DiscusForum.adamn.pl Strona Główna  
      FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Zaloguj     


Poprzedni temat «» Następny temat
Moje rybki
Autor Wiadomość
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-16, 21:53   

Małe?? mają po ok 14- 15 cm
karmię miksem... astacolor tropicala, dżownicami kalifornijskimi i kilkoma innymi rzeczami....
Jakie rzeczy wyszły o których pisałeś wcześniej??
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-17, 10:01   

Co wyszło czytaj wcześniej. A jakie wielkie masz w wymiary to akwarium bo wielkość ryb nijak się ma do tego co podałeś.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
.at
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-17, 17:44   

Mi najbardziej się podoba Cross Heckel .
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-17, 18:29   

No tak Adamie, red white i red melon mają wady skrzeli... no ale to było wiadome od początku, że z tym nic lepiej się nie stanie, z karła nie zrobimy koszykarza...
Ale mimo to uważam, iż z defektami wyrosły na całkiem ładne ryby... bez pieprzu i innych wad... Moimi blue diamond i turkusem bardzo byli zainteresowani dwaj koledzy co zajmują się hodowlą i rozmnażaniem tych ryb na codzień, więc takie paści z nich nie są chyba...
Poza tym, gdybym Ja miał hodowlę i robił to zarobkowo nie sprzedałbym takich ryb jak mi Państwo Nowiccy z zauważalnymi wadami, nie ważne, czy byłem początkujący czy nie. To jakby miec hodowle rasowych psów, a na boku sprzedawać pozostałe gorsze psy...
Jeszcze jedno co zauważyłem, lubisz Adamie wytykać wady ryb innych, ale jak był głośny temat jednego z użytkowników forum, niezadowolonego z Twoich o ile dobrze pamiętam Erupcjii, to kazałeś im dać czas, że podrosną wyjdą z tego itp. Natomiast przy ocenie ryb innych nawet młodziakom nie dajesz szans, tylko skazujesz na kiepskie sztuki...
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-17, 20:04   

Nazer napisał/a:
No tak Adamie, red white i red melon mają wady skrzeli... no ale to było wiadome od początku, że z tym nic lepiej się nie stanie, z karła nie zrobimy koszykarza...
A
Poza tym, gdybym Ja miał hodowlę i robił to zarobkowo nie sprzedałbym takich ryb jak mi .l..............z zauważalnymi wadami, nie ważne, czy byłem początkujący czy nie. To jakby miec hodowle rasowych psów, a na boku sprzedawać pozostałe gorsze psy...
Jeszcze jedno co zauważyłem, lubisz Adamie wytykać wady ryb innych, ale jak był głośny temat jednego z użytkowników forum, niezadowolonego z Twoich o ile dobrze pamiętam Erupcjii, to kazałeś im dać czas, że podrosną wyjdą z tego itp. Natomiast przy ocenie ryb innych nawet młodziakom nie dajesz szans, tylko skazujesz na kiepskie sztuki...

wyżej napisałeś co napisałeś a jak Ci na wstępie napisałem o tym co wyżej już SAM napsiałeś to skoczyłeś mi do garłla
Nazer napisał/a:
Hej Adam, które mają wady skrzeli? A jeśli to nie heckel to co to ???

do tego poruszasz znów obcy Ci temat o mitach i kitach i mych erupcjach. No to zgodnie z REGULAMINEM tego FORUM i ZASADAMI wstaw wątek i link, gdzie takie coś miało miejsce.
Sam już do tego doszedłeś co ja wiele czasu temu. No i nie napisałeś jakie wielkie jest te Twe akwarium bo ryby nie mają tyle coś napisał.
A, że ryby wymagają czasu to szukaj w wątku Łukasza jak wyprowadził padalca na prostą. Oczywiście czas mają mieć te co nie maja wad jak Twoje co je wcześniej nie widziałeś a teraz jakieś cudowne widzenie masz.
Czekamy na linka z erupcjami.
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-18, 19:57   

Drogi Adamie nie skoczyłem Ci do gardła, wręcz nawet przyznałem rację, z tym iż zauważyłeś wady skrzeli i to fakt, którego nie podważyłem, a nawet potwierdziłem...Więc nie wyolbrzymiaj...
Dodałem tylko od siebie, iż było u mnie kilku kolegów, bardziej doświadczonych paletkomaniaków, którzy mają te ryby po x lat i przyznali, iż mimo wad skrzeli, które nie są, aż tak ponoć wielkie, bywają gorsze przypadki, to ryby są całkiem ładne... Nie oceniam tego zal bardzo bo nie wiem jak powinna wyglądać idealna paletka...
adamn napisał/a:
do tego poruszasz znów obcy Ci temat o mitach i kitach i mych erupcjach. No to zgodnie z REGULAMINEM tego FORUM i ZASADAMI wstaw wątek i link,

Nie mam zamiaru tracić czasu i szukać tematów na twoim własnym forum, powinieneś sam dobrze wiedzieć o jaki temat chodzi, tym bardziej, że odpowiadałeś w owym temacie... Dziwne, że jakoś Ja pamiętam i kilku innych forumowiczów, którzy przysłali mi "pw" o jaki temat chodzi, a Ty jako właściciel tego forum nie pamiętasz... Dziwne, ale dla mnie mało ważne...
adamn napisał/a:
No i nie napisałeś jakie wielkie jest te Twe akwarium bo ryby nie mają tyle coś napisał.

No to już tym bardziej chylę czoła skoro potrafisz podważyć moje mierzenie ryb, którego dokonałem kilka dni temu wyławiając ryby i je mierząc... Gratuluję wzroku mimo 50tki, ale linijka pokazała mi iż się mylisz... Bardziej wierzę temu co sam widziałem i zmierzyłem niż tobie po obejrzeniu filmiku...
Co do wielkości akwarium to ma wymiary: 110 cm x 45cm x45cm
Cytat:
Twoje co je wcześniej nie widziałeś a teraz jakieś cudowne widzenie masz.

Napisałem już wcześniej, iż to nie ja je tak oceniłem, bo jak pisałem wyżej nie wiem jak wygląda typowa piękna paletka, tylko napisałem co mi powiedzieli znajomi z większym doświadczeniem...
Pozdrawiam N.
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-18, 21:00   

Nazer napisał/a:
Nie mam zamiaru tracić czasu i szukać tematów na twoim własnym forum, powinieneś sam dobrze wiedzieć o jaki temat chodzi, tym bardziej, że odpowiadałeś w owym temacie..............................
Co do wielkości akwarium to ma wymiary: 110 cm x 45cm x45cm
.

1 - masz 24 godziny na podanie tematu z erupcjami coś o nich wspominał.
2 - matematyka to stosunek jednego do drugiego. Tu przy 45 cm wysokości pewnie wody 40 cm ryba nijak ma te 15 centymetrów i do tego mniejsza. Na szerokość winna się mieścić 3 razy a włazi ile?

czas tyka :!:
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
Ostatnio zmieniony przez adamn 2013-12-18, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-19, 09:24   

adamn napisał/a:
1 - masz 24 godziny na podanie tematu z erupcjami coś o nich wspominał.

Jak pisałem, wcześniej twoje forum, powinieneś doskonale wiedzieć o jaki wątek chodzi...
adamn napisał/a:
2 - matematyka to stosunek jednego do drugiego. Tu przy 45 cm wysokości pewnie wody 40 cm ryba nijak ma te 15 centymetrów i do tego mniejsza. Na szerokość winna się mieścić 3 razy a włazi ile?

Niech Ci będzie, nie będę specjalnie znów wyławiał i męczył ryby, by ci udowodnić, iż nie masz racji...
adamn napisał/a:
czas tyka

Niech tyka.... Zamierzasz mnie znów zablokować?? Może usuniesz całkowicie moje konto?? Będziesz tak robił każdemu, co pisze nie po twojej myśli??
Jak chcesz to miej tutaj swoją małą Białoruś... Ja tych co poznać chciałem tutaj poznałem i kontaktem się wymieniłem, więc nie będę płakał za tym forum...
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-19, 12:18   

Na FORUM są ZASADY i jest REGULAMIN. Takie inwektywy i coś gdzieś o kimś to tu nie przejdą. Liczą się FAKTY. Tu nikt nikomu nie będzie pluł w twarz i pisał co się chce i jak się chce. Nie będzie też dyskusji w nieskończoność jak jest to nagminne gdzie indziej.
Co do matematyki to każdy widzi jakie kto ma mniemanie o swoich rybach. Miałeś czas nie wykorzystałeś go należycie. Jak wcześniej tak teraz piszesz bym JA szukał sobie. Gdyby to było na priva to czemu nie ale podałeś coś o mnie na FORUM i interesuje to całe FORUM. A mnie zwłaszcza. No bo, gdzie ja swe erupcje jako padliny komuś wcisnąłem to nie wiem i mam widać słabawą pamięć. Byś mi ją odświeżył to masz na początek

OSTRZEĹťENIE
o wartości jeden i czas 24 godziny (lub do kolejnej odpowiedzi) na wstawienie wątku o nieszczęsnych erupcjach takich jak te ryby Twoje coś je nabył.

Czas tyka.

Zważ na koniec, że ja wszystko co napisałem to same FAKTY co widać po Twoich rybach. Nawet sam już wiesz, że nie jesteś właścicielem heckla a mieszańca i to dużego jak też masz ryby z felerami. Ty podajesz coś co nie chcesz lub nie potrafisz udowodnić a to już ... czytaj wyżej.
A co Ty zrobisz i z kim to mnie naprawdę nie interesuje a swe porównania zachowaj na inne fora bo takie tu nie przejdą.

Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Ryszard 

Imię: Ryszard
Wiek: 59
Dołączył: 28 Lis 2013
Posty: 58
Skąd: Frankfurt Oder
Wysłany: 2013-12-19, 13:51   

Czy mi sie wydaje , czy tez znowu wracamy do przeszlosci . Nazer jesli mozesz to wrzuc linka i bedzie po klopocie :)
_________________
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Ryszard 2013-12-19, 14:04, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Nazer 

Imię: Piotr
Wiek: 40
Dołączył: 16 Sty 2013
Posty: 92
Skąd: Katowice
Wysłany: 2013-12-19, 17:39   

Ryszard nie będę Adamowi robił przyjemności na święta... Mam coś przeczucie, że wątek został sprytnie usunięty... Jak pisałem wcześniej to forum Adama powinien wiedzieć jakie wątki były poruszane, tym bardziej te w których odpowiadał... Co zaś tyczy się ciebie Adamie to nie zamierzam napisać ani pół wątka by się odblokować... Tak jak pisałem wcześniej, jak chcesz sobie ulżyć możesz nawet usunąć moje konto, nie zależy mi... Tak samo jak udowadnianie Ci, iż kiedyś ktoś się ośmielić mógł napisać, że ryby z twojej wielkiej piwniczki nie są takie idealne... Dziwne też, że w światku uznanych paletkarzy i hodowców polskich znanych i cenionych za granicami naszego kraju Twoje imię wzbudza ironiczne uśmiechy na twarzach hodowców...
No i nie słyszałem ani nie widziałem by jakiś champion z twojej piwnicy wygrał konkurs, a skoro jak wszem i wobec wiadomo masz ryby najwyższych lotów, dziwne...
Czas niech tyka, niech i stanie w miejscu...
Ja wierze w jedno, iż kiedyś forumowicze poznają się na Tobie i zmienią forum...
_________________
Pozdrawiam N.
 
 
Łukasz
[Usunięty]

Wysłany: 2013-12-19, 20:24   

Jeszcze musiałbyś poznać ten światek polskich hodowców. To dopiero byś się zdziwił :mrgreen: :mrgreen:

Czyje ryby i kto wystawia...jako swoje hahahaha
 
 
adamn 



Imię: Adam
Pomógł: 66 razy
Wiek: 65
Dołączył: 19 Lis 2012
Posty: 7856
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2013-12-19, 20:51   

Nazer napisał/a:
Ryszard nie będę Adamowi robił przyjemności na święta... Mam coś przeczucie, że wątek został sprytnie usunięty... Jak pisałem wcześniej to forum Adama powinien wiedzieć jakie wątki były poruszane, tym bardziej te w których odpowiadał... Co zaś tyczy się ciebie Adamie to nie zamierzam napisać ani pół wątka by się odblokować... Tak jak pisałem wcześniej, jak chcesz sobie ulżyć możesz nawet usunąć moje konto, nie zależy mi... Tak samo jak udowadnianie Ci, iż kiedyś ktoś się ośmielić mógł napisać, że ryby z twojej wielkiej piwniczki nie są takie idealne... Dziwne też, że w światku uznanych paletkarzy i hodowców polskich znanych i cenionych za granicami naszego kraju Twoje imię wzbudza ironiczne uśmiechy na twarzach hodowców...
No i nie słyszałem ani nie widziałem by jakiś champion z twojej piwnicy wygrał konkurs, a skoro jak wszem i wobec wiadomo masz ryby najwyższych lotów, dziwne...
Czas niech tyka, niech i stanie w miejscu...
Ja wierze w jedno, iż kiedyś forumowicze poznają się na Tobie i zmienią forum...

Ponieważ siejesz ferment oparty na kolejnych pomówieniach i nie masz bladego pojęcia co i gdzie gra i piszczy w trawie przeto masz kolejne już OSTRZEĹťENIA o wartości 4. Inaczej masz już 5. Ponieważ nigdy nie wywalałem wątków co mi wciskach to Ci powiem, że nie ma i nie było na FORUM wątku o felernych ERUPCJACH. Jak w spokoju sobie doczytasz i znajdziesz takie coś to TO FORUM od następnego dnia jest TWOJE. A czy m,nie znają czy nie to mnie nie interesuje a co im się wykrzywia jak słyszą moje imię to cóż ja mogę na to powiedzieć?
Adam
_________________
"Ten kto idzie za tłumem nie dojdzie dalej niż tłum. Ten, kto idzie sam, dojdzie w miejsca do których nikt jeszcze nie dotarł" Albert E.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Wersja do druku

Skocz do:  


     DiscusForum.adamn.pl: forum dyskusyjne o dyskowcach     
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group :: c3s Theme © Zarron Media :: modified by Gilu & Vision
Edycja, modyfikacje i poprawki: TIserwis.pl







Strona wygenerowana w 0,04 sekundy. Zapytań do SQL: 10