DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Zoo-Botanica 2015 - 12-13 września 2015
Autor Wiadomość
Duduś 
Duduś


Imię: Tadeusz
Pomógł: 2 razy
Wiek: 69
Dołączył: 27 Mar 2015
Posty: 899
Skąd: Rawicz
Wysłany: 2015-09-14, 09:47   

Byłem - widziałem - podziwiałem - GRATULUJĘ
bez Was byłaby wielka lipa
_________________
Duduś
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-09-14, 11:48   Re: nakrętki

Robert M. napisał/a:
Dzień dobry,

Na tym forum właśnie podziękować muszę adamn za szalenie innowacyjny pomysł mocowania baneru do ścianek stoiska.

MUTRA (czyli nakrętka) sprawdziła się wspaniale. A sam pomysł godny Adama Słodowego ( z audycji w dawnej TV pt. "Zrób to sam")


Pozdrawiam

Robert M.


pragnę tylko zaznaczyć że wspomniany Adam Słodowy użyłby raczej wentylka , zawsze tak czynił ,,jako zamiennik użyłem wentylka " :mrgreen: :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez gienierator 2015-09-14, 11:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Robert M. 

Imię: Robert
Wiek: 63
Dołączył: 11 Wrz 2015
Posty: 7
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-09-14, 11:55   Re: nakrętki

gienierator napisał/a:


pragnę tylko zaznaczyć że wspomniany Adam Słodowy użyłby raczej wentylka , zawsze tak czynił ,,jako zamiennik użyłem wentylka " :mrgreen: :mrgreen:


No, popatrz... Zapomniałem o wentylku, psia kość...

Ale Jego (Słodowego) wyobraźnia była niespożyta.
_________________
Robert M.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-09-14, 19:57   

Jak wcześniej pisałem tak też się stało. Trzeci raz FORUM za swój zbiornik otrzymało główną nagrodę. Do głosowania było jakieś 50 zbiorników włącznie z morszczakami. Dokładnie sam nie wiem bo nie miałem czasu oglądać wszystkiego. Organizatorzy zafundowali NAM rarytas w postaci oddalenia zbiornika wystawowego na kraniec świata jakieś 100 metrów w dwie strony. Już dalej się nie dało. Inni mieli pod nosem swe zbiorniki i ludzi od groma do obsługi. No ale nas było dwóch a i tak zrobiliśmy co mieliśmy zrobić. Teraz moja taka UWAGA
wystawa to jest coś co u każdego odwiedzającego ją w czasie oglądania (nawet jak nie jest miłośnikiem ryb) powinna spowodować to, że się zatrzyma pomyśli, powzdycha i wypowie swoje zdanie. Najlepiej jak się zafascynuje i za rok powie:
"wie pan dzięki panu załapałem bakcyla i mam swoje dyski". W tym roku było kilku takich włącznie z całą rodzina od lat 3 do 67.
Dla mnie osobiście pokazywanie zwykłego szkła, które co roku jest takie samo a tylko ilość ryb się zmienia bo akwarium przyjedzie na wystawę nie ruszane (rośliny i podłoże) od zeszłego roku to nie ta droga. Tak samo jak pokazywanie ryb i zostawienie ich samum sobie. To już lepsze ZOO bo tam opis jest przynajmniej..

No ale co by nie było, że nas tam nie było to na teraz to co nasze tam było na zdjęciach kilowe ale zawsze lepsze rydze niż nic.
Lepsze zdjęcia Giencol pokaże jak skończy odpoczywać po pracy.

teraz UWAGA:
chcę podziękować Giencolowi i Krzychowi za pomoc w realizacji pomysłu. Ponieważ FORUM wygrało trzeci raz z rzędu mimo obecności innych pokrewnych to podjąłem decyzję o odsunięciu się na bok i tak:
- rozpoczynam pisanie książki która ukażę się na kolejnych targach
- chętni do pokazanie ryb i siebie jako FORUM już myśleć o problemie i dać mi znać
- jeśli ilość chętnych będzie do wystawienia większa niż zbiorników co możemy pokazać to JA wybiorę tego co nie przyniesie wstydu i jego ryby będą na miarę dotychczasowych na wystawach prezentowanych przez FORUM. Doradzę też co i jak zrobić by mieć efekt a się nie narobić i mieć w zbiornikach padła.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
robertkrol 


Imię: Robert
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 267
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-14, 20:44   

No i pięknie, gratuluję :-D
_________________
Robert

www.lazienkaw10dni.pl
 
 
vkrzych 


Imię: Krzysztof
Wiek: 45
Dołączył: 14 Gru 2012
Posty: 43
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-09-14, 21:56   

Dostojne ryby z gromadą maluchów robiły wrażenie plus oprawa super ;-) Gratulacje Adaś
_________________

 
 
Darek 
Darek68


Imię: Darek
Wiek: 55
Dołączył: 15 Mar 2013
Posty: 88
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-15, 09:09   

Mnie się bardzo podoba. Gratulacje i wyrazy uznania dla Adama. Książka oczekiwana :-)
 
 
gienierator 



Imię: Eugeniusz
Pomógł: 4 razy
Wiek: 58
Dołączył: 20 Lis 2012
Posty: 937
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2015-09-15, 13:08   

No to parę fotek ogarnąłem
 
 
robertkrol 


Imię: Robert
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 267
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2015-09-20, 19:32   

Genio, będzie więcej zdjęć :?:
_________________
Robert

www.lazienkaw10dni.pl
 
 
multi 
multi

Imię: Sławek
Pomógł: 2 razy
Wiek: 50
Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 197
Skąd: Ostrów Maz
Wysłany: 2015-09-21, 04:10   

Chyba koledzy przysneli fotek mało :-P stadko młodzieży robi wrażenie pozdrawiam
_________________
multi
 
 
kocan1 

Imię: Andrzej
Wiek: 63
Dołączył: 09 Sie 2013
Posty: 48
Skąd: Legionowo
Wysłany: 2015-09-26, 20:52   



Fotorelacja z Łodzi:
http://www.akwa-mania.mud.pl


Fotorelacja z Wrocławia:
http://www.akwa-mania.mud.pl
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10