DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
STREFA KIBICA
Autor Wiadomość
ratafia 


Imię: Katarzyna
Pomogła: 4 razy
Wiek: 47
Dołączyła: 09 Gru 2012
Posty: 309
Skąd: Nowy Dwór M
Wysłany: 2013-11-19, 20:01   

No nie wiem, jak dotąd to nasi jak przystało na dobrych gospodarzy, gościom pozwalali na wiele więcej niż sobie - „Gość w dom Bóg w dom”. :-D
 
 
michal.l 

Imię: Michał
Wiek: 38
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 586
Skąd: myślenice (małopolskie)
Wysłany: 2013-11-19, 20:04   

1-0 dla IRL.
_________________
sorry taki mamy klimat
 
 
Dun 

Imię: Marek
Pomógł: 1 raz
Wiek: 41
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 392
Skąd: Otwock
Wysłany: 2013-11-20, 00:16   

Zwycięski remis już jest ;-)
 
 
toommaszeek 

Imię: Tomasz
Pomógł: 7 razy
Wiek: 42
Dołączył: 25 Lis 2012
Posty: 1106
Skąd: Aleksandrów Kujawski
Wysłany: 2013-11-20, 00:37   

Dun napisał/a:
Zwycięski remis już jest ;-)

Dla naszych to jak wygrana :-)
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-11-20, 09:17   

Gdyby się nie bali strzelać to nie ma sprawy całkiem znośnie było. Ten zestaw lepszy od poprzedniego jak dla mnie.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2016-10-12, 10:42   

Znalazłem temat sprzed lat a wiem, że są kibice co się udzielają i nasze dokonania w różnym względzie oceniają. Wczoraj oglądałem katorgę połączoną z samobiczowaniem i waleniem głową w mur. Nasi i obrona. Nasi bez M. to tak samo jak z M. Ba nawet lepiej bo na trzy okazję 1 w światło poleciała i to z daleka a nie z kilku metrów w niebo. Do tego nie przeszkadza. Nasz lewa strona jest jak ser z R. co jak nie może to pchnie rywala na glebę a obrona po strzale z bramkarzem śpi bo to daleki. Bo jak ma móc jak mały i cherlawy?
A najlepsze jest to ze trener mój imiennik A.N. (może jeden dziś na FORUM smalił cholewki do niego) mówi po meczu "za mało było gry kombinacyjnej" no to jakieś jaja. Jak by zliczył ilość podań w poprzek boiska i do tyłu to chyba o 30% byliśmy lepsi od tych co titicacę wprowadzili jak mistrzami zostali. Jak się ma przed sobą mur to się wali do przodu prostopadłymi jak to zrobili bez muru Armeńcy chyba z 3-4 razy i tylko dzięki swej niemocy nam nie wlepili bramki. Ostatnią akcje pomijam bo aż się nie chce wspominać.
Nasi za namową trenera chcieli z piłką do siatki wlecieć bo przed meczem ustalili kto i kiedy i ile bramek strzeli. Ja stary jestem i kiedyś dawno na mistrzostwach w 1976 jak mieliśmy wysoko wygrać bo inaczej to kicha aż chyba z 5 napastników w pierwszym składzie wyszło i dokopało chyba z 7:0. A jaka ciekawa gra była nie to co tu. To jest wynik a nie gra kombinacyjna a do tego młodzi grzeją ławę zamiast dać im się wyszaleć od początku. Dobrze, że mamy kilku co się znają jak łyse konie bo jak ich nie będzie w tym składzie to NAS nie będzie w EUROPIE. Inni grają a nasi młodzi grzeją ławę. Polityka kadrowa w klubach ma krótkie nogi o czym się przekonamy a może i nie jak talent na miarę tego co został wybrany NAJLEPSZYM piłkarzem EUROPY w plebiscycie France Football się u nas pojawi. A z tym jest nieźle.
Ale nic za ileś tam gramy kolejne gry kombinacyjne ale by je grać to trza mieć technikę a nie jak się widzi przeciwnika to ..... 3 punkty ale niesmak jak po lizaniu świeżego asfaltu zostaje na długo.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,03 sekundy. Zapytań do SQL: 10