałem a ty dalej swoje.Po co to zadrażniasz i dalej ciągniesz,przecież napisałem ze ryb już nie ma i po co te dalsze polemiki.Nie lepiej o czymś przyjemnym porozmawiać?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 9